E ndjeni mungesen e ... ? - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 104590

#925 ne: 03-01-2008, 16:45:47
gjoja ke kundra orgjive moj :D ahahaah

#926 ne: 03-01-2008, 23:11:49
Jo gjoja po nuk me pelqejne vertet keto gjeradhe ti e di. me mungojne ca po tani jam ca si e pire dhe humba fillin

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#927 ne: 04-01-2008, 00:12:16
Me ka marre malli per rruget e Tiranes....per cunat qe cuditerisht akoma te gjujne me te fishkellyme ....ehhh me ka marre malli per Tiranen

 • Postime: 46

#928 ne: 07-01-2008, 23:16:04
kam ndjer mungesen e një pergjigjeje nga ti se ku studion ne cilin univerzitet ne Kosovë sme ke treguar akoma
fatkeqsishte nuk studjoj ne Kosovë ,mirpo kam studjuar vetëm 3 vite pastaj vazhdimet tjera po i bej ne austri ,për mjekesi.besoj qe tashe veç e kuptove :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#929 ne: 08-01-2008, 11:53:34
Mos kish ndjere gje njeri mungesen time ketu???????? :P :P :P Jo per gje po nuk vij :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#930 ne: 08-01-2008, 14:17:48
mungesen e forumit se do jem larg per ca dit vetem shkurt mund te futem sepse kam shum shum pun te paperfunduara

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#931 ne: 08-01-2008, 16:41:30
Mungesen e Schatzit

 • Postime: 12234

#932 ne: 08-01-2008, 21:13:31
Qe ktu e ke ,,Schatzin,,. :D

Mungesen e kuletes se grus. :D

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#933 ne: 09-01-2008, 17:52:29
Eleganca   :perqafim
O goce iken pushimet,,,nuk ka me vale pune ndaj luaj vendit :D
U bere per te mare nje dekorate si punetore e palodhur :D

#934 ne: 15-01-2008, 16:36:57
Dreamm...kam moti qe se kam pershendetur !

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#935 ne: 15-01-2008, 16:41:16
mungesen e te fejumit tim

#936 ne: 15-01-2008, 17:02:29
Te Mishelit se ndihej hic..se gjithe ditne afer e kam ahahhaha

ehhe ia ndjeva ne Shqiperi..sidomos pasi  bera nje bela qe..lere lere mire qe su prish dynjaja thuaj LOL

#937 ne: 15-01-2008, 17:08:01
po ka thene une ti je sherr budalla hahahaha. po hajt se iku ai muhabet mos e vri me mendjen.

#938 ne: 15-01-2008, 17:09:34
se vrava hic...jo per gje po do kisha coroditur robte...po pse jam kaq rremujaxhije une..nuk bej nje gje te sakte

#939 ne: 15-01-2008, 17:13:21
po ndryshe sdo ishe ti moj. hahahaha po kur ste griva une, bej karshillik tani hahahaha

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#940 ne: 15-01-2008, 18:12:25
e te dashurave te mia

 • Postime: 2356
 • Gjinia: Mashkull

#941 ne: 15-01-2008, 18:28:59
Më ka marrë malli për rrugët e Tiranës....për çunat qe cuditerisht akoma te gjujne me te fishkellyme ....ehhh më ka marrë malli për Tiranen

Edhe mua me ka marrur malli qe ta shohi perser Lisen duke hecur me elegancë drejte sheshit te Tiranes....mirepo aktualisht po ju imagjinoj Lisa...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#942 ne: 16-01-2008, 11:44:44
Dreamm...kam moti qe se kam pershendetur !

... :perqafim :perqafim :perqafim


#943 ne: 17-01-2008, 14:56:13
seksit..cpata qe e lashe ne atdhe LOL

#944 ne: 17-01-2008, 15:15:18
pse vetem seksin ke lene ne atdhe? ti vetem trupin ke shpene ne alemania moj! LOL LOL

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#945 ne: 17-01-2008, 15:16:24
capkene do seks tirone te fresekt :)

#946 ne: 17-01-2008, 15:26:12
jo do seks elbasani ajo!

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#947 ne: 17-01-2008, 15:29:13
epo behem dhe elbasanlli un :)

#948 ne: 17-01-2008, 15:35:20
me mungon nje dore gjumi nen kete qiell te vrenjtur...eh.

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#949 ne: 17-01-2008, 15:37:00
mungesen e asaj qe sme con me sms si dikur

Temat e fundit