E ndjeni mungesen e ... ? - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 110434

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#825 ne: 28-11-2007, 10:43:56
ndjen mungesen e Isa Boletinit prane meje ne ket dit feste

#826 ne: 28-11-2007, 10:46:47
Ka ik ne vlore me ismailin, boje i vrap. po ngrihet flamuri andej!

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#827 ne: 28-11-2007, 11:00:28
me pritni o motra se jam rruges per tek ju ju dop vllai juve shum

#828 ne: 28-11-2007, 11:18:14
Hajde cami, se nuk jep marigoja flamurin po serdhe ti! hahahaha. gezuar o njerez festat dhe me nje kosove te lire!

#829 ne: 28-11-2007, 11:21:54
moj mace...qenke bere e padukshme sot ahaaha

#830 ne: 28-11-2007, 11:46:31
sje e para qe ma thua hahahaha. poo ma kujtove nje gje tani qe me mungon shume!

#831 ne: 28-11-2007, 13:17:30
cti mungoje valle kesaj shoqes sime.....kam 2 ore po e vras mendjen :D

E ndiej mungesen e nje seksi te forte......ama te vij pas nje zenke jo keshtu kot :)

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#832 ne: 28-11-2007, 13:29:57
Capi! leje mos e pyt...sapo u zura me njeren ne tel..do te shkoj ti hyp ne shpulla, sa kur te shohi nai karrige, vetem ta preki, por mos te ulet...... :D

#833 ne: 28-11-2007, 13:35:18
qenke i dhunshem ti shoku...mua sme rref njeri kot se koti...vetem kur bej faj kur filloj e bertas rruges si e cmendur....dhe e merr vesh gjithe lagja e tij qe i paska ardhur e dashura.....


keshtu e duan meshkujt :D

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 28-11-2007, 13:45:27
ndjej mungesen e te fejumit tim.....qe e kam larg....

#835 ne: 28-11-2007, 13:48:55
ndjej mungesen e te fejumit tim.....qe e kam larg....

ehehhe...mos pyet...kur iken nje dite them shyqyr...dhe mezi pres te vij dita kur te jem prane tij...

mezi po pres te vij janari:(

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#836 ne: 28-11-2007, 17:27:43
E pamvarsise se kosoves "Lirin sjau solla une lirin e gjeta ketu mes jush"

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#837 ne: 28-11-2007, 19:54:10
E ndjej mungesen e te gjith ish-eve qe i kam pas si yje me 10 cepa. :D

#838 ne: 28-11-2007, 20:34:25
sa ke pas ahahahahaha

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#839 ne: 28-11-2007, 20:40:34
Njaaaa,,,,,,,,,dy me duket. :P

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#840 ne: 28-11-2007, 21:02:47
Kush  e  kerkoj  me larte  Isa Boletinin se me ne fund erdha (me avatar) si gjithmon pak me vones po ma mir vone se kurr   :D    :perqafim

#841 ne: 28-11-2007, 21:21:35
irbit

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#842 ne: 28-11-2007, 21:23:50
Kete rralle nuk ka pse vonohet.

#843 ne: 28-11-2007, 21:24:53
mungesen e kujt ndien ti Blu Sky....

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 28-11-2007, 21:25:43
..e nje gjumi per vdekje....

#845 ne: 28-11-2007, 21:26:43
po fli moj cupke cke :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#846 ne: 28-11-2007, 21:30:09
Mungesen e nje qetesie te plote dhe jo me te tjere neper kembe se spo me durohet

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#847 ne: 29-11-2007, 00:44:25
Nenen time ....me mungon shume sot  :(

 • Postime: 61
 • Karma: +0/-0

#848 ne: 29-11-2007, 11:59:32
ndiej mungesen e xemles sime qe e kom shume larg

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#849 ne: 29-11-2007, 19:53:13
mungesen e nje dopio Raki ama te shtespis dy her te vlume

Temat e fundit