E ndjeni mungesen e ... ? - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 110256

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 28-08-2007, 16:15:41
Ndjej mungesen e mikes sime me te mire ...qe e kam cik larg ...

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 28-08-2007, 20:16:18
Ndiej mungesen e Lepurushes Korcare dhe Berateses Sweetness. Ku kane humbur keto dy rabeckat e mirka?!

:-* dhe  :perqafim per te dyja. Uroj te jene shume mire kudo qe jane. :)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#652 ne: 29-08-2007, 21:47:42
me mungoj shoqeria ime shum sot sepse jam paksa larg tyre kam nevoj pper keshillat e tyre

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 30-08-2007, 04:26:03
me mungoj shoqëria ime shum sot sepse jam paksa larg tyre kam nevoj pper keshillat e tyre

Ku ndodhesh ti ore cAmI?! Po shoqeria jote ku ndodhet?! Hajde u ritakofshi se shpejti!!

 :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#654 ne: 30-08-2007, 19:47:03
Ne Mars i ndodhen. :D

Mua   me mungojne  nja 2-3 masazhere. :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#655 ne: 30-08-2007, 21:09:42
me mungojn dritat tani per momentin

#656 ne: 31-08-2007, 17:17:49
me mungon humori i dikujt! o capi pse ike mi.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 31-08-2007, 17:18:53
Me mungojne ca dite pushimesh, diku ne nje vend tjeter larg ketu ku jam. Me mungon edhe Erlehta, drejt me thene. U zhduk prape ajo. :'(

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#658 ne: 31-08-2007, 23:19:23
7 dit pushim asnje me shum vetem kaq

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 01-09-2007, 06:33:17
7 dit pushim asnjë me shum vetëm kaq

WOW! WOW! RROFSH RROFSH! Fjalet e tua ne veshin e Perendise. Ishalla me inaguron me ca pushime ai se shpejti, se vallaj u'a kam nevojen sa s'e ke idene. ;)

Ishalla pacim ca pushime te bukura se shpejti, si ti, edhe une. :)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 09-09-2007, 14:28:25
vetem pushim akoma nuk e bera pushimin tim te shum prituR

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 09-09-2007, 16:26:50
Machorit :( Nga behet ai ...jo per gje po me vjen shume keq qe Eleganca nuk pati fatin te njohi Machorin qe fluturon kaq bukur :D

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#662 ne: 12-09-2007, 20:41:48
ndjej mungesen e ......?qe  e dua ma shum se jeten time ka shum jave qe se kom par,shpresoj qe sa ma frik ta shoh dhe e puth shum yllin tim.

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 12-09-2007, 20:49:40
 E pafsh dhe e puthsh sa me shpejt Mjaltushe   :) :)

Dhe mua me mungon shume ylli im  :(

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 12-09-2007, 23:11:20
E pafsh dhe e puthsh sa me shpejt Mjaltushe   :) :)

Dhe mua me mungon shumë ylli im  :(

Edhe ti e pafsh sa me shpejt moj Erlehte. Po cne ti dhe ai bukuroshi jot qe jeni larg tani, ku ndodhet ai?! Ka shkuar me pushime diku?!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#665 ne: 12-09-2007, 23:22:15
Machorit :( Nga bëhet ai ...jo për gjë po më vjen shumë keq qe Eleganca nuk pati fatin te njohi Machorin qe fluturon kaq bukur :D

Machorit ia keni shti friken deri ne palce. :D
Ama me te vertet me vjen keq qe Eleganca nuk e pat fatin t'a njoh ate dreq.(mua personalisht me ka ardhur deri ne hund ai,se e kam perdite ketu para syve  :D)


 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 12-09-2007, 23:26:17
Machorit ia keni shti friken deri ne palce. :D
Ama me te vërtetë më vjen keq qe Eleganca nuk e pat fatin ta njoh atë dreq.(mua personalisht më ka ardhur deri ne hund ai,se e kam përditë këtu para syve  :D)
Po kush qenka ky Macoku ore se shume me fame qenka! Machori, sorry. LOL

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 29-09-2007, 21:10:24
ndjej mungesen e nje 1 milion €

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 29-09-2007, 21:22:32
ndjej mungesen e një 1 milion €

..edhe une... LOL LOL LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#669 ne: 29-09-2007, 21:36:37
Edhe une :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 02-10-2007, 18:39:42
mungesen e nje intervenimi tek nje prof qe nuk me kalon dot nga provimi

#671 ne: 04-10-2007, 17:15:22
une mungesen e njerit e di vete ai kush eshte LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 04-10-2007, 19:54:27
mungesen e një intervenimi tek një prof qe nuk me kalon dot nga provimi

Jepi nje grusht me leke qe t'i kete sa per te pire kafet (e ndoshta konjaket) per nja 1 muaj dhe te kalon po he. LOL :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#673 ne: 04-10-2007, 20:57:09
ku ti gjej ato lek se ke ne kerkojn shum e kan te caktuar tarifen e tyre se sa duan perndryshe nuk kalon dot

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 04-10-2007, 20:59:21
ku ti gjej ato lek se ke ne kerkojn shum e kan te caktuar tarifen e tyre se sa duan përndryshe nuk kalon dot

Ehhh s'ke faj ti jo. ME VJEN VERTET, SHUME KEQ. Lexo cike ate temen e re tek "Rinia Shqiptare" per Arsimin ne Shqiperi. Lexoje dhe jep ndonje replike te lutem. Faleminderit. :)

Temat e fundit