E pyes veten pse... - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E pyes veten pse...

E pyes veten pse...

· 1278 · 32407

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#575 ne: 14-06-2010, 11:53:09
pse gjithe kjo zhurme, pse gjithe kjo konkurrence, pse gjithe ky rivalitet, pse gjithe kjo syfaqesi, pse gjithe ky egoizem, pse gjithe keto pakenaqesi, pse gjithe ky interes e pse e pse !?

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 08-07-2010, 10:18:06
Pse njerezit pyesin veten kur i dine te gjitha pergjigjet per pyetjet qe kane... :) :) :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 14-07-2010, 14:11:28
...s'kam pergjigje per pse-te e mia ^o) :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 14-07-2010, 14:12:40
Nuk e pyes pasi e di sgjej prgj..  :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 14-07-2010, 14:19:45
Pse me duan zockat kaq shume? :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#580 ne: 14-07-2010, 14:25:04
Pse ketij i ka hy vetja ne qef? :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 14-07-2010, 14:25:48
ehh lum ca e ca..sa shume qe i duan :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 14-07-2010, 14:28:17
Pse kjo dikur ka pas emrin Moon? :D :P

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 14-07-2010, 14:29:08
Pse keto dyja lart nuk jane te lira.. do shkonin fort mire me njera-tjetren.. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 14-07-2010, 14:31:14
Pse kjo dikur ka pas emrin Moon? :D :P

??? une??? gjithmone dreamm kam qene hmmmmm:

Pse keto dyja lart nuk jane te lira.. do shkonin fort mire me njera-tjetren.. :D

why not :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 14-07-2010, 14:32:48
Ne nje postim diku te kam pare moon thashe euu  :D..apo paskam qene pergjumesh

Brento ja diten jemi free..ca te bojm naten snuk jemi.. :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#586 ne: 14-07-2010, 14:33:41
How yes? :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 15-07-2010, 11:38:35
Ne nje postim diku te kam pare moon thashe euu  :D..apo paskam qene pergjumesh


jo jo, me dreamm kam lindur e me dreamm do vdes :D

..pse kjo vere e cuditshme..

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#588 ne: 15-07-2010, 13:13:41
Pyes veten pse nuk nisem neser per ne Tr????  hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 15-07-2010, 16:45:24
Pyes veten pse nuk nisem neser per ne Tr????  hmmmmm:

Pyete Brento dhe na lamero qe te zhdukemi nga TR LOL :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#590 ne: 15-07-2010, 16:46:51
Pyete Brento dhe na lamero qe te zhdukemi nga TR LO
LOL sa dashni qe shpreh me keto fjale mi druq. :P :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 15-07-2010, 16:50:59


LOL sa dashni qe shpreh me keto fjale mi druq. :P :P

Ke te drejte dashni per veten shpreh  :P

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#592 ne: 15-07-2010, 16:52:04
E di qe ke deshire te flaket por perseri do te te kerkoj qe te ikesh nga Tr.. :P :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#593 ne: 15-07-2010, 16:53:32
E di qe ke deshire te flaket por perseri do te te kerkoj qe te ikesh nga Tr.. :

Si e kuptove?  :O :O LOL :P

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 15-07-2010, 16:55:37
E pyeta Paulin.. LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 15-07-2010, 16:57:29

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#596 ne: 20-07-2010, 07:34:17
pse ndihesh kaq e  pafuqishme ne nje rast apo nje tjeter? :S

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#597 ne: 09-08-2010, 14:54:17
 ;)
pse ndihesh kaq e  pafuqishme ne nje rast apo nje tjeter? :S
;)

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#598 ne: 09-08-2010, 17:48:43
Pse nuk kam shoqeri - qe diten se u martova.

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 27-08-2010, 09:52:18
...e tere bota me ka inate  :P

Temat e fundit