E pyes veten pse... - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E pyes veten pse...

E pyes veten pse...

· 1278 · 31301

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#650 ne: 14-11-2010, 23:25:23
'Po te marten eshte bajram!
Keshtu qe ... neser fillojn parapergatitjet :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#651 ne: 15-11-2010, 01:24:45
...se jam si zjarr.... :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#652 ne: 15-11-2010, 22:22:02
sa here kam bere sex gjithsej ne jeten time

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#653 ne: 15-11-2010, 22:35:32
ku eshte kriza? :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 15-11-2010, 22:39:50
sa here kam bere sex gjithsej ne jeten time

mund ta gjesh me perafersi ... moshen egzistuese - moshen kur ke bere seks per here te pare dalin vitet... me pas shumezoji me mesataren sa here ke bere seks ne 1 vit e ne rregull je pa pergjigje nuk ngelesh LOL

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#655 ne: 15-11-2010, 22:45:13
Jashte teme.

Flm, Shej., e gjeta...472 here gjithsej, nese numerohet po ashtu edhe dhe hera kur isha gjysme fjetur e gjysme zgjuar, i lodhur per vdekje dhe ajo s'donte t'ia dije - femrat si zakonisht.


e pyes veten, vertet, vetem 472 here?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 15-11-2010, 22:47:43
hahahaa prit se me fute ne mendime po merrem me llogari dhe une :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 15-11-2010, 22:57:21
Pse politika shqiptare ben qe te kullos ajo vet dhe jo populli  hmmmmm:

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#658 ne: 15-11-2010, 22:59:32
Pse politika shqiptare ben qe te kullos ajo vet dhe jo populli  hmmmmm:

pse pra?! :P

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#659 ne: 15-11-2010, 23:02:28
pse i votojne prape nese njerezit jane te vetedijshem?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 16-11-2010, 13:23:11
..s'me ra ky tel. hic sot? :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#661 ne: 16-11-2010, 16:08:00
Pse dreamm e mbush forumin plot me postime :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 16-11-2010, 16:20:58
pse hengra kaq shume

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#663 ne: 16-11-2010, 17:20:26
yyyp xhixhi ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 16-11-2010, 17:32:49
Pse dreamm e mbush forumin plot me postime :P

Me pak fjale po me akuzon? :P :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 16-11-2010, 18:47:16
so akuze o pyetje :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 16-11-2010, 18:50:49
pse te ze gjumi gjithmone mbas drekes

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 16-11-2010, 18:52:11
pse gjumi eshte vetem per mengjes :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 16-11-2010, 19:02:03
pse me fihet akoma :P

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 16-11-2010, 22:27:42
pse para se te shkruaj ne kte teme, duhet ta pyes veten per dic.

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 17-11-2010, 00:49:14
e pyes veten pse jam tu e pyt veten pse, ne nje teme qe eshte duke pyetur veten pse...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 17-11-2010, 00:52:44
he pra pse  :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#672 ne: 17-11-2010, 12:00:14
pse nuk gjendet pergjigje per pyetjen pse? hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 17-11-2010, 12:01:19
psene se gjeti as Sterio Spase jo me tja gjesh ti :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#674 ne: 17-11-2010, 12:02:50
pse te dua kaq shume? :perqafim

Temat e fundit