×
Hyrja
Profili

E pyes veten pse...

E pyes veten pse...

· 1278 · 26435

 • Postime: 12234

#525 ne: 03-02-2010, 01:21:28
hahahahhah...E pyes veten tash ama ste tregoj hic se cka...LOL

 • Postime: 2173

#526 ne: 03-02-2010, 11:59:34
pse jam kaq i ndershem? hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 11-02-2010, 13:35:14
..pse spo me iket nga forumi..LOL

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 11-02-2010, 13:54:09
..po mu rritet karma sahere flas me kete.. :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 11-02-2010, 13:54:58
pse me ulet karma gjithmone LOL

 • Postime: 12743

#530 ne: 11-02-2010, 14:40:03
me siguri ta ulin ato qe te kane xhan LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#531 ne: 12-02-2010, 23:55:34
pse nuk shkoje ti kryej obligimet :D

 • Postime: 1215

#532 ne: 18-05-2010, 15:56:47
e pyes veten...pse po rri ketu...kur merzitem?

 • Postime: 2568

#533 ne: 18-05-2010, 20:41:38
PSEEEEEEEEEEEEE po PSEEEEEEEEEEEEE ama hmmmmm:

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 18-05-2010, 20:42:41
e pyes veten...ku ta gjej ate bukuroshin 1.85 ,sy zi e brun?  :D :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 18-05-2010, 20:43:51
e pyes veten...ku ta gjej ate bukuroshin 1.85 ,sy zi e brun?  :D :D

Mili mojjjjj LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 18-05-2010, 20:44:40
Mili mojjjjj LOL

kush eshte ky moj.......? hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 2568

#537 ne: 18-05-2010, 20:46:56
e pyes veten...ku ta gjej ate bukuroshin 1.85 ,sy zi e brun?  :D :D
mos eshte sy boqelli moj :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 18-05-2010, 20:47:43
mos eshte sy boqelli moj :D

ca sben vaki....e pire kam qene  LOL LOL,pastaj dhe me sy bojeqielli spo me vjen keq jo  :D

 • Postime: 2568

#539 ne: 18-05-2010, 20:50:08
kerko mire dhe do e gjesh


ika un tani flasim em vone

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 18-05-2010, 20:51:08
kerko mire dhe do e gjesh


ika un tani flasim em vone

rrofsh per keshillen o vuli.......kalo bukur :)

 • Postime: 2568

#541 ne: 19-05-2010, 21:25:56
ska gje e bej per kenaqesi  ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 19-05-2010, 21:50:23
se pyes hic

 • Postime: 2568

#543 ne: 19-05-2010, 21:53:29
pse mo pse

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 19-05-2010, 22:51:49
........shume gjera e pyes veten..shpesh nuk gjej dot pergjigjen e duhur...damn it.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#545 ne: 19-05-2010, 23:03:59
pse 2shi vjen mbas 1shit pershembull :d

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#546 ne: 19-05-2010, 23:05:36
pse 2shi vjen mbas 1shit pershembull :d

 :D

 Pse nganjeher se bejme ate cfar ndjejme  hmmmmm: ..

 • Postime: 2568

#547 ne: 19-05-2010, 23:09:18
pse me ecen gjithmone ters :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 19-05-2010, 23:10:16
:D

 Pse nganjeher se bejme ate cfar ndjejme  hmmmmm: ..

ose pse bejme ate cfare ndjejme edhe pse e dime perfundimin... :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 19-05-2010, 23:13:38
ose pse bejme ate cfare ndjejme edhe pse e dime perfundimin... :D

eh de,, :P

,,, nganjeher dicka ngadhenjen mbi arsyen  :)

Temat e fundit