Flisni cfare te doni ! - 254 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7205 · 142311

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6325 ne: 08-05-2013, 22:53:22
Te shkoj apo te mos shkoj, te gruaja e fqinjit?.....pak me pare rasisht e takova dhe m´u drejtua me keto fjale;

"Po ku je, ore, qe ke humbur fare!?"...ia ktheva me...."Çuni im eshte pak i semure dhe...".....as me la ta mbaroj..."...dhe ke frike se ai do te te vrase? hahaha..."...ma ktheu ajo...

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6326 ne: 08-05-2013, 22:57:25
ßåßy ღ

Leter fenomenale  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6327 ne: 09-05-2013, 07:01:19
mgjes

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#6328 ne: 09-05-2013, 07:15:51

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6329 ne: 09-05-2013, 07:38:16
Mirmengjes :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6330 ne: 09-05-2013, 07:40:26
Me mire sot?

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#6331 ne: 09-05-2013, 07:49:00
Dua te besoj me mire :) por,,,, :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6332 ne: 09-05-2013, 09:08:57

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6333 ne: 09-05-2013, 12:30:38
Buon appetito!!!!!!!!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6334 ne: 09-05-2013, 13:17:31
 :perqafim ckemi shoku

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6335 ne: 09-05-2013, 13:23:24

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6336 ne: 09-05-2013, 13:24:47

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6337 ne: 09-05-2013, 13:45:34
kur do flasesh cfar te duash mishel? hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6338 ne: 09-05-2013, 13:47:35
he pra he mishel hmmmmm:

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6339 ne: 09-05-2013, 13:48:34
shej------Tane hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6340 ne: 09-05-2013, 13:49:43
po ku je mor shoq ku ke hup

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6341 ne: 09-05-2013, 13:50:52
jam bere me 2 komshie..kam shume ngarkese ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6342 ne: 09-05-2013, 13:59:32
i shkreti ti me kaq pak ankohesh, vallaha te kishe 10 komshije pershembull :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6343 ne: 09-05-2013, 14:02:27
e kam provu edhe me 4 po perfundova ne urgjence :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6344 ne: 09-05-2013, 14:03:26
mire qe sme ka mua komshije se ne polici do flinte LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6345 ne: 09-05-2013, 14:04:29
ndoshta do ja beja hallall..per 12 ore te pakten :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6346 ne: 09-05-2013, 14:05:14
kujt mo?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6347 ne: 09-05-2013, 14:05:59
komshies si puna jote pra :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6348 ne: 09-05-2013, 14:09:17
LOL

mosha ben te veten mos u merzit :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6349 ne: 09-05-2013, 14:10:51
Shej a do me i luftu turqit? :P

Temat e fundit