E pyes veten pse... - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E pyes veten pse...

E pyes veten pse...

· 1278 · 30526

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#675 ne: 17-11-2010, 13:43:31
pse kaq ne qender te vemendjes ky fare Mono Sterio Spaso per kete PSE. Dikush ka per ta gjetur dhe ai do jem une, porse njehere s'po angazhohem.

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#676 ne: 17-11-2010, 14:26:59


pyes veten pse cikat e sodit jane ........ :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#677 ne: 18-11-2010, 10:41:06
pse vdes per femrat ?:P

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#678 ne: 18-11-2010, 20:51:04
E pyse veten'' Do jem nje dit e Lumtur''?

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#679 ne: 18-11-2010, 21:03:49
....a ka pyetyr njeri per mua?  hmmmmm:

#680 ne: 18-11-2010, 21:05:10
pse kaq ne qender te vemendjes ky fare Mono Sterio Spaso per kete PSE. Dikush ka per ta gjetur dhe ai do jem une, porse njehere s'po angazhohem.

Sterio shkroi liber per pyetjen "Pse"...
Ti sa ke ndermend te besh? :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 18-11-2010, 22:57:00
....a ka pyetur njeri per mua?  hmmmmm:

Pse??!! :D  :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 18-11-2010, 23:43:25
po ate kerkoja dhe une 'PSE' :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#683 ne: 19-11-2010, 01:17:00
...pse s'me presin mua njehere, do ta gjej une

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 03-12-2010, 22:48:21
.....ndryshojme cdo sekonde.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 06-12-2010, 14:22:08
... nuk them nje here "JO"!

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#686 ne: 06-12-2010, 14:45:20
....pse sa here qe jam me nerva duhet te bej sex 7 here ne dite...

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 06-12-2010, 15:00:40
fal kaq shume???!!!!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#688 ne: 06-12-2010, 15:03:42
,,,pse sme jep kjo nje gjiro..... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 06-12-2010, 20:26:01
..pse s'u ngop me ky siper? :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 16-12-2010, 10:57:10
...tundin gjithe koken kur flas une, por asnje sme kupton? ^o) pritjaaaaaa)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 16-12-2010, 11:30:22
WHY NOT?!

#692 ne: 16-12-2010, 23:17:04
WHY NOT?!

:D

Kam degjuar diku, qe kjo pyetja "Pse?" ishte pyetja e nje provimi (s'di te them ku, kur, si...) Te gjithe studentet kishin shkruar faqe te tera duke argumentuar sepse-ne, filozofira e ku di une se ca. Vetem njeri kishte shkruar si pergjigje: Pse jo?... Ky ishte provimi me piket maksimale! :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 20-12-2010, 08:55:49
e dija e dija por doja te te provokoja :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#694 ne: 14-01-2011, 20:42:55
...pse s'jam i lodhur te merrem boten virtuale, e edhe me PC ne teresi, ndersa tejet i lodhur per ta ndihmuar nusen...? Shume keq me ka nemur sot.

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 24-01-2011, 12:46:25
...shoqeria jone derdh gjakun sikur te ishte ai uje???

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 24-01-2011, 19:56:34
pse nuk postojne me zeristat e dikurshem

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 24-01-2011, 22:01:08
pse nuk postojne me zeristat e dikurshem

ooo grifsheeee :P sapo po shkruaja kete. :P
Ckemi. :perqafim

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 25-01-2011, 08:13:05
...shoqeria jone derdh gjakun sikur te ishte ai uje???

sepse jane egoiste dhe injorant Jeton.

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 29-01-2011, 23:34:41
... e dua dhe me pihet aq shum Vera sidomos e kuqe

Temat e fundit