E pyes veten pse... - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E pyes veten pse...

E pyes veten pse...

· 1278 · 32404

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#625 ne: 27-10-2010, 00:41:33
pse....? hmmmmm:

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#626 ne: 27-10-2010, 00:49:29
a thua  gaboj nese vemdos?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#627 ne: 10-11-2010, 14:52:55
cke moj xhan? hmmmmm:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 14-11-2010, 15:46:41
..me acaron kaq shume shiu i rrembyer?? :D hmmmmm:

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#629 ne: 14-11-2010, 15:51:14
pse disa s'e duan shiun.  :)

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#630 ne: 14-11-2010, 16:21:04
Dhe pse disa e duan :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 14-11-2010, 19:48:21
He pra..pse?? :D hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 14-11-2010, 20:33:12
pse pse he pra pse ... :P

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 14-11-2010, 21:46:48
pse une e dua shiun? une e dua shiun per dy arsye, nje pse eshte kenaqesi te shohesh sesi bie dhe, dy pse eshte kenaqesi te degjosh bubullimat. Duke pasur parasysh se shiu eshte i nevojshem per njerezit, nuk duhet urryer. Shiu eshte shi, edhe pak me shume sesa vetem shi. Shiu duhet te shijohet e jo te urrehet, ngase shiu eshte shi dhe i nevojshem gjithashtu edhe per bujqit dhe bujqit jane njerezit, njerezit jemi vete ne. Atehere, shtrohet pyetja, pse te urrejme shiun, nese shiu eshte vetem ne dobi t'tonen?

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#634 ne: 14-11-2010, 21:53:27
Nese pyet vetja ime, ku eshte Gjumashi, i thoni eshte larguar, atje ku ti ske kurr per te shkuar, nese vetja ime, pyet ku eshte Gjumashi, i thoni ka ikur per mos ardhur me!
Nese pyet vetja ime, ku eshte Gjumashi, i thoni, eshte ne Gjume  3D!!!!

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#635 ne: 14-11-2010, 22:15:30
Nese pyet vetja ime, ku eshte Gjumashi, i thoni eshte larguar, atje ku ti ske kurr per te shkuar, nese vetja ime, pyet ku eshte Gjumashi, i thoni ka ikur per mos ardhur me!
Nese pyet vetja ime, ku eshte Gjumashi, i thoni, eshte ne Gjume  3D!!!!
ok do i them ,naten e mir tani  :P

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#636 ne: 14-11-2010, 22:19:25
pse kjo siper do ia thote vetes se Gjumashit?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 14-11-2010, 22:21:20
pse se bete 1 gol  :(

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#638 ne: 14-11-2010, 22:22:47
pse ta bejne kur Zlatan me skuadren e tij dominon...c'ndeshje e bukur, me shume karate se futboll.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 14-11-2010, 22:24:31
po ngelen duke demtuar lojtaret

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#640 ne: 14-11-2010, 22:27:54
E pyse veten pse nuk eshte vullkani ne forum?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 14-11-2010, 22:28:25
po shef ndeshjen

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 14-11-2010, 22:28:39
The unstopable :P :P, me te vertet karate  :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#643 ne: 14-11-2010, 22:30:48
pse disa duan te ndodhe vullkan ne forum...

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 14-11-2010, 23:13:18
Pse duhet te zgjohem heret neser  hmmmmm:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 14-11-2010, 23:14:50
..S'kam gjume?  :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 14-11-2010, 23:16:24
Ka ik gjumi, si u liberalizun vizat!
Pyete nga eshte?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 14-11-2010, 23:18:14
appapaaa s'po na degjojne gje tjeter veshet keto dite, pervec Vizaveee.. :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#648 ne: 14-11-2010, 23:19:29
o dreamm lol...duro se do kaloje, prej neser ke muabet barjami :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 14-11-2010, 23:23:31
Pse, kur fillon? :-[ :D

Temat e fundit