Flisni cfare te doni ! - 252 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 116777

 • Postime: 1281

#6275 ne: 06-05-2013, 22:33:04
Po po :)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6276 ne: 06-05-2013, 22:36:51
Po po :)
me behet qefi, je kenaqur besoj..

 • Postime: 1281

#6277 ne: 06-05-2013, 22:39:13
me behet qefi, je kenaqur besoj..

Yes :),,,,,,,,,,,,,,,shume,me shume se shume! :)


C'do na thuash njehere!

Nga do ia mbash kete vere? :)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6278 ne: 06-05-2013, 22:41:11
Yes :),,,,,,,,,,,,,,,shume,me shume se shume! :)


C'do na thuash njehere!

Nga do ia mbash kete vere? :)
me behet me shume se qefi hahah
ket vit ktej nga jame ,me bukur  eshte se nga shkoja cdo vit...ti..?

 • Postime: 1281

#6279 ne: 06-05-2013, 22:46:39
Nje mundesi ketu


e njera ketu85% e dyta! :)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6280 ne: 06-05-2013, 22:54:29

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#6281 ne: 06-05-2013, 22:59:40
Nensy me mban mend apo mosha ben te veten  :)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6282 ne: 06-05-2013, 23:03:22
Nensy me mban mend apo mosha ben te veten  :)
po ore te mbaj mend por mendova se ti sme kujtoje, thash mos kam ndryshu e sme njohe..? :P

 • Postime: 266

#6283 ne: 06-05-2013, 23:08:16
po ore te mbaj mend por mendova se ti sme kujtoje, thash mos kam ndryshu e sme njohe..? :P

Yyyyyyyyyyy   sa ke ndryshu


                      Qeke bo per tu gjujt ;)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#6284 ne: 06-05-2013, 23:09:54
Yyyyyyyyyyy   sa ke ndryshu


                      Qeke bo per tu gjujt ;)
[/quote
pse me pare sisha per tu gjujt..? apo sme kishit ven re..? :P
tani jam bo goc serio spranoj gjuetare.. :D

 • Postime: 266

#6285 ne: 06-05-2013, 23:19:46
Ka qen edhe me par ke qen   :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#6286 ne: 06-05-2013, 23:38:08

 • Postime: 12743

#6287 ne: 07-05-2013, 07:13:55
Mirmengjesi njerez

 • Postime: 1281

#6288 ne: 07-05-2013, 08:42:27
Miremengjesi e nga une!

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6289 ne: 07-05-2013, 09:37:52

 • Postime: 12743

#6290 ne: 07-05-2013, 10:09:46

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6291 ne: 07-05-2013, 10:11:37

 • Postime: 2173

#6292 ne: 07-05-2013, 14:03:40
po te flas cfar dua une e kam te sigurte qe do emocionoj forumistet :D

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#6293 ne: 07-05-2013, 14:05:42
Shkrepe..

 • Postime: 2173

#6294 ne: 07-05-2013, 14:06:17
mbylli veshet dhe hapi syte pra.. :S

 • Postime: 12743

#6295 ne: 07-05-2013, 14:08:12
edhe une u bera kurioze tani  :D

 • Postime: 2173

#6296 ne: 07-05-2013, 14:09:01
ty ta kam shuar kuriozitetin me duket :P

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#6297 ne: 07-05-2013, 14:09:27
I mbylla syte..dhe i hapa veshet hmmmmm:

 • Postime: 2173

#6298 ne: 07-05-2013, 14:10:06
po kembet si do i mbash? :-[

 • Postime: 12743

#6299 ne: 07-05-2013, 14:10:53
ty ta kam shuar kuriozitetin me duket :P

nuk mbaj mend ...:P

Temat e fundit