E pyes veten pse... - 25 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

E pyes veten pse...

E pyes veten pse...

· 1278 · 26497

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 12-10-2010, 20:27:17
..kam kaq etje sot?  ^o) Po me ze ndonje grip me duket ^o) ^o) :D

#601 ne: 12-10-2010, 21:04:35
..kam kaq etje sot?  ^o) Po me ze ndonje grip me duket ^o) :D

:O

Prandaj ngela tu pi une?  :(

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 15-10-2010, 13:20:44
Pyes veten....sa duhet te kete pire kjo siper???  hmmmmm:

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#603 ne: 18-10-2010, 00:19:47
se si FaceB po shkaterron lidhje bashkeshortore...?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 20-10-2010, 20:24:52
...si s'po duken ca e ca ^o) ^o)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#605 ne: 20-10-2010, 20:25:37
se si FaceB po shkaterron lidhje bashkeshortore...?

..mbase FB eshte vetem nje "Excuse" ^o)

 • Postime: 1498

#606 ne: 20-10-2010, 21:01:22
...si eshte dreamm-i???

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 21-10-2010, 12:12:44
...si eshte dreamm-i???

Mire, rrofte caji :D

Ermira :perqafim

#608 ne: 21-10-2010, 12:19:16
Mire,rrofte caji :D

Ti je eksperte caji perfundimisht... :-[
te te pyes, sa cups* ne dite pi dhe cfare llojesh? :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#609 ne: 21-10-2010, 12:24:04
Dreamm ka te preferuar cajin e malit apo te fushes perndryshe   :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 21-10-2010, 12:26:53
 :D :P :P

All Pg...between 7-15 cups.. :-[ ( sa cute me duket kjo wink)

Eshte i mire ne fakt si caj, ama po me pret oreksin per buke :D

#611 ne: 21-10-2010, 12:29:00
:-[ ( sa cute me duket kjo wink)

ehe... :-[

:D

ej po kur do na besh nje tea party?... LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 21-10-2010, 12:35:24
hahhahaa kur te duash...merr nje tabore miqsh me vete :P..dhe party all on me :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#613 ne: 21-10-2010, 12:36:26
:D :P :P

All Pg...between 7-15 cups.

 :O  90 % te trupit H2O e paske :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#614 ne: 21-10-2010, 12:41:38
 :P :P ^o) keq per zotin, por s'kam fuqi ta lej  ^o)

 • Postime: 12234

#615 ne: 23-10-2010, 00:15:33
...ku i kam zockat? :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#616 ne: 23-10-2010, 00:27:48
...Si do jete koha neser? ^o)

 • Postime: 1215

#617 ne: 23-10-2010, 00:29:41
kur do qohem neser?

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

#618 ne: 23-10-2010, 08:33:28
se kam para me heret vjeshten qe eshte kaq e bukur :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 23-10-2010, 18:39:11
...gjithmone kerkojme me shume nga c'kemi?? ^o) ^o)

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

#620 ne: 25-10-2010, 08:51:00
....gjithmone kemi me shume se sa meritojme dhe prap kerkojme me shume :S

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 25-10-2010, 20:42:34
....gjithmone kemi me shume se sa meritojme dhe prap kerkojme me shume :S

une kam me pak se meritoj si i behet  :P :)

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

#622 ne: 26-10-2010, 15:06:00
une kam me pak se meritoj si i behet  :P :)

Numroj edhe 1 here ato qe ke :P

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#623 ne: 26-10-2010, 16:41:44
...pse s'ia dal dot te jem serioz?

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 26-10-2010, 20:42:39
e rihap forumin , kur them kaq per sot ?

Temat e fundit