E pyes veten pse... - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E pyes veten pse...

E pyes veten pse...

· 1278 · 30542

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 12-10-2010, 20:27:17
..kam kaq etje sot?  ^o) Po me ze ndonje grip me duket ^o) ^o) :D

#601 ne: 12-10-2010, 21:04:35
..kam kaq etje sot?  ^o) Po me ze ndonje grip me duket ^o) :D

:O

Prandaj ngela tu pi une?  :(

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 15-10-2010, 13:20:44
Pyes veten....sa duhet te kete pire kjo siper???  hmmmmm:

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#603 ne: 18-10-2010, 00:19:47
se si FaceB po shkaterron lidhje bashkeshortore...?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 20-10-2010, 20:24:52
...si s'po duken ca e ca ^o) ^o)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#605 ne: 20-10-2010, 20:25:37
se si FaceB po shkaterron lidhje bashkeshortore...?

..mbase FB eshte vetem nje "Excuse" ^o)

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#606 ne: 20-10-2010, 21:01:22
...si eshte dreamm-i???

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 21-10-2010, 12:12:44
...si eshte dreamm-i???

Mire, rrofte caji :D

Ermira :perqafim

#608 ne: 21-10-2010, 12:19:16
Mire,rrofte caji :D

Ti je eksperte caji perfundimisht... :-[
te te pyes, sa cups* ne dite pi dhe cfare llojesh? :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#609 ne: 21-10-2010, 12:24:04
Dreamm ka te preferuar cajin e malit apo te fushes perndryshe   :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 21-10-2010, 12:26:53
 :D :P :P

All Pg...between 7-15 cups.. :-[ ( sa cute me duket kjo wink)

Eshte i mire ne fakt si caj, ama po me pret oreksin per buke :D

#611 ne: 21-10-2010, 12:29:00
:-[ ( sa cute me duket kjo wink)

ehe... :-[

:D

ej po kur do na besh nje tea party?... LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 21-10-2010, 12:35:24
hahhahaa kur te duash...merr nje tabore miqsh me vete :P..dhe party all on me :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#613 ne: 21-10-2010, 12:36:26
:D :P :P

All Pg...between 7-15 cups.

 :O  90 % te trupit H2O e paske :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#614 ne: 21-10-2010, 12:41:38
 :P :P ^o) keq per zotin, por s'kam fuqi ta lej  ^o)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#615 ne: 23-10-2010, 00:15:33
...ku i kam zockat? :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#616 ne: 23-10-2010, 00:27:48
...Si do jete koha neser? ^o)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#617 ne: 23-10-2010, 00:29:41
kur do qohem neser?

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#618 ne: 23-10-2010, 08:33:28
se kam para me heret vjeshten qe eshte kaq e bukur :(

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 23-10-2010, 18:39:11
...gjithmone kerkojme me shume nga c'kemi?? ^o) ^o)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#620 ne: 25-10-2010, 08:51:00
....gjithmone kemi me shume se sa meritojme dhe prap kerkojme me shume :S

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 25-10-2010, 20:42:34
....gjithmone kemi me shume se sa meritojme dhe prap kerkojme me shume :S

une kam me pak se meritoj si i behet  :P :)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#622 ne: 26-10-2010, 15:06:00
une kam me pak se meritoj si i behet  :P :)

Numroj edhe 1 here ato qe ke :P

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#623 ne: 26-10-2010, 16:41:44
...pse s'ia dal dot te jem serioz?

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 26-10-2010, 20:42:39
e rihap forumin , kur them kaq per sot ?

Temat e fundit