Flisni cfare te doni ! - 51 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 116957

 • Postime: 12234

#1250 ne: 20-05-2009, 13:27:02
I love you... :D

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#1251 ne: 20-05-2009, 13:35:28
U miss me :P

 • Postime: 12234

#1252 ne: 20-05-2009, 13:36:52
I Miss you.... :D

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#1253 ne: 20-05-2009, 13:43:56
Ku Misssi :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1254 ne: 20-05-2009, 21:25:29
Miss-it i misss dikush qe eshte miss :P

 • Postime: 12234

#1255 ne: 20-05-2009, 21:48:45
Missi eshte e imja.,.. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1256 ne: 20-05-2009, 21:50:37
Tralala tralala :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1257 ne: 20-05-2009, 21:51:22
traaalaaa kape nje gale rrite edhe beje djale. LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1258 ne: 20-05-2009, 21:53:02
Tralalaaa fluturo dhe behu me krahe :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1259 ne: 20-05-2009, 21:57:01
puuuuuuuuuuuuuuuuuu u ca vapeeeeeeeee  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1260 ne: 20-05-2009, 22:05:09
dua gjoks pule. LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1261 ne: 20-05-2009, 22:06:27
cu lodha ne mbledhjen e sotme  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1262 ne: 20-05-2009, 22:07:14
Edhe mua kjo mbledhja me lodhi sot :D :P

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1263 ne: 20-05-2009, 22:13:24
sa e pangopur eshte kjo per sex LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1264 ne: 20-05-2009, 22:15:18
Titi mirembrema, hajd do kthehesh ne  Shqiperi se do te gjej vend pune te mire se dola mire sot e kapa 1 vend te rendesishem  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1265 ne: 20-05-2009, 22:15:56
sa e pangopur eshte kjo per sex LOL

Tito te ka zene meraku gje ty :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1266 ne: 20-05-2009, 22:17:54
Titi mirembrema, hajd do kthehesh ne  Shqiperi se do te gjej vend pune te mire se dola mire sot e kapa 1 vend te rendesishem  :D
mbrema Shejtanke  :)  ca kap ti moj hmmmmm: :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1267 ne: 20-05-2009, 22:20:05
Tito te ka zene meraku gje ty :D
te te them te drejten te kam merak si tja bej thua ti:D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1268 ne: 20-05-2009, 22:20:32
pssssss drejtor me duket  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1269 ne: 20-05-2009, 22:21:15
te te them te drejten te kam merak si tja bej thua ti:D

Bej si  te besh LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1270 ne: 20-05-2009, 22:22:04
per nje muaj apo :) e Shejtanke

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1271 ne: 20-05-2009, 22:30:04
oferten e mora nga keta te tanishmit me e bukra  :)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1272 ne: 20-05-2009, 22:33:36
te nisem une atehere se keta do jene prap sic duket hmmmmm:

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1273 ne: 20-05-2009, 22:51:36
Hajde dalim ne lendina
qe te bejme moj cupelina. LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1274 ne: 20-05-2009, 22:59:39
hajd te dalim ne lendine
te flasim per dashurine
dashurine per partine
edhe per Saline LOL

Temat e fundit