E pyes veten pse... - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E pyes veten pse...

E pyes veten pse...

· 1278 · 32409

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#725 ne: 20-06-2011, 13:19:06
pyes veten...pse o njerez se lini tjetrin te shfryhet lirshem dhe pa dert......pffffff  :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 20-06-2011, 13:20:59
duhet ti dine njerzit te gjitha xhanem :D ?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#727 ne: 21-06-2011, 12:39:23
pyes veten..po me uren c'paten LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#728 ne: 21-06-2011, 13:05:35
ta hodhen ne ere prape ata gjermanet moj? ;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#729 ne: 21-06-2011, 13:08:30
pse njerzit fusin hundet aty ku stakon

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#730 ne: 21-06-2011, 13:13:24
pse njerzit fusin hundet aty ku stakon
..kujdes se po ta fusin nje gje tjeter se hunda eshte lule hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 21-06-2011, 13:17:01
mos i fut hundet aty ku ste takon jo per gje po vjen ere e keqe ta dish :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#732 ne: 21-06-2011, 13:18:58
mos i fut hundet aty ku ste takon jo per gje po vjen ere e keqe ta dish :P
...hunden nuk e fus asnjehere ne asnje vend..ndersa ate veglen e fus gjithmone ne vendin e kohen e duhur :S

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 21-06-2011, 13:25:27
kesaj i thone te ngaterrosh k..in me gomarin :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 21-06-2011, 13:26:50
pyes veten,.....pse gjithmone qe futem une ne forum....kembe njeriu ska....

edhe une po beja te njejten pyetje...si ka mundesi?????  hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 22-06-2011, 08:58:07
ndoshta ngaqe gjeni orarin e papershtatshem...

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 22-06-2011, 08:58:55
pse kur cdo gje shkon ok duhet te ndodhi dicka e vogel sa per te prishur terezine?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#737 ne: 24-06-2011, 16:09:34
this is life....live it dhe mos bej pordhe.....

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 24-06-2011, 16:16:12
se pyes hic v.l. i thone ketij mhb

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#739 ne: 24-06-2011, 16:24:27
ashtu bravo...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 24-06-2011, 16:24:58
hahahhaa e poshter

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 28-06-2011, 10:10:10
pse si kam njof me para shejin dhe mishelin dreqin :D kaq e vogel Tirana dhe sjena njof :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#742 ne: 28-06-2011, 12:52:48
Pyes veten pse nuk vjen e premtja neser???? edhe sot sdo ishte keq

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 28-06-2011, 12:54:02
:D sdike hic ti mi :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#744 ne: 28-06-2011, 12:57:52
po ca ke mi gjec belane....keta ta presin hovin edhe tek pyet veten hahahahaha

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 28-06-2011, 12:59:12
:D pse mi ku jemi ketu ne? zgjohu mishel se jena ne Shqiperistan :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#746 ne: 04-07-2011, 10:13:19
pse vdes per ...eeee???? :-[

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 04-07-2011, 10:22:13
e pyes veten pse nuk pyes pse :d

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#748 ne: 04-07-2011, 10:24:19
sepse per momentin je e "ngopur" me duket :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 04-07-2011, 11:05:28
si e gjete :d

Temat e fundit