×
Hyrja
Profili

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 103460

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 21-11-2007, 22:45:57
Eleganca ka humbur... :(

 :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 23-11-2007, 22:42:52
Eleganca ka humbur... :(

 :perqafim :perqafim :perqafim


Meqe je e vetmja qe me ka kerkuar PO VIJ DHE ERDHA VETEM PER TY. Te Perqqqqqqqqqqqaaaaa aaaaaaaaaafoooooooo ooooooooooooooooJ! Te shkruajta edhe andej nga Faqja Personale, Krushka Ime e Ardhshme.


Une kam ndjere mungesen e te Gjitheve, vecanerisht te vajzave te forumit.

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 24-11-2007, 18:17:49
e ndjej o qish nuk e ndjej mungesen e A....., e ndjej qe u ndjefte ne hell pa mua.

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 24-11-2007, 20:37:08
ndjej mungesen e lekut

#804 ne: 26-11-2007, 14:23:15
ketu jam moj....po po bej muhabet me chekevaren :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#805 ne: 26-11-2007, 14:29:21
çapkene! po deshe e vazhdojme edhe ketu...muhabetin... .por Mishel-it nuk para i hyme ne pune ne keto momente.....

#806 ne: 26-11-2007, 14:31:22
hajde se do degjohemi dhe nga darka ishalla ne tel :)

Cheke..e vszhdojme ne e vazhdojme..mos e leme ne mes:D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 26-11-2007, 14:35:49
Vajza mos me detyroni te ndez edhe motorrin tjeter :D

#808 ne: 26-11-2007, 14:42:20
pse sa motorra paske ti LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#809 ne: 26-11-2007, 14:45:11
4...njeri me ka shkuar ne avari, njeri punon pa pushim, 2 te tjeret...rezerve per raste emergjence.... :D

#810 ne: 26-11-2007, 14:46:18
o mishel ca flet ky moj...mua me coroditi me hutoi fare LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#811 ne: 26-11-2007, 14:52:05
o mishel ca flet ky moj...mua me coroditi me hutoi fare LOL
shenjat e para te nje "debolese"..keshille: pi nje gote uje...
nqs nuk funksionon, futi nje dush me uje te ftohte.. :D :P

#812 ne: 26-11-2007, 15:05:37
Debole debole ..cti besh veshka veshka thuaj :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#813 ne: 26-11-2007, 15:08:10
Atehere nderro pozicion, mos i perdor shume ato .."akrobatike"....
se ...veshkat duhen.... :D

#814 ne: 26-11-2007, 15:15:47
e kam te trasheguar nga gjyshja semundjen e veshkave :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#815 ne: 26-11-2007, 15:18:13
Adn-ja s'gabon kurre: kshu m'thoshte gjyshi mua.... :D

#816 ne: 26-11-2007, 15:20:53
po ti ske njof gjyshen time..ndejse paste..ke pare capin ke pare ate :D

ecen gjaku thuhet nga anet tona:D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#817 ne: 26-11-2007, 15:23:43
Ta mbeshtes plotesisht mendimin..... :D
le ti kthehemi djetes: sikur duhet ta dish, djeta mesdhetare permban shume prodhime deti...
ty cili lloj peshku te pelqen?......

#818 ne: 26-11-2007, 15:25:11
krapi me pelqen :D

i madh dhe i shendetshem :D

ika se jam ne pune..te persh Cheke

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#819 ne: 26-11-2007, 15:33:04
Te pelqekan peshqit e veshtire...dmth me shume hala :D

 • Postime: 12234

#820 ne: 27-11-2007, 00:35:58
Mungesen e gallatave neper forum,dhe te atyre ,,tradhtarve,, qe s'vijn te na vizitojn as per nja 10 minuta.(edhe nuk kan faj se frikesohen  :D)

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#821 ne: 27-11-2007, 01:45:32
ndjej mungesen e jetes qe ishte kur une isha femij dhe te njerezve qe ishin.......

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#822 ne: 27-11-2007, 16:39:47
ndjej mungesene  e gjumit

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#823 ne: 28-11-2007, 07:27:54
Me mire po dal se askush s'ma paska ndjere mungesen. LOL

#824 ne: 28-11-2007, 10:38:14
mos u merzit eleganca! hahahahaha. me mungon ajo capi e papame!

Temat e fundit