E pyes veten pse... - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E pyes veten pse...

E pyes veten pse...

· 1278 · 29361

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#750 ne: 17-07-2011, 17:23:12
PSE TREGOHEM GJITHMONE ZEMERMIR ME TE TJERET

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 17-07-2011, 19:09:48
...me del gjithmon perpara vullkani  :D Rastesi apo?  hmmmmm:

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 18-07-2011, 03:45:24
pse rri ende zgjuar....tani ora 4

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 20-07-2011, 08:50:23
pse ndjehem si ne amulli dhe jam kaq e lodhur sot :@

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#754 ne: 20-07-2011, 09:57:08
une e di arsyen :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 20-07-2011, 13:06:20
pa he njehere ?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#756 ne: 20-07-2011, 13:07:33
....pse kjo digjet shpejte e shuhet ngadale  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 20-07-2011, 13:22:17
une preferoj te digjem shpejt e jo te shuhem ngadale sepse vetem keshtu mbahesh mend gjate :D :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#758 ne: 20-07-2011, 13:32:50
Pse i perveloj fare zockat po i shtypa... LOL LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#759 ne: 20-07-2011, 13:36:07
pyes veten.....sa budallej jane qeniet njerezore nganjehere ne te shpeshte

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#760 ne: 20-07-2011, 13:37:47
Pyes veten, a e ka vene re Mishel qe po e pyet shume veten kohet e fundit.... O Goce hidhu ne aksion mos pyet shume. :D :D

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#761 ne: 20-07-2011, 13:37:52
nuk do thoja budallenj .,por sa te djallezuar ndoshta!!!!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#762 ne: 20-07-2011, 13:40:21
po ju te dy ca jeni ???? une s'bera pyetje te marr pergjigje....

pyes veten pse nuk te lene njerezit te shprehesh rehat pa patur hallin se dikush do te te kthej ndonje pergjigje pa pergjigje...

Tipi aksionet ti kam lene ty ne fakt...LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 20-07-2011, 13:41:32


Tipi aksionet ti kam lene ty ne fakt...LOL
  Me duhet edhe materiali... ;) :P

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#764 ne: 20-07-2011, 13:42:16
pse disa e shohin boten me mikroskop???/?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#765 ne: 20-07-2011, 13:42:51
i cant help you,,,,but i can support you LOL

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#766 ne: 20-07-2011, 13:43:48
your choice!!!!!

pse nuk po bie shi sot??

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#767 ne: 20-07-2011, 13:44:32
nuk ishte per ty ...ishte pergjigje per Tipin....Landdiii

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#768 ne: 20-07-2011, 13:44:58
sorry MIshel

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 20-07-2011, 13:45:25
i cant help you,,,,but i can support you LOL
helpin dua une se supportin e perballoj vete... :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#770 ne: 20-07-2011, 13:48:17
hahahaha Tipi
pyes veten mos u merzit valle Landi????

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 20-07-2011, 14:10:59
pyes veten ... si do shkoje ai muhabet?  ^o)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 20-07-2011, 14:11:41
Mos e pyet me po ndaje mendjen dhe hajde ta marrim vesh bashke. LOL LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 20-07-2011, 14:15:08
Mos e pyet me po ndaje mendjen dhe hajde ta marrim vesh bashke. LOL LOL


e pyes veten i leverdis apo jo tipit ta marre vesh????  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#774 ne: 20-07-2011, 14:15:50
Tipit ne keto momente per ty , ca nuk i leverdis mi goce LOL

Temat e fundit