Flisni cfare te doni ! - 257 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7205 · 142318

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6400 ne: 17-05-2013, 15:38:54

#6401 ne: 17-05-2013, 15:44:13

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6402 ne: 17-05-2013, 15:57:03
 :)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6403 ne: 18-05-2013, 08:11:23
Mirmengjes te gjitheve.Kalofshi sa me bukur kte fundjave. :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#6404 ne: 18-05-2013, 09:20:06
Natja e mire :D

#6405 ne: 18-05-2013, 09:57:49
Mirmengjes Miss kakaladhia  :P

Po kjo Mishel e uruara nga ka humbur...

O pririft, o prrift...

#6406 ne: 18-05-2013, 09:59:05
Po ti o shejtonke qe spo ta shoh njihere nervin a fite majr?

Si te merzitur te shoh pshe?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6407 ne: 18-05-2013, 10:08:35
kerkova shume te rija ktu ti Sol po me kerkuan per nje pune te rendesishme . qiviria ka nevoje per mua .
maliqi ben si i thote ligji

#6408 ne: 18-05-2013, 10:43:11
O yll  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6409 ne: 18-05-2013, 10:46:30
ku ylli?  :D

#6410 ne: 18-05-2013, 10:48:52
N'lule t'ballit  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6411 ne: 18-05-2013, 10:50:26
flutur te kerkojne..dil ne dritare se i  bone cunat.me zemer fare

tia them une apo ke guxim ia thu vete or taj  :D

#6412 ne: 18-05-2013, 13:38:03
O Mishel kishe fol n'tel me grun time mi per menybe e drekes hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6413 ne: 18-05-2013, 13:44:02
ja dhe dreka mbaroi

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6414 ne: 18-05-2013, 13:45:21
Po ti o shejtonke qe spo ta shoh njihere nervin a fite majr?

Si te merzitur te shoh pshe?

une sjam nevrike o sol, jam shume paqesore me ka dal nami kot mduket :P

e qete jo e merzit  :)

ckemi mire po kalon fundjava?

#6415 ne: 18-05-2013, 13:51:03
Sh mire po kalon mike tks, me ne fund pak kohe per te marre fryme  :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#6416 ne: 18-05-2013, 14:18:43
Dreken e mire! :) :)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6417 ne: 18-05-2013, 14:58:01
flutur te kerkojne..dil ne dritare se i  bone cunat.me zemer fare

tia them une apo ke guxim ia thu vete or taj  :D

S'jam ne shtepi kam dal me bandillin.
Sol..po deshe jam ke Luna  hajde ta jap nje kafe.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6418 ne: 18-05-2013, 15:37:56
O Mishel kishe fol n'tel me grun time mi per menybe e drekes hmmmmm:

jo i fola ne whatsapp...pse ste pelqeu dreka?

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6419 ne: 18-05-2013, 21:10:09
Naten e mire,, :)

#6420 ne: 18-05-2013, 23:30:50
Po kjo Mishel njishi nga qenka sonte, hmmmm po hajde o yll jepi pak dinamike muhabetit apo po shef BB dhe ti se je tu mbo konspiracion me duket  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6421 ne: 18-05-2013, 23:33:03
Nuk kisha pare kurre sy aq te bukur.
Dritarja ishte e hapur dhe dielli ja ndriçonte.
Kishte shpirtin ne ato sy.

Charles Bukowski

#6422 ne: 18-05-2013, 23:38:34
Nuk kisha pare kurre sy aq te bukur.
Dritarja ishte e hapur dhe dielli ja ndriçonte.
Kishte shpirtin ne ato sy.

Charles Bukowski

Fiks si "Like" im I fundi..

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6423 ne: 18-05-2013, 23:40:45
 ;) :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6424 ne: 19-05-2013, 00:42:57
kush vret me shume humbja e njeriut qe ju prek zemren apo krenari e lenduar?

te dyja nga shume

Temat e fundit