×
Hyrja
Profili

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 113900

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1000 ne: 05-05-2009, 20:28:43
Timin po ;)

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1001 ne: 05-05-2009, 20:33:13
per ate e kisha edhe une.  :P :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1002 ne: 05-05-2009, 20:34:08
E more pergj. dhe ti :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1003 ne: 05-05-2009, 20:36:13
si gjysmake me duket. ;) :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1004 ne: 05-05-2009, 20:39:39
Hajt se do ta degjosh Baaamm-in  LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1005 ne: 05-05-2009, 21:24:43
mirembrema

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1006 ne: 05-05-2009, 21:25:17
Mirembrema Shejtanke ;)

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1007 ne: 05-05-2009, 21:26:09
ka njerez te gjalle ketej gjalle jeni o njerez

 • Postime: 206

#1008 ne: 05-05-2009, 21:31:51
gjalle jemi shyqyr zotit.

gati per te jetuar me me shume furi :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1009 ne: 05-05-2009, 21:33:36
epo ku ishit gjer me tani se ju kerkuam gjith diten

 • Postime: 206

#1010 ne: 05-05-2009, 21:34:50
epo diten bejme sikur jemi te zene :D

darka na mbledh ne gjirin e shoqerise virtuale :perqafim

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1011 ne: 05-05-2009, 21:35:51
epo mir se na erdhet, po na thuaj qa bet sot si vajti dit kishte ndonje gje qe vlen te veqohet

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1012 ne: 05-05-2009, 21:35:58
ca behet ketej njehere

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1013 ne: 05-05-2009, 21:37:37
hiq asgje kot kshtu akoma nuk ka ffiluar te behet nxeht(hot) ketej

 • Postime: 29
 • Gjinia: Mashkull

#1014 ne: 05-05-2009, 21:38:01
kto antaret e reja sma varin fare  :( :(

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1015 ne: 05-05-2009, 21:38:34
po cprisni pse sbehet hot ketej njehere ca mungon o Cami  :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1016 ne: 05-05-2009, 21:40:10
mungon gjalleria dhe prania e vashezave

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1017 ne: 05-05-2009, 21:41:43
O Cami sa kerkesa :D

Ika une njehere e kthehem...pastaj ;) :perqafim

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1018 ne: 05-05-2009, 21:44:06
ikni ikni se nuk u ka mbetur gje tjeter veq te ikni po ne ku mbetemi ne te mjeret qe rrim gjith kete koh dhe presim  se mos valle jo mos po na e ktheni buzeqeshjen ne fytyren tone

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1019 ne: 05-05-2009, 21:45:20
Doli per kafe kjo,apo ndoshta per birra  :P

 • Postime: 206

#1020 ne: 05-05-2009, 22:18:18
ja erdhem serish t'ju kthejme buzeqeshjen ne fytyre ;)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1021 ne: 05-05-2009, 22:19:19
Mire se erdhe Kalipso   :perqafim

 • Postime: 206

#1022 ne: 05-05-2009, 22:27:28
thnx oqeano  :perqafim


kam munguar ca kohe :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 05-05-2009, 22:41:42
ore po Noto...nga eshte... :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1024 ne: 05-05-2009, 23:03:29
Ika une ,, :pafshim

Temat e fundit