E ndjeni mungesen e ... ? - 40 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 104628

#975 ne: 23-01-2008, 18:19:03
shtrengimit ne krahe :(

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#976 ne: 23-01-2008, 18:29:24
e ledhatimeve

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#977 ne: 23-01-2008, 18:45:59
e free hughs :)

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#978 ne: 23-01-2008, 19:30:50
 Lisa ka humbur krejt  :perqafim

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#979 ne: 24-01-2008, 13:57:47
eurogines qe ndodhet larg


vdeksha un per ty o zot

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#980 ne: 24-01-2008, 14:01:26
te nje perqafimi te ngrohte :D

#981 ne: 24-01-2008, 14:11:24
te nje kafeje se vdiqa! sa po vono sata me ardh mer dreqi e hort! LOL LOL LOL. Capo do vish ta pime i kafe , se sot qeka dita e refuzimeve

#982 ne: 24-01-2008, 14:18:44
Ta refuzoj une ty mi....po do pi salep se jam keq me kafet si fus ne goje LOL

#983 ne: 24-01-2008, 14:23:28
hajt  te gjykata po te pres LOL LOL  . me mungon eeee ua lash namin topa topa.

#984 ne: 24-01-2008, 14:43:33
na moj se mos te del gjysma e forumit ne takim LOL LOL mos permend emra dhe vende ahahahha

#985 ne: 24-01-2008, 17:48:45
po mi po gjith me tabela ne dore hahahaha.ndjej nevojen e nje pushimi se deri tani prita nje gje kot! ika te bej nje coffie break si njeri.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#986 ne: 24-01-2008, 18:53:26
mungesen e ..pa perjashtim te gjithe cfare kane shkruar anetaret e mesiperm ne kete faqe... ^o)

#987 ne: 25-01-2008, 00:37:18
e qumeshtorit sic e ben mami im.

 • Postime: 1460

#988 ne: 25-01-2008, 14:48:45
ndjej mungesen e te gjithe atyre qe nuk shkruajne ne forum si dikur.

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#989 ne: 25-01-2008, 14:53:34
Ndjej mungesen e shiut te rende ne ato ditet e Nentorit, baltes qe ngjitej neper kepuce, te ftohtit ne Janar e Shkurt; me mungon dielli qe me perkedhelte ditet e veres ne plazh dhe zhurma e dallgeve qe perplaseshin ne reren e bute. Ndej mungesen e ndjenjave te sinqerta e dashurise se prinderve te mi... :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#990 ne: 25-01-2008, 23:02:46
ndiej mungesen e nje qetesie absolutisht te ploteeeeee...

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull

#991 ne: 26-01-2008, 00:49:07
edhe un i kam disa mungesa... po ca kena me ba jet e veshtire  :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#992 ne: 26-01-2008, 11:38:48
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 25-01-2008, 14:48:45
ndjej mungesen e te gjithë atyre qe nuk shkruajnë në forum si dikur.
edhe mua me mungon ajo koh kur cdo koh ke pasut postime te reja

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#993 ne: 27-01-2008, 13:40:31
me mungon ni birr Peje tani per momentin

#994 ne: 27-01-2008, 14:00:55
e ndjej mungesen e shoqerise sime te vjeter, me ka marre shume malli per ta..

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#995 ne: 01-02-2008, 17:38:09
qenit tim :( :( :S

#996 ne: 01-02-2008, 17:39:05
Te dikujt..qe sot me coi nje sms teper te bukur....dhe me coroditi fare :( ia ndiej tmerresisht mungesen atij

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#997 ne: 01-02-2008, 17:42:30
Me marun leket moj Capke pranej pushova se shkruajturi, po prit se prapë do të te dergoj SMS

#998 ne: 01-02-2008, 17:44:48
Je yll botë po e bere  LOL

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#999 ne: 01-02-2008, 17:55:18
eurogines :(

Temat e fundit