E pyes veten pse... - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E pyes veten pse...

E pyes veten pse...

· 1278 · 29234

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#550 ne: 22-05-2010, 23:27:25
pse e bera ate gabim......... hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#551 ne: 23-05-2010, 21:13:19
E pyes veten pse e kam nje parandjenje qe me kte jemi shume qift.... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 23-05-2010, 21:18:08
e pyes veten ......pse ky mendim  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#553 ne: 23-05-2010, 21:19:38
e pyes veten pse me kundershton... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#554 ne: 23-05-2010, 21:21:48
e pyes veten pse duhet te pranoj  :D

 • Postime: 173
 • Karma: +9/-7
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 23-05-2010, 21:22:17
As un se pyes hiç.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#556 ne: 23-05-2010, 21:23:10
e pyes veten pse te me kundershtoje  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#557 ne: 23-05-2010, 21:23:41
e pyes veten cfare kerkon valle  :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#558 ne: 23-05-2010, 21:25:04
E pyes veten pse...nuk me kupton... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#559 ne: 23-05-2010, 23:10:25
e pyes veten.......pse me provokon  hmmmmm:

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#560 ne: 23-05-2010, 23:17:51
e pyes veten ku mund te jesh tani

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 23-05-2010, 23:18:40
e pyes veten dhe sa do zgjase kjo gje  hmmmmm:

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#562 ne: 23-05-2010, 23:20:05
cfar mund te bej deri ne mengjes hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#563 ne: 23-05-2010, 23:36:28
cfar mund te bej deri ne mengjes hmmmmm:

gjume mund te besh

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#564 ne: 23-05-2010, 23:39:20
gjume mund te besh
vallai per gjume po ngordh se kam dit pa fjet por prap sme flihet dua dicka tjeter ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#565 ne: 23-05-2010, 23:52:07
pse vdesin te miret ...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#566 ne: 23-05-2010, 23:58:00
pse vdesin te miret ...
sepse zoti ka nevoj per te miret kurse feri per b..q..

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#567 ne: 24-05-2010, 00:00:09
sepse zoti ka nevoj per te miret kurse feri per b..q..

mire e the

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#568 ne: 24-05-2010, 00:06:37

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 24-05-2010, 00:20:38
pse s'po me vjen gjumi........?  :S

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#570 ne: 25-05-2010, 01:35:20
E pyes veten se pse kjo e vonon dorezimin kur e di e rruga e vetme jam une.... :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#571 ne: 11-06-2010, 02:30:11
.... pse ky çuni eshte shume i keq..!!!

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#572 ne: 11-06-2010, 07:32:47
e pyes veten pse ofendimet ndaj te tjereve i bejne ca njerez te ndihen mire???
te sharat shenojne efekt ne jane te verteta ;) ;)

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#573 ne: 12-06-2010, 22:09:04
pseeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeee :( :( :( :)

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#574 ne: 12-06-2010, 22:18:34
pse nuk postoni re milet LOL LOL :P

Temat e fundit