E ndjeni mungesen e ... ? - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 120357

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#675 ne: 05-10-2007, 21:07:00
e ndjej mungesen e nje teke Chivas Regal

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#676 ne: 07-10-2007, 21:55:57
ndjeja mungesen e Milanos por fitoi pothuajse tanime sepse neser duhet te vete gjer ne Bastore per te marr leket qe fitova sot

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 08-10-2007, 12:55:52
Shume me mungojne  :perqafim :perqafim

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 09-10-2007, 22:45:58
mem mungojn disa shaka te pakripura

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 10-10-2007, 05:42:09
E ndiej shuuuuuuuuuuume mungesen e Lepurushes Korcare. E kam shumë xhan. Me mungooooooojnë shumë opinionet e saj vërtetë te mira e te mencura edhe pse është vetëm 17 vjeç. Me mungojnë shuuuuuuuuuuume temat e saj te mira e te arrira. Me mungon shumë ajo dhe lezeti, capkenlleku, intelekti, humori dhe shija qe sjell kjo vajzë. Po s'ka gajle se për nja 2 jave do e takoj live unë dhe atëherë do çmallem tamam.

 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim TE GJITHA KETO JANE PER TY LEPURUSHKE!!!  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

#680 ne: 10-10-2007, 15:14:57
mungesen tende.....se ke idene sa me mungon edhe naten me turturon ideja qe ste kam afer,,,,po me mire keshtu LOL LOL

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#681 ne: 11-10-2007, 19:30:20
ndjej mungesen e nje vajze

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 12-10-2007, 12:42:15
Ndjej mungesen e gjyshit tim, rahmet paste, sidomos sot, sepse eshte hera e pare qe festoj Bajramin pa perqafimet e tij.

#683 ne: 12-10-2007, 17:37:58
te vetes sime kur kam qene antare e rregullut e forumit...spo te njof me moj goce cu be me ty shkove sy te moren me sysh keta su laroshet e forumit LOL LOL

#684 ne: 13-10-2007, 00:10:56
Moj cke me mua! ja mungesen e kesaj qafires e ndiej shume! LOL LOL LOL. Capi nuk me ha njeri me sy moj xhane jo.

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 14-10-2007, 14:39:20
ndjej mungesen e nje kafeje ka akoma pa pir kafe sot

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 14-10-2007, 14:45:13
..ndjej mungesen e nje akulloreje...( mishel...eshte faji yt..)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 14-10-2007, 14:49:52
Meqë ndryshe s'kam mundësi  ;)

Unë s'kam ankesa as  kerkesa  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#688 ne: 14-10-2007, 14:59:05
hahhahahhaa....kiss ssssssssssssss...th nx..

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#689 ne: 14-10-2007, 21:28:59
me mungon nje loj e nxeht futbolli

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 15-10-2007, 00:57:11
Edhe mua me mungon nje loje futbolli. E pra u beme dy veta.
Le te vijne dhe 8 dhe une po gjej kalceton

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 16-10-2007, 21:04:13
Eleganca dhe misheli kane humbur apo si eshte puna  :perqafim

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 16-10-2007, 21:16:50
mungesen e fshatarkave, Smilit qe te hedh tutje me TNT, Mbeskes sime qe me ne fund e takova sot, Syrgjo gabuzheli, Lefto Laparadhaja, edhe ato fshatarkat e tjera qe xhaxhai vetem nga nje kafe ka pire e sjua mban mend emrat.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 17-10-2007, 20:16:01
..mungesen e nje coffe..per momentin.......

 • Postime: 61
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 17-10-2007, 20:21:21
me mungon koha SS  :S

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 17-10-2007, 20:45:21
ndjej mungesen e fitores se kombetares sone sepse kakoh pa fitore sepse Kosove Shqiperi e kemi nje kombetare te perbashket presim fitore sonte

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 18-10-2007, 22:06:45
Si perfundim cAmi:  Fituam apo humbem ???

Me mungon shpirti.

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 18-10-2007, 22:09:18
me mungon disponimi per momentin por shpresoj qe tani ke zeri te me vije qejfi sadopak

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 19-10-2007, 08:53:54
Ka VETEM 1 Person qe me mungon jashtë maaaaaaaaaaaaaaaase shumë këto ditë, dhe ai është Syrgjyni. Dhe kush po flet për forumin se. Edhe pse ai mungon edhe këtu dhe do desha te lexoja qoftë edhe një Përshëndetje nga ai, këtu, apo ndonjë shaka te tijen, a ndonjë replike te vogël. Po seriozisht, me shumë se kudo, ai me mungon ne shtepi, duket shtëpia bosh 'without my baby' (hope you read this *Misses You Loooooooots*). Ai me mungon githkund, i mungon trupit tim. :(


Gjithashtu, këto ditë qe s'para jam bërë shumë e gjallë në forum me kini munguar te gjithë PA PERJASHTIM (me kanë munguar postimet, shpalosjet e temave të reja, pyetjet me e pa vend), sidomos mikeshat e mia: Lepurushja Korcare (e cila ma nxorri një cike mallin se folëm sot), Erlehta, Aida, Misheli, Emira, Charm, Englishbee, Capkenja, Crystal Tears, Sorelina, Sweetness & SmiLey. perq + :lule te gjithave bukuroshe!!!

#699 ne: 19-10-2007, 09:06:06
ketej jemi ne...po skemi kohe shoqe....puna do culo jo per gje LOL

Temat e fundit