E ndjeni mungesen e ... ? - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 104704

#950 ne: 17-01-2008, 15:50:09
me mungon lepurushi ime. mezi po e pres te vi e ta gush fort fare

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#951 ne: 17-01-2008, 17:06:45
mungesen e asaj qe sme con me sms si dikur

un kam fajin qe ste vin

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#952 ne: 17-01-2008, 17:41:47
po po justifikime kot nejse

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#953 ne: 17-01-2008, 17:50:28
hmmm..shume gjerave momentalisht..

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#954 ne: 17-01-2008, 17:55:15
veres se kaluar

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 18-01-2008, 03:52:25
E ndjej mungesen e bejbit time. :(:X

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#956 ne: 18-01-2008, 18:46:09
mungesen e asaj qe ma beri em te bukur veren e kaluar :) dhe pres te bej telefon kete fundjav :)

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 18-01-2008, 19:42:24
mungesen e asaj qe ma bëri em te bukur veren e kaluar :) dhe pres te bëj telefon këtë fundjav :)


dakort haahahaha si te thush ti zoteri nga e diela gjithashtu ate dit ka xhoisi ditelindjen TI duhet te maresh ne tel ene me e uru shokun e ngusht

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#958 ne: 18-01-2008, 23:08:45
e mir se do e marr un po dhe ti do me maresh se me ke lon mas dore keto koh dhe pastaj ste fal capkenjja :)

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#959 ne: 22-01-2008, 00:17:28
ndjej mungesen e gjumit ne ket moment

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 22-01-2008, 05:30:39
Mungesen e asaj trapes se Finances qe s'di ca shpjegoi javen e kaluar e tani s'ia kam idene si ti bej keto ushtrimet.

#961 ne: 22-01-2008, 10:49:59
e dikujt qe zhduket pa gjurme!! :(

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#962 ne: 22-01-2008, 11:09:36
mungesen e nje kafeje tani ne kete moment

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#963 ne: 22-01-2008, 11:17:20
qe se ke keq ti hiqi .  Edhe mua po me pihet nje kafe tani. :D

#964 ne: 22-01-2008, 11:20:05
edhe mua shume po mu pika....vetem se mbas nja 1 ore do dal ta pi!

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 22-01-2008, 12:06:40
edhe mua shumë po mu pika....vetëm se mbas nja 1 ore do dal ta pi!
une nje sapo e piva po me ftove do vij te shoqeroj edhe ty sepse edhe nje e pij kur jam ne shoqeri te mir

#966 ne: 22-01-2008, 12:18:42
Të një perpelitjes mes kraheve te dikujt dhe kur të vinte mëngjesi kur do coheshim te dy nga gjumi cuditerisht do ndjeheshim shumë mirë..dhe ai do më thoshte..ehhehe o yll botë(jo se jam yll..po fjala bie LOL )

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#967 ne: 22-01-2008, 17:54:58
eurogines qe ndodhet larg

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 23-01-2008, 00:01:15
nje caji..momentalisht. . ^o)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#969 ne: 23-01-2008, 00:17:24
 gjumit se s'kam  hiq

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#970 ne: 23-01-2008, 00:20:42
ndjej mungesen e nje gote uiski..shqeto...

#971 ne: 23-01-2008, 09:47:59
te nje kafeje qe te me mbledh disi.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 23-01-2008, 13:31:34
e Diellit.. ^o)

#973 ne: 23-01-2008, 17:09:17
e perkedheljes

#974 ne: 23-01-2008, 18:03:58
puthjes!

Temat e fundit