Flisni cfare te doni ! - 243 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 116818

 • Postime: 12743

#6050 ne: 22-11-2012, 22:26:53
don' t fuck around & happy thanksgiven day

 • Postime: 12743

#6051 ne: 22-11-2012, 22:36:58
Faleminderit Bashkise,qe e ka bere Tiranen sikur i kane ardhur menstruacionet!

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#6052 ne: 23-11-2012, 01:14:47
Ore, nje gje nuk arri ta kuptoje, pse nuk u binden nje here, keto njerezit, qe teknologjia, ka arrit ne cdo shtepi.

Aman o TV Klan, e dim si punon, por dhe me vjedhje reklamash ne youtube merresh? Ah media Koti je dhe ti.

Eshte Klani i Berishes dhe Klani i pleherave.

Reklama e TV per 100 vjetorin,
100 Vjet Shtet - Urim nga TvKlan!


Reklama e 2007 per 60 vjetorin e Indis.
little boy


Haha  :D Ky femija disa here e futi doren ne xhep, lol mua mu duk sikur s'kishe lek per ti dhene bustit te Skenderbeut, dhe si ide alternative, beri nje Salute...  :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#6053 ne: 23-11-2012, 11:00:14
Mbishkrimi i perkrenares na jep te kuptojme se per cfare idealesh luftonte Gjergj Kastrioti.
Do te ishte mire te sillej dhe vula qe perdorte Gjergj Kastrioti, qe gjendet ne Kopenhagen.

Mendohet qe kjo te jete (njera) vula: (per mendimin tim kjo vule eshte fallcifikim grekofonesh e bere dhjetra vite me vone pas vdekjes se Skenderbeut….ka mundesi te jem duke ja futur kot, por kete mendoj personalisht per kete vule)


Supozohet qe origjinalja te jete dhe kjo tjetra:


Gjithsesi me aq sa thuhet origjnalja ka qene me mjelme dhe ka pasur mbishkrime ne latinisht, por deri me tani ajo qe ndodhet ne Kopenhagen supozohet te jete vula qe ka perdorur Skenderbeu.

P.S Meqe ra fjala ka fluks te papame njerezish duke pritur ne rradhe per te pare perkrenaren dhe shpatat e Skenderbeut, kaq shume njerez Muzeu Kombetar nuk i ka pasur ne asnje kohe dhe asnje event tjeter qe nga koha kur eshte hapur  :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6054 ne: 23-11-2012, 11:34:11
Mqse ra fjala pse nuk festohet dhe ngritja e flamurit nga skenderbeu perkon me te njejten date

http://sq.wikipedia.org/wiki/Flamuri_i_Shqip%C3%ABris%C3%AB

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#6055 ne: 27-11-2012, 09:30:45


Kenga 'Shqiperia po Ndryshon'
Malok budalla budalla, por amon te gjithe po kapen me ate dhe gjithcka po vertitet rreth ketij maloku  :D anything deri ke akuzat dhe gjithcka tjeter qe mund te imagjinosh, shkurt muhabeti ka bo njefare historie ne keto 20 vite, ato palo deputete te PD sikur nuk kane ekzistuar fare per asnje gje  (?) Tek e fundit pse duhet ta vrasin menjen shume? Kane Xhaxhi Saliun si bablok qe eshte.
Jepi Sali maloku na rrofsh sa malet se megjithmen ti dole me burr se te gjithe burrecat e tjere

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6056 ne: 27-11-2012, 10:19:18
lol

 • Postime: 12234

#6057 ne: 27-11-2012, 11:41:03
Ja q****a rracen kush nuk na do bashke. :D :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#6058 ne: 27-11-2012, 12:15:16
Ai qe te shan, te don. :D

 • Postime: 12234

#6059 ne: 27-11-2012, 12:48:16
Dashnija nuk eshte patlixhan  :D :D

 • Postime: 12743

#6060 ne: 27-11-2012, 15:10:17
Të jetosh me një të dashur posesiv është mjaft e vështirë, një burrë që do të kontrollojë gjithçka madje dhe marrëdhënien tuaj me shoqërinë dhe familjen, të trajton sikur të ishe prona e tij, të duket sikur të zë frymën. Shumë femra mendojnë se pyetjet e shumta, me detaje të bëra nga partnerët për jetën e e mëparshme duket sikur po i shfaqin dashurinë dhe interesin e tyre. Por nuk është aspak kështu!

Ja disa shenja me të cilat mund të dalloni që ju keni një të dashur posesiv:

Ai do të dijë se ku keni qënë
Nëqoftëse i dashuri ju pyet se ku po shkoni sa herë të dilni nga shtëpia, atëherë ju mund të keni probleme. Të dhënit shpjegime se ku je dhe çfarë bën sekond dhe minutë të dashurit, nuk tingëllon mirë pasi kjo sjellje nuk tregon që ai ju do aq shumë sa thotë.

 Sjellje manipuluese
I dashuri juaj fillon të qajë dhe të kërcënojë se do i bëjë keq vetës nëse ju bëni diçka që nuk i pëlqen atij. Duke luajtur rolin e viktimës, me sjelljen e tij ai bëhet manipulues ndaj jush.

Ju merr shpesh në telefon
Mos mendoni se ai ju merr 10 herë në ditë sepse ju do, kjo është një shenjë më se e qartë e xhelozisë dhe e posesivitetit. Është pasiguria që ai ndjen që e bën t’ju marrë shpesh dhe t’ju kontrollojë se çfarë po bëni dhe ku jeni.

 Fillon të kontrollojë jetën tuaj
Ai fillon të jetë zot i jetës tuaj, duke ju hequr të drejtat që ju takojnë.

 Fillon t’ju izolojë nga të gjithë
Nuk ju lë më të takoheni me njerëzit tuaj, duke nxjerrë justifikime nga më të ndryshmet. Nuk ndjehet i sigurtë për mënyren se si ju silleni kur jeni larg tij, këto janë shenja të qarta posesiviteti.(ModeandMakeup.com)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6061 ne: 28-11-2012, 15:19:22
Gezuar ditelindjen Shqiperia ime!!

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#6062 ne: 28-11-2012, 15:58:46
Si te cmendur pas tortes OMG ^o) :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6063 ne: 28-11-2012, 16:13:19
kan zbrit nga mali qeqenat shka me bo :D

 • Postime: 12743

#6064 ne: 28-11-2012, 17:03:35
pranej me kerciskan grilat e shpise. ehhh cna lane pa dale kta dreqer

 • Postime: 12743

#6065 ne: 29-11-2012, 00:35:31

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#6066 ne: 29-11-2012, 09:03:20
Nejse, kaloje dhe kjo.  :perqafim kish Do nje kafe?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6067 ne: 29-11-2012, 11:45:52

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#6068 ne: 29-11-2012, 12:00:15
SHKELJA dhe SHTYPJA E TORTES SE 100 VJETORIT SKANDALOZE !!! PA KOMENT

jam e shokume .
...o popull cecen!

Te lane pa torte qe iu rafte pika. He se e kane nga qejfi,ku te bie rradha te hash per 200 vjetorin tani. Do jemi tretur. Mbaruan festimet andej apo si ?

 • Postime: 12743

#6069 ne: 29-11-2012, 22:53:09
tushe nuk kisha bo plan me u helmu jo....thjesht ne ate ore fjeta gjume.
mbaruan shyqyr
une pushim vazhdoj

 • Postime: 2173

#6070 ne: 04-12-2012, 15:03:37
ne kete teme me lidhet gjuha..dmth duart..eshte si ajo puna e lakuriqesise se femres :engjell:

 • Postime: 12743

#6071 ne: 04-12-2012, 16:04:31
cne, bah..ti kshu..si ka mundesi LOL

 • Postime: 2173

#6072 ne: 20-12-2012, 15:07:04
ja u lidha sa hyra ketu..ndoshta me kane bere magji :P

 • Postime: 12743

#6073 ne: 20-12-2012, 15:41:05
hemmmmmmm ti kshu eeee  :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6074 ne: 22-12-2012, 23:17:09

Temat e fundit