×
Hyrja
Profili

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 113997

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6175 ne: 11-04-2013, 19:22:00

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6176 ne: 11-04-2013, 22:45:42
Te tjere duam,te tjere na duan,me te tjere perfundojme.

 • Postime: 266

#6177 ne: 11-04-2013, 22:50:28
Te tjere duam,te tjere na duan,me te tjere perfundojme.

Ket e kishin te gjitha vajzat e klases ne ditarin e kujtimeve :D :D

e germove aty ?

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#6178 ne: 11-04-2013, 23:08:25
mesa duket qenkemi moshatare :engjell:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6179 ne: 11-04-2013, 23:15:28
e lexova diku kingo

 • Postime: 266

#6180 ne: 11-04-2013, 23:22:00
e lexova diku kingo

Ja nji tjeter

Sikur dashuria te ishte lule ne mes te detit do kishin mesuar te gjith notin :D :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#6181 ne: 11-04-2013, 23:31:22
Kur te me duash
s'do te te dua
do te dua ate qe se kam dash
kur te pendohesh
s'do te pendohem per ate qe vet e lash..

 • Postime: 1283

#6182 ne: 11-04-2013, 23:35:29
S'them! :(

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#6183 ne: 11-04-2013, 23:40:04
aman thuje amannnn

 • Postime: 1283

#6184 ne: 11-04-2013, 23:48:35
Sigurte? :P :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#6185 ne: 11-04-2013, 23:51:03
lere ...lere ....  nje nate tjeter :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6186 ne: 12-04-2013, 00:25:29
thuaje

 • Postime: 1283

#6187 ne: 12-04-2013, 06:25:58

 :) :) :)
Miremengjesi!

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6188 ne: 12-04-2013, 06:54:31
Mgjess

lum ajo qe zgjohet me ty Pasion

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#6189 ne: 12-04-2013, 07:12:04
Mirmengjes
Sot jam ngrejt me heret..kam nje ushtri per dreke

ooobbooo  s'di nga t'ia filloj
paci nje dite te mbare..pa strese :perqafim

 • Postime: 1283

#6190 ne: 12-04-2013, 07:33:24
Mgjess

lum ajo qe zgjohet me ty Pasion
:) :)

 • Postime: 12743

#6191 ne: 12-04-2013, 10:17:29
sa bosh.... :S

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#6192 ne: 12-04-2013, 11:01:34
C'paskena cen ne shqiptart .....ni njeri me t ardh per vizit....yyjaaaa gjith fisi mrapa

futa koken icik ktu sa me pa ca jeni tu bo...boni  qejf...boni   :P

 • Postime: 12743

#6193 ne: 12-04-2013, 11:04:08
qejf o qejf o qerrata...nga humben ky shej dhe soli sot ....

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6194 ne: 12-04-2013, 17:38:05

#6195 ne: 12-04-2013, 17:44:05
cooooool cfare mesatare

  Profili im - Sol Invictus

Emri:   Sol Invictus
Postimet:   365 (16.591 ne dite)
Pozicioni:   Anetar

Ritmi kaq i larte do me beje te thyej koken :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6196 ne: 12-04-2013, 17:45:25
Emri:   shejtania
Postimet:   11303 (6.451 ne dite)
Pozicioni:   Popull

duhet te stop-oj

#6197 ne: 12-04-2013, 17:47:11
po te llogaris nxitimin tek numri yt do arrij pas ..... ???? hmmmm dashkam ca vite... atehere do me jet harxhuar nektari :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6198 ne: 12-04-2013, 17:49:15
ose do te jete shtuar nese je si vera dhe whiskey  ;)

#6199 ne: 12-04-2013, 17:51:10
I mbetet kohes... Ajo eshte pasuria me e madhe qe kemi ne fund te fundit ;)

Temat e fundit