E ndjeni mungesen e ... ? - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 113945

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 19-10-2007, 10:11:32
këtej jemi ne...po skemi kohe shoqe....puna do culo jo për gjë LOL

Puna moj puna, HAJDE URIME NJEHERE SE KE FILLUAR PUNE E RE! Po Mashallah puna te ka shendoshur pak e te ka zbukuruar shume ama, apo ndoshta Shqiperia dhe home-cooking e mamit, te ka bere keshtu?! Sa te shkojne gershetat moj "shtrige". HAJTTTT O BURRA, ME NIS CA FOTO TE REJA ME E-MAIL, I MIREPRES UNE.


Po te mbyt me  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim nderkohe (pres fotot, operfshire kete te vatarit, degjoveeeee?! "Si Urdheron Teta Elegance", thuaj. :P)P.S. Po ti mua me tregon qe puna do byt*e moj?! Harrove zonjushke qe une banoj ne USA?! Kam 10 vjet qe punoj e kalbem ketu. :d :D

#701 ne: 19-10-2007, 14:55:34
Ehh dashurriaaaa elegance ajo me shendosh mua.....po kush hengri buke ne shtepi se...une gjithe diten rrugeve ndenja...


ti nisa fotot LOL


Me ka marr malli per ty....ku je futur moj macoke Mishel sot :)

Kiss kete siper qe me ka kujtuar shpesh here ne kete kohe mungese !

#702 ne: 19-10-2007, 15:09:15
Jam ketu te lule mbydhur. oh blete e vogel. edhe ti me mungon  LOL LOL LOL

#703 ne: 19-10-2007, 15:14:23
ahahaha

 • Postime: 61
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 26-10-2007, 20:42:09
Me mungojn shume njerez ....por...momentali sht me mungon dreamm..... :S

#705 ne: 27-10-2007, 12:36:10
Capit dhe Erlehtes. ju puc fort se ju kam si yje te dyja!

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#706 ne: 28-10-2007, 18:27:52
keto dite me ka munguar forumi se kam qen paksa larg

#707 ne: 29-10-2007, 15:07:42
Mishelit.....

#708 ne: 30-10-2007, 00:59:23
Ele une!!! :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#709 ne: 30-10-2007, 17:43:08
Sa duhen keto te dyja M & C. Ehhhhhh na e keputen barkun fare. LOL LOL LOL  ^o)

#710 ne: 30-10-2007, 17:47:14
xheloze!? edhe erlehtes ja ndiej shume mungesen

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#711 ne: 30-10-2007, 18:39:59
e ndjej mungesen e atyre koheve te arta te ZY! :( :(

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 30-10-2007, 18:55:08
xheloze!? edhe erlehtes ja ndiej shumë mungesen

Xheloze ndaj c'fare?! Ti i'a ndiej mungesen asaj qe ta ndjen ty zemra moj shpirto.  :perqafimP.S. Dalber, cilat ishin koherat e arta te Zeri Yt?! Si duket s'i paskam jetuar une keto kohera.  hmmmmm:  :P

#713 ne: 30-10-2007, 18:59:17
po nuk i ke jetuar. ketu e 2 para! kane qene fantastike. skishte paqe ne forum. hahahaha

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#714 ne: 30-10-2007, 19:45:51
me mungon ni birr e Pejes

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#715 ne: 02-11-2007, 18:22:47
mungesen e rinise :D :D :D

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#716 ne: 02-11-2007, 23:09:01
....e gjith forumistave qe njof :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#717 ne: 03-11-2007, 01:00:34
U bene sa kohe qe nuk ke qene ti kendej mi :D te puc fort xhanii edhe ti neve na ke munguar  :perqafim :-*

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#718 ne: 03-11-2007, 10:46:43
Motra me mungone shume :(

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#719 ne: 03-11-2007, 19:23:17
me mungon nje pjes  e zemres sime

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 03-11-2007, 21:28:46
U bene sa kohe qe nuk ke qenë ti kendej mi  te puc fort xhanii edhe ti neve na ke munguar  :perqafim
ehh ne pune xhani nuk del koha :perqafim

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#721 ne: 04-11-2007, 23:45:05
ndjej mungesen e nje vajze ne shtratin tim sonte

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#722 ne: 04-11-2007, 23:51:39
ndjej mungesen e një vajzë ne shtratin tim sonte

vertet qenke tip i imi, meqe je shpreh i sinqert. Te tjer meshkuj do thoshin ndryshe, do shtireshin sikur jan me romantik, por ti jo. Ti ke dhen nje pergjigje te qart se cfar mungese ndjen!! Oh, ku jeton vertet se tani un do doja te isha ajo??

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#723 ne: 04-11-2007, 23:54:05
mund te marresh nje rruge gjer ne Prizren edhe me gjen aty

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#724 ne: 04-11-2007, 23:55:35
mund te marrësh një rrugë gjer ne Prizren edhe me gjen aty

dhe ky vend ndodhet, ku??

Temat e fundit