E ndjeni mungesen e ... ? - 150 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 120355

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3725 ne: 20-08-2011, 12:54:22
shiut
paskemi qene me nje mendje :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3726 ne: 20-08-2011, 17:47:32
Shume gjerave momentalisht.

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3727 ne: 22-08-2011, 09:26:03
asgjeje :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3728 ne: 22-08-2011, 14:14:05
disa gjerave...te vogla ne dukje por te rendesishme ne thelb

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3729 ne: 29-08-2011, 14:23:44
shume personave  :(

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3730 ne: 01-09-2011, 16:31:42
kercitjeve nen tavan kur komshie thyen pjatat dhe gjithe nerva perze gruan nga shtepia  hmmmmm:

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#3731 ne: 03-09-2011, 15:59:21
e maces qe me ngordhi :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3732 ne: 03-09-2011, 16:00:16
hahaha :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#3733 ne: 03-09-2011, 16:00:48
ti n
hahaha :D
ti kujt ja ndjen mungesen?

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3734 ne: 03-09-2011, 16:02:42
papagallit qe doli nga kafazi.haha :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#3735 ne: 03-09-2011, 16:03:18
ktu ste ndihmoj dot

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3736 ne: 03-09-2011, 16:05:54
s'po kerkoj ndim ...jam perbukuri te zotit... :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#3737 ne: 03-09-2011, 16:07:37
me behet qefi  ;)

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3738 ne: 03-09-2011, 16:10:09
dhe mua.. :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#3739 ne: 03-09-2011, 16:11:28
 :perqafim

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3740 ne: 12-10-2011, 17:55:23
...e atij qe me ben te ndjehem mbretereshe hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3741 ne: 12-10-2011, 18:28:09
...e ksaj qe me ben te ndjehem princ :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3742 ne: 12-10-2011, 21:25:33
keshillat e sinqerta te nje miku

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3743 ne: 13-10-2011, 09:25:08
e perqafimit te ngohte te prinderve :(

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3744 ne: 13-10-2011, 13:58:02
Nje kafeje e nje shoqerie te munguar :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3745 ne: 13-10-2011, 14:24:30
ushqimit po vdes per te ngrene

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3746 ne: 13-10-2011, 14:25:32
...e ksaj qe me ben te ndjehem princ :D
...e ketij cunit, qe me ben te qesh pa e pas ndermend fare :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3747 ne: 13-10-2011, 14:38:41
Nje perqafimi Të ngrohte..

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3748 ne: 13-10-2011, 14:40:44
Nje perqafimi Të ngrohte..
:perqafim
Ndonese nuk eshte aq i ngrohte sa e deshirove, por une me shume deshire ta dhurova nje

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3749 ne: 13-10-2011, 15:25:30
:perqafim
Ndonese nuk eshte aq i ngrohte sa e deshirove, por une me shume deshire ta dhurova nje
:perqafim

Temat e fundit