Flisni cfare te doni ! - 42 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 117210

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1025 ne: 05-05-2009, 23:23:03
Nuk ma ndjen hic per gje. :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1026 ne: 06-05-2009, 12:11:44
Nuk ma ndjen hic per gje. :P

lum si ty... :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1027 ne: 06-05-2009, 17:21:45

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1028 ne: 06-05-2009, 18:12:06
Po, kisha une..........kishe gje ti qe kisha une LOL :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1029 ne: 06-05-2009, 19:32:19
Po, kisha une..........kishe gje ti qe kisha une LOL :P
ti i pac dhe beju servis here pas here :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1030 ne: 06-05-2009, 20:07:44
te flas cte dua ctu them po them 1 barcalete

Kalon i burre poshte nje pallati, kur digjon nje qe i therret:
- O bq
Ngre koken ky, shef papagallin dhe thote:
- Lere aman se papagall eshte.
Te nesermen prape kalon ky burri poshte pallatit kur ndigjon papagallin:
- O bq!
- Lene - tha ai - se skam kohe.
Perdite ky burri kalonte andej perdite e shante papagalli. Nje dite vendosi te ndaloje dhe i tha:
- Po te ndigjova prape te thuash ashtu, do te te vdes ne dru. Do ti shkul te gjitha puplat.
Kalon te nesermen ky burri poshte pallatit gjithe qef se mendoi se do kishte frike papagalli, kur ndigjon prap :
- O bq!
I nevrikosur, shkon siper dhe i fut nje dru papagallit duke e bere lemsh fare.
Mbas ca ditesh kalon prap ky burri andej dhe me bisht te syrit shef nga lart se mos e shante prap papagalli.
Eci sa eci ky, nuk shau papagalli, edhe i thote:
- He mo, spo flet eeee?
Nje t'ia kthyer papagalli:

- Pse me, bq do merrem une  :D LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1031 ne: 06-05-2009, 21:18:10
cte flas me... a doni me barcaleta o njerez  :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1032 ne: 06-05-2009, 21:19:02
Hahhahahahaha, po
edhe nje.......edhe nje.....edhe nje :D

 • Postime: 206

#1033 ne: 06-05-2009, 21:22:45
jeni ne humor per basleta sot ju :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1034 ne: 06-05-2009, 21:35:55
mbrema  njerez :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1035 ne: 06-05-2009, 21:36:42
Mirmbrema dhe ty

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1036 ne: 06-05-2009, 21:44:45
Hahhahahahaha, po
edhe nje.......edhe nje.....edhe nje :D

ja se po te tregoj e nje  ;)

Djali i gezuar shkon ne shtepi i thot babit:
- Babi babi, sot e humba virgjinitetin
Babi i pergjigjet:
- Bravo te keqen babi, ulu dhe me trego gjithcka
- Jo babi kam dhimbje, smund te ulem  :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#1037 ne: 06-05-2009, 21:55:15
edhe nje edhe nje  LOL kjo e fundit tregon qe je idiot LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1038 ne: 06-05-2009, 21:57:35
spo ta prish as ty degjoje  

Dy pedera ne avion. Njeri ia pret tjetrit:
- Hajde se me ka ik truri fare.
- Cfare je duke thene se ka njerez - ia pret tjetri.
- Po tani po flene se eshte vone. Ja shikoje.
Cohet ne kembe dhe kerkon nje cigare. Nuk pergjigjet njeri.
- E shikon? - i thote shokut.
Dhe ja ...... .
Ne mengjes kur avioni zbret ne aereoport nje plak ndihej me dhimbje barku. E fusin ne ambulance dhe e pyesin.
- Sa ke me dhimje barku?
- Qe dje ne darke...
- Po pse skerkove nje aspirine?
- Ca the ore? Njeri kerkoi nje cigare dhe e ....  ne ****.  :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#1039 ne: 06-05-2009, 22:01:16
boll mo hahahhaaaaaaaaaaaaa aaaa sa desha te kerkoj diqka nga ti LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1040 ne: 06-05-2009, 22:01:59
vete me kerkove dhe nje ore ta plotesova deshiren  :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#1041 ne: 06-05-2009, 22:06:46
mos fol cfare te do se mund te ndegjosh cfare nuk do :D LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1042 ne: 06-05-2009, 22:08:36
lsfjlfjwefjwf jmgeegj3pwg3hg ;qdqkdpefjmewnfelfn  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1043 ne: 06-05-2009, 22:13:25
Kush bre po ben zhurme ketu? :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1044 ne: 06-05-2009, 22:14:26
chorri kenga jo une  :D LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1045 ne: 06-05-2009, 22:16:05
Po po e dij une.........po disi mu duk si zani jot :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1046 ne: 06-05-2009, 22:18:27
qysh bre po ben hajgare?  :P LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1047 ne: 06-05-2009, 22:19:33
Apo mbase vertete chorri ishte? :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1048 ne: 06-05-2009, 22:20:48
apo njeriu i padukshem  :P

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#1049 ne: 06-05-2009, 22:21:46
shyqyr qe ka njerez si kenga ende ne bote,se tybe me gishta ne goje mbet LOL

Temat e fundit