Flisni cfare te doni ! - 242 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 117226

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6025 ne: 19-10-2012, 10:56:56

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#6026 ne: 19-10-2012, 11:10:31
Germo tare germo :P

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#6027 ne: 19-10-2012, 12:19:51

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6028 ne: 22-10-2012, 14:04:30
“A park like this resembles a large, silent, isolated room. In fact it's always Sunday in a park, by the way, for it's always a bit melancholy, and the melancholy stirs up vivid memories of home, and Sunday is something that only ever existed at home, where you were a child.”
― Robert Walser

 • Postime: 2173

#6029 ne: 22-10-2012, 15:35:14
bjeri shkurt se ke lehtesira :S

 • Postime: 12743

#6030 ne: 22-10-2012, 16:58:42
qysh- eeee

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6031 ne: 23-10-2012, 16:20:19
Lexoj nje sondazh ktu te forumi jone: Kenaqesia me e madhe eshte kur ke partner:
1. Te pasur
2. Te varfer
3. S'ka rendesi

Lool

 • Postime: 12743

#6032 ne: 23-10-2012, 17:35:59
jam e lodhme

 • Postime: 1281

#6033 ne: 23-10-2012, 22:27:14
Miss :)

 • Postime: 12743

#6034 ne: 24-10-2012, 09:54:45

 • Postime: 2173

#6035 ne: 24-10-2012, 13:43:14
nuk ma mban :S

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6036 ne: 24-10-2012, 15:52:39
nuk ma mban :S

LOL ky me shkatarron mushkrite LOL

#6037 ne: 24-10-2012, 16:25:58
kujdes neper gropa se mos çash sandokartin, kshu qe leje ne afolio se te prek dhe serbatorin dhe te thyn kollodokun.
Sidomos kur e ke te mushme tumllas me nafte.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6038 ne: 24-10-2012, 21:04:44

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#6039 ne: 26-10-2012, 12:01:41
Teorema e re e Pitagores thote: Katrori ne qender te qytetit eshte i barabarte me shumen e katroreve ne periferi!

 • Postime: 1281

#6040 ne: 29-10-2012, 00:26:21
Gjume te qete Kontinenti,edhe kush tjeter eshte on :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6041 ne: 29-10-2012, 00:35:21
Gjume te qete Kontinenti,edhe kush tjeter eshte on :D

:D :D good night  :perqafim

 • Postime: 1281

#6042 ne: 29-10-2012, 00:39:01
:D :D good night  :perqafim
Miss

Po lexoja biografine e Henry Ford :D
Me 5 klase vigani.Naten e mire sa here te kam thene?


 :perqafim

E fundit kjo.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6043 ne: 29-10-2012, 00:46:36
Miss

Po lexoja biografine e Henry Ford :D
Me 5 klase vigani.Naten e mire sa here te kam thene?


 :perqafim

E fundit kjo.

Pak here  :D Hajde thuje dhe njehere :P

Naten  :perqafim

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6044 ne: 29-10-2012, 09:15:19

 • Postime: 12234

#6045 ne: 29-10-2012, 16:45:27
Ku  jam une e ku je ti... :D :D :D

#6046 ne: 30-10-2012, 18:05:25
Ej, i pytje kisha un. Kjo llogaria "Lajme" pse i ka bo SPAM forumit me 800 tema ne sekond?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6047 ne: 31-10-2012, 01:00:01

#6048 ne: 05-11-2012, 23:09:03
Un them qe kjo llogaria Lajme te perjashtohet nga forumi.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#6049 ne: 13-11-2012, 00:12:06
Ore, nje gje nuk arri ta kuptoje, pse nuk u binden nje here, keto njerezit, qe teknologjia, ka arrit ne cdo shtepi.

Aman o TV Klan, e dim si punon, por dhe me vjedhje reklamash ne youtube merresh? Ah media Koti je dhe ti.

Eshte Klani i Berishes dhe Klani i pleherave.

Reklama e TV per 100 vjetorin,
100 Vjet Shtet - Urim nga TvKlan!


Reklama e 2007 per 60 vjetorin e Indis.
little boy

Temat e fundit