E pyes veten pse... - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E pyes veten pse...

E pyes veten pse...

· 1278 · 32643

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#700 ne: 30-01-2011, 12:14:10
....sot ora iken shpejt

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 30-01-2011, 13:26:57
.....Pse jeta jeta esht bardh e zi.!!! hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 04-02-2011, 08:13:48
sepse ngjyrat e ke ti ne dore t'ia vesh dreza , thjesht duhet te jesh e kujdesshme qe te zgjedhesh ngjyren e duhur ne momentin e duhur dhe pa e kuptuar ti gjerat do zene vendin e vete.

kjo eshte jeta e dashur dreza dhe jane veprimet apo zgjedhjet tona qe i japin ose i heqin ngjyrat...

te uroj gjithe te mirat

E...;)

 :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 07-02-2011, 14:12:11
...kam 1001 pune sot...e ndihem kaq e dembelosur???  ^o) ^o)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 08-02-2011, 09:14:46
pse gjerat keto ditet e fundit me shkojne ters :(

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#705 ne: 11-02-2011, 22:45:53
E pyes veten pse disa mundohet te jene dikushi kur ne fakt nuk jan askushi :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 14-02-2011, 10:35:30
E pyes veten pse disa mundohet te jene dikushi kur ne fakt nuk jan askushi :D

ik dehu me mire...qe te harrosh disa gjera :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#707 ne: 20-02-2011, 16:51:30
po pse???????

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 20-02-2011, 17:41:40
Pse eshte kaq e shkurter dita?

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#709 ne: 20-02-2011, 17:42:34
Pse eshte kaq e shkurter dita?
qe te vi nata shpejt e te bejme qef

#710 ne: 28-02-2011, 08:05:07
e pys vehten ..Perse jam tu shkrujt ktu ? kot e kot hupa kohen :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 28-02-2011, 08:27:48
Pse nuk regjistrohet kjo? :D

#712 ne: 28-02-2011, 08:56:59
ahaha Pse skam qeff ;)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#713 ne: 28-02-2011, 11:40:58
Pse kjo spaska qef....apo ndoshta eshte e regj :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#714 ne: 28-02-2011, 12:08:54
pse nuk erdhe ate nate?..pyes ate ..jo veten ;)

#715 ne: 28-02-2011, 17:25:46
me iku trendi prandaj nuk erdha :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#716 ne: 09-03-2011, 11:19:58
po mund te vije edhe ne kembe.. ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#717 ne: 09-03-2011, 15:15:34
....me iku kot me kot dita sot... ^o) ^o)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#718 ne: 10-03-2011, 11:12:51
...pse dreamm ecen shpejt me kohen.  :perqafim

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 10-03-2011, 11:42:40
sme ka shkruaj lefteri per ate porosine :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#720 ne: 10-03-2011, 13:12:24
pse me do kaq shume komshia? :-[

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#721 ne: 29-04-2011, 22:27:00
pyes veten,.....pse gjithmone qe futem une ne forum....kembe njeriu ska....

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#722 ne: 02-05-2011, 13:23:42
me leje?... a ta them une? :-[

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#723 ne: 04-05-2011, 18:00:52
po se po e the ti do e them dhe une :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#724 ne: 15-05-2011, 22:30:27
Mishel, nderro oren , te ka ngel 1 ore mbas hehehe  :P

Temat e fundit