E ndjeni mungesen e ... ? - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 110255

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#750 ne: 05-11-2007, 01:09:22
Hahaha...pornoo thot kujdes fjalori se ka edhe femij kendej :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 05-11-2007, 01:11:46
Hahaha...pornoo thot kujdes fjalori se ka edhe femij kendej :D

vertet, un po mendoja se s'ka anetar nen 18 vjec ketu!!!  :-[ sorry!!

ndjej mungesen te ndjej per dike LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#752 ne: 05-11-2007, 01:14:54
E ndjej mungesen e gjumit :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 05-11-2007, 01:17:00
E ndjej mungesen e gjumit :D

ajt kalama shko e flej!!  :P  Per ty u be von ee  :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#754 ne: 05-11-2007, 01:18:01
Kam ca pune per te bere pastaj :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 05-11-2007, 01:20:44
Yeah right!! Like, what??!!!! LOL te ta shohesh mbarimin e filmit eeee LOL LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#756 ne: 05-11-2007, 01:22:52
Do vish qe ta shikojm bashk se si po perfundon :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 05-11-2007, 01:26:03
filmin ton apo at qe po shikoje ti tani?? LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#758 ne: 05-11-2007, 01:28:17
Nje here ate qe po shikoja pastaj edhe at tjetrin jo per gje po ky i pari sherben si para pergaditje per filmin tjeter :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 05-11-2007, 01:33:55
jo, lali ee, s'do na duhej tjeter pos njeritjetri. S'te ka rastis te degjosh per paralojat??!! Pfff, s'po dije gje ti fare

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 05-11-2007, 05:19:05
Si arrin ta ktheje çdo lloj chati këtu tek Bar-Kafeja ne bisede për seksin, kjo Buzeqeshja! Goce shumë e rrezikshme njera! Kujdes kush t'i bjere ne dorë! Këta çunat i beke pershesh ti pse s'thua!? :P :D

 • Postime: 61
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 06-11-2007, 00:21:17
e ndjej mungesen e lalit  :(

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 06-11-2007, 07:28:40
e ndjej mungesen e lalit  :(

Kush eshte lali jot mi?!

Hajde nje  :perqafim nga une se mbase e ndjen me pak mungesen e tij. ;)


Une ndiej shume mungesen e Ermires & Charm dhe postimeve e pergjigjeve te tyre teper inteligjente. :)

 :perqafim te dyjave.

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 06-11-2007, 12:55:19
Si arrin ta ktheje çdo lloj chati këtu tek Bar-Kafeja ne bisede për seksin, kjo Buzeqeshja! Goce shumë e rrezikshme njera! Kujdes kush t'i bjere ne dorë! Këta çunat i beke pershesh ti pse s'thua!? :P :D

LOL sa xheloze je miiii Jam e rezikshme vetem per pasaniket!!

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#764 ne: 06-11-2007, 13:40:41
Ndjej mungesen e vetures tani :D se po pertoj te shkoj kembe ne shtepi :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 06-11-2007, 18:30:19
e ktij siper :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#766 ne: 06-11-2007, 20:33:49
e kesaj sipri meje qe eshte tani

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 06-11-2007, 21:04:37
LOL sa xheloze je miiii Jam e rezikshme vetëm për pasaniket!!

Xheloze uneee?! Jo e dashur, as per ty, as per trupin tend, as per pasaniket (e tu) s'jam xheloze. Shyqyr Zoti me ka bere aspak pamje te kendshme per syrin dhe me ka dhene ca mend ne koke jo keq. ;) Une kam punen time, nxjerr leket e mia, i fitoj dhe i shpenzoj vete, s'jam asnjehere e varur nga te tjeret! E di c'do te thote te kesh Liri & Pavaresi e dashur?!

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#768 ne: 06-11-2007, 23:35:11
e ktij sipër :P


Ja ku jam baby  :perqafim

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 06-11-2007, 23:47:07
e dij, darling. Kissssss

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#770 ne: 06-11-2007, 23:54:57
Kiss u too  :-*

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 06-11-2007, 23:59:15
I kiss u a lot  :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#772 ne: 07-11-2007, 00:02:05
Double kiss  :-*

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#773 ne: 07-11-2007, 01:50:00
Ju lutem shkruani ne gjuhen tone te bukur, perndryshe do detyrohem tu editoj. :D

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 07-11-2007, 01:51:13
gjumit!! απεχθάνομαι να σηκώνομαι το πρωί!!!

Temat e fundit