×
Hyrja
Profili

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 103485

 • Postime: 4261

#775 ne: 07-11-2007, 01:55:48
Ju lutem shkruani ne gjuhën tonë te bukur, përndryshe do detyrohem tu editoj. :D

Ik flej ti LOL

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 10-11-2007, 14:20:14
gjumit!! απεχθάνομαι να σηκώνομαι το πρωί!!!


Urrno te keqen? the gje?

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#777 ne: 10-11-2007, 17:12:08
ndjej mungesn e nje vajze shqiptare

#778 ne: 16-11-2007, 13:49:18
Kemb robi sot ne forum....ku jeni futur re se na keni lene shurdh....u merzita vetem :(

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#779 ne: 16-11-2007, 14:58:02
E ndjej mungesen e cjapit      ashtu capit se e ngaterrova. LOL LOL LOL

#780 ne: 16-11-2007, 15:05:33
sa mire qe ju mungon njeri-tjetri. me behet qejfi per ju.

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#781 ne: 16-11-2007, 15:21:26
Pse mishel mua me duket se vetem mu ame mungon ajo nuk eshte shprehur keshtuqe eshte e njeanshme. :P :D

#782 ne: 16-11-2007, 15:34:54
Eh more tipi sa do mesosh hahahaha. jam e bindur se dhe ti i mungon po sdel me emra te pervecem ajo jo! LOL LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 16-11-2007, 15:35:55
Hahahahaha e di e di po mos i thuaj njeriu vetem ti dhe zeri yt e di kete fakt. LOL LOL

#784 ne: 16-11-2007, 15:39:33
te pelqen fakti eee.   me mungon edhe mua dikush! hemmm me shtine nepsin keta hahahaha.

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#785 ne: 16-11-2007, 15:40:55
Shprehu shprehu se lehtesohesh . LOL LOL LOL e nxjerr malli pak a shume. :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 16-11-2007, 15:52:18
Dale tashti me ke gje inat ti muve?! :P

Se une te kam shume jo per gje... :D

#787 ne: 16-11-2007, 15:58:57
e bela...robi ne pune te vete te pickon miza ketej ahaha

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 16-11-2007, 16:00:04
Ne cfare vendi te pickoi CApi? LOL LOL

Mos e kruaj shume se infektohet. LOL :P

#789 ne: 16-11-2007, 16:04:55
jo jo skam inat njeri une. ti me ke . vete e the.  ja capi e me ka e e kam xhan apo jo me te keqen. dhe ti capke mos me thirr me nuse . oj kjo i kam thene une sateme te te rroj capja e jo ti.LOL LOL LOL

#790 ne: 16-11-2007, 16:07:25
mes kembeve me picoi cuni..se jam veshur me sarafan..

mire moj buzekuqe...po kur te pyes per djalin te therras nuse...

apo e do cupke :)
me ke moj me ke,po ke ke xhan aiiiii une vetem per rremuje jam :)

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#791 ne: 16-11-2007, 16:13:14
Mos infektohesh Capi ike dizinfektohu. LOL LOL

#792 ne: 16-11-2007, 16:13:57
jo jo se e largoi shefi mizen nga dhoma LOL LOL

#793 ne: 16-11-2007, 16:16:43
hahahaha. ika une perqafim per capin dhe tipin. edhe pse me ke inat , une prape te kam xhan! hajt me te mira. me mungon gjumi dhe tja fus nje dore te mire! ohhho ca qejfi.

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 16-11-2007, 16:18:03
Naten Mishel....

#795 ne: 16-11-2007, 16:25:09
ike ti moj...une po pi birre tani me te punes ne pune

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 16-11-2007, 16:26:34
..e ndjej mungesen e nje darke romantike.... :) hmmmmm:

#797 ne: 16-11-2007, 16:34:52
Po krijoje vete Dreamm ca qirinj ca erresire..,.nje gatim special

ah te kisha me ke ta kaloja une...po dija une ca nate do i organizoja

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#798 ne: 18-11-2007, 15:38:53
deri dje e kam ndier mungesen e fitores por tani me nuk me mungon asgje sepse mbrem fitova ate qe e desha fituam te gjith edhe Kosova bashk me ne fitoi

 • Postime: 12234

#799 ne: 21-11-2007, 20:50:57
Me mungon nje grua milionere. :D

Temat e fundit