Flisni cfare te doni ! - 253 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 125471

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6300 ne: 07-05-2013, 14:17:05
nuk mbaj mend ...:P
.,.ndoshta ke qene ne gjume :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6301 ne: 07-05-2013, 14:18:03
me siguri....dhe ne ate letergjikun thuaj  :P

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6302 ne: 07-05-2013, 14:21:27

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6303 ne: 07-05-2013, 14:24:00
mire si te duash,vetem lart mos i ngre :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6304 ne: 07-05-2013, 14:25:48

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6305 ne: 07-05-2013, 14:28:08
Mos na bejme turp o burr i dheut  :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6306 ne: 07-05-2013, 14:30:06
Mos na bejme turp o burr i dheut  :P
..jo cneee :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6307 ne: 07-05-2013, 14:33:12

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6308 ne: 07-05-2013, 14:34:59
Me erdhi i dashuri..Ciao

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6309 ne: 07-05-2013, 14:38:16


shpesh gjestet flasin me shume se fjalet...mjaft te dish ti deshifrosh

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6310 ne: 07-05-2013, 14:44:20
Me erdhi i dashuri..Ciao
...i poshtri..me prishi pune :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6311 ne: 08-05-2013, 07:28:16
Mgjes

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#6312 ne: 08-05-2013, 08:27:06
 :) :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6313 ne: 08-05-2013, 09:02:35
gjesi

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6314 ne: 08-05-2013, 15:41:54
një vend i largët mund të arrihet, një zemër e largët nuk arrihet kurrë!!.........mishel

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6315 ne: 08-05-2013, 15:51:51
 :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6316 ne: 08-05-2013, 15:52:24
 :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6317 ne: 08-05-2013, 15:52:44
jete e poshter ti Grens

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6318 ne: 08-05-2013, 15:54:16
nuk ta mbeshtes...ate.. :-[mendimin :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6319 ne: 08-05-2013, 15:54:45
te parin apo te dytin? :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6320 ne: 08-05-2013, 15:56:27
te parin apo te dytin? :P
..te dyja.. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6321 ne: 08-05-2013, 16:11:26
hahahahahahhahah

te parin e ke te provum or ti..// te dytin ke kohe LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6322 ne: 08-05-2013, 22:06:59
Po ju them naten e mire...duhet te ngrihem heret...mysafire te besdis shem..tekanjoze...k ush i duron edhe nje jave.

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#6323 ne: 08-05-2013, 22:13:48
Po ju them naten e mire...duhet te ngrihem heret...mysafire te besdis shem..tekanjoze...k ush i duron edhe nje jave.
Rri!
Plasua syvet more se kur kujtoj mysafire te besdisur me ngrihen qimet perpjete si gjemba iriqi.

Na rrihte konaku  :)me pare :D e alergji me bejne kur jane dite te gjata :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#6324 ne: 08-05-2013, 22:40:48

E dashur grua!
 Po të shkruaj këtë letër për të të thënë që unë do të lë përgjithmonë.Kam qenë një bashkëshort i mirë për rreth 7 vjet dhe nuk ti mund të thuash asgjë për këtë.
 Këto 2 javët e fundit kam jetuar si në ferr…Shefi yt më tha sot që kishe lënë punën,nuk mund ta toleroj më këtë situatë.Javën e kaluar erdhe në shtëpi nuk ma vure re modelin e ri të flokëve, ,kisha gatuar ushqimin tënd të preferuar ti hëngre për dy min supën tënde dhe shkove të flesh. Ti nuk mi vure re as bokserat e reja qe kisha blerë.Ti nuk më thua më “të dua”,ne nuk kemi më një lidhje si burrë e grua.Gjithashtu e kam vënë re që ti nuk më do më.Kështu që unë po largohem.
 Ish bashkëshorti yt!
 P.S.mos u përpiq të më gjesh.MOTRA jote dhe unë po largohemi në një qytet tjetër.
 Bëfsh një jetë të lumtur!

I dashur ish bashkëshort!
 Letra jote ma ka lehtësuar punën.Është e vërtetë që kemi qenë martuar për 7 vjet bashkë,megjithatë një burrë i mirë është shumë larg asaj që ti ke qenë.Nuk të thashë gjë për modelin e ri të flokëve sepse mendimi i parë që më erdhi në mëndje ishte”Ti dukesh si një femër”dhe mu kujtua shprehja e nënës time që thoshte”Nëse nuk ke një gjë të mirë për të thënë më mirë mos fol fare” dhe unë nuk komentova asgjë.Kur ti gatove ushqimin tim të preferuar më ke ngatërruar me motrën time sepse unë kam 7 vjet që nuk ha më gjëra të skuqura.Për sa i përket bokserave nuk nuk të thashë gjë sepse pashë çmimin 49.99$ në to dhe mu kujtua që motra ime më mori 50$ borxh atë mëngjes.
 Megjithatë unë akoma të desha dhe doja që lidhja jonë të funksiononte.
 Kështu kur unë fitova 100 milion dollarë,lashë punën dhe mora 2 bileta për Xhamajkë por kur erdha në shtëpi ti kishe ikur…
 
Gjithcka ndodh për një arsye.Jam dakort.Shpresoj të kesh gjetur lumturinë që kërkoje.
 Avokati im thotë që letra që ti më ke shkruar siguron që ti s’do asgjë prej meje.
 Kështu që kujdesu për vete.
 Ish gruaja jote!
 E pasur dhe beqare.
P.S.Nuk e di a të kam thënë por motra ime Karla ka lindur Karl.Shpresoj të mos e kesh problem…

 :D

Temat e fundit