E ndjeni mungesen e ... ? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 119940

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-06-2006, 14:33:34
 përsëri rikthehet tema për mungesat tona te perditshmeris dhe mungesave te jetës te cilat jan te pranishme tek çdo njeri tek ne dhe qe na mundojn shum.... pra e rifillojm përsëri këtë teme jeni te mirseardhur


Editim - Ndreqa titullin
« Editimi i fundit: 10-06-2006, 02:41:00 nga Syrgjyn »

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-06-2006, 14:34:51
une  endjej mungese e e temave qe jan shlyer nga ketu me mungojn shum

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 09-06-2006, 14:54:20
Ndiej mungesen e atij . . .   :(

#3 ne: 10-06-2006, 01:16:18
Ndjej mungesen e dickaje.....

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 10-06-2006, 14:38:49
ndjej mungesen e shendetit te mir

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 10-06-2006, 18:43:16
gjumit  pagjume: pagjume: pagjume: pagjume:

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 10-06-2006, 21:46:35
Ndjej mungesen e shpirtit tim  :(

#7 ne: 11-06-2006, 06:51:16
Ndjej mugesen e atij qe e ndjej gjithmone.

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 11-06-2006, 07:56:50
mungesen e disponimit

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 11-06-2006, 15:18:57
ndjej mungesen e shpirtit tim sepse nuk e kam pare u be dy dit

#10 ne: 12-06-2006, 07:32:15
Ndjej mungesen e shoqerise se kam shume kohe qe nuk i kam pare, u be rreth dy ore :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 15-06-2006, 07:47:22
ndjej mungesen e asaj........

#12 ne: 15-06-2006, 07:49:59
ndjej mungesen e disa anetareve ketu...

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 15-06-2006, 08:15:25
si thua qe te ndihmoj une qe ti harrosh ata a eshte kjo ide e mir

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 15-06-2006, 08:20:32
ndjej mungesen e shoqris se vjeter

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 15-06-2006, 16:32:41
ndjej mungesen e një personit qe e dua shumë  :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 15-06-2006, 16:40:51
E ndjej mungesen e shoqerise sime ne Prizren dhe te dikuj qe e dua shume......

#17 ne: 16-06-2006, 10:18:57
ndjej mungesen e atij qe e dua shuuuuuume....

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 16-06-2006, 12:42:38
ndjej mungesen e vetevetes dhe te shendetit tim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 19-06-2006, 21:09:19
Sot nuk ndjeva mungesen e askujt por mora nje lajme .......sa kaloja ne fundin e asaj rruge e shikoja te ulur ne te njejtin vend dhe c'do here edhe pse nuk me nevoitej gje u afroja dhe blija dicka te vogel ....me jepte gjithmon te njejten pershendetje ....he sybukur c'do marresh sot........
Mora vesh se kishte vdekur dje  dhe me erdhi shume keq (edhe pse ndoshta nuk e njihja aspak) por e di qe kur te kthehem ne Tr do ta ndjej mungesen e tij tek ai cepi me ate baraken e vogel prej llamarine te ndryshkur.......

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 30-06-2006, 11:04:38
Ndjej mungesen e Vetbesimit tim

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 30-06-2006, 11:11:47
mendoj se te gjitheve na mungon dicka , por uroj te mos ju mungoje ajo gje qe i mungon shpirtit ..

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 30-06-2006, 11:28:32
kam ndejr mungesen e shum gjerave e mbi te gjitha te forumit

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#23 ne: 30-06-2006, 13:23:32
Mungesen e llogarise  bankare me 7 ose 8 ,,zero,, ne fund.... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 30-06-2006, 13:43:23
ehh mo Lefto ehhhh  (thjesht mendova se nevoitej nje ehhhhhh :D)

Temat e fundit