×
Hyrja
Profili

E pyes veten pse...

E pyes veten pse...

· 1278 · 26420

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#650 ne: 14-11-2010, 23:25:23
'Po te marten eshte bajram!
Keshtu qe ... neser fillojn parapergatitjet :D

 • Postime: 12234

#651 ne: 15-11-2010, 01:24:45
...se jam si zjarr.... :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#652 ne: 15-11-2010, 22:22:02
sa here kam bere sex gjithsej ne jeten time

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#653 ne: 15-11-2010, 22:35:32
ku eshte kriza? :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 15-11-2010, 22:39:50
sa here kam bere sex gjithsej ne jeten time

mund ta gjesh me perafersi ... moshen egzistuese - moshen kur ke bere seks per here te pare dalin vitet... me pas shumezoji me mesataren sa here ke bere seks ne 1 vit e ne rregull je pa pergjigje nuk ngelesh LOL

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#655 ne: 15-11-2010, 22:45:13
Jashte teme.

Flm, Shej., e gjeta...472 here gjithsej, nese numerohet po ashtu edhe dhe hera kur isha gjysme fjetur e gjysme zgjuar, i lodhur per vdekje dhe ajo s'donte t'ia dije - femrat si zakonisht.


e pyes veten, vertet, vetem 472 here?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 15-11-2010, 22:47:43
hahahaa prit se me fute ne mendime po merrem me llogari dhe une :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 15-11-2010, 22:57:21
Pse politika shqiptare ben qe te kullos ajo vet dhe jo populli  hmmmmm:

 • Postime: 449

#658 ne: 15-11-2010, 22:59:32
Pse politika shqiptare ben qe te kullos ajo vet dhe jo populli  hmmmmm:

pse pra?! :P

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#659 ne: 15-11-2010, 23:02:28
pse i votojne prape nese njerezit jane te vetedijshem?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 16-11-2010, 13:23:11
..s'me ra ky tel. hic sot? :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#661 ne: 16-11-2010, 16:08:00
Pse dreamm e mbush forumin plot me postime :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 16-11-2010, 16:20:58
pse hengra kaq shume

 • Postime: 2173

#663 ne: 16-11-2010, 17:20:26
yyyp xhixhi ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 16-11-2010, 17:32:49
Pse dreamm e mbush forumin plot me postime :P

Me pak fjale po me akuzon? :P :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 16-11-2010, 18:47:16
so akuze o pyetje :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 16-11-2010, 18:50:49
pse te ze gjumi gjithmone mbas drekes

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 16-11-2010, 18:52:11
pse gjumi eshte vetem per mengjes :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 16-11-2010, 19:02:03
pse me fihet akoma :P

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 16-11-2010, 22:27:42
pse para se te shkruaj ne kte teme, duhet ta pyes veten per dic.

 • Postime: 151
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 17-11-2010, 00:49:14
e pyes veten pse jam tu e pyt veten pse, ne nje teme qe eshte duke pyetur veten pse...

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 17-11-2010, 00:52:44
he pra pse  :P

 • Postime: 2173

#672 ne: 17-11-2010, 12:00:14
pse nuk gjendet pergjigje per pyetjen pse? hmmmmm:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 17-11-2010, 12:01:19
psene se gjeti as Sterio Spase jo me tja gjesh ti :P

 • Postime: 2173

#674 ne: 17-11-2010, 12:02:50
pse te dua kaq shume? :perqafim

Temat e fundit