E ndjeni mungesen e ... ? - 171 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 119942

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4250 ne: 29-10-2019, 09:54:52
...yyyy ka shume :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#4251 ne: 30-10-2019, 19:48:01
E ndjej mungesen e periudhes 2007 kur behej lufte ketu :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4252 ne: 31-10-2019, 10:56:06
Sna e paska ni kush mungesen...sa mire :P

As une timen hahahaha

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#4253 ne: 03-11-2019, 09:20:52
Sna e paska ni kush mungesen...sa mire :P

As une timen hahahaha
Une tenden po

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4254 ne: 03-11-2019, 14:55:51
E una tuajen 😂😂

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#4255 ne: 03-11-2019, 15:34:14
Te ksaj sipri si dikur te jet e gjall!!!

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4256 ne: 06-12-2019, 20:00:55
per momentin te  Mishelit.. :engjell:

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4257 ne: 09-12-2019, 09:27:52
@Mishel...............  ku jeeeeeeeeeeeeee :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4258 ne: 09-12-2019, 09:30:59
Eshte duke grumbulluar ndihma .. :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4259 ne: 04-03-2020, 20:15:07
... e Dream, dhe disa anetare tjere :) se ka plote qe po te ishin ne forum do kalonim mire :D

Temat e fundit