Flisni cfare te doni ! - 261 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 125147

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6500 ne: 24-05-2013, 11:19:05
mire je ti mo...sesi mu dukerke ashtu i zhgarravit ne toke :P

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6501 ne: 24-05-2013, 11:19:45
LOL

Sol avash se po te shpeton noi gjo ka e qeshmja :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6502 ne: 24-05-2013, 11:22:13
he mi ti te qeshi nuri se erdhi Soli ....ja kshu jeni ju femrat e sodit , per i mashkull te fusni shkelmin LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6503 ne: 24-05-2013, 11:23:54
Spo ma var shejtani..ka fillu me bo kthese :P

#6504 ne: 24-05-2013, 11:24:19
Sol avash se po te shpeton noi gjo ka e qeshmja :P

Ruhu nga rrezja e vincit LOL

#6505 ne: 24-05-2013, 11:24:53
he mi ti te qeshi nuri se erdhi Soli ....ja kshu jeni ju femrat e sodit , per i mashkull te fusni shkelmin LOL

Per p.... ma tbukur nuk hudhet dhe shoku ma i keq! LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6506 ne: 24-05-2013, 11:25:33
Spo ma var shejtani..ka fillu me bo kthese :P

coc ka dal ne drite ....duket ky o lunatik

o sol sme the po sot mo me pe apo te pashe??? se ti i di keto gjona  :P

#6507 ne: 24-05-2013, 11:25:38
Spo ma var shejtani..ka fillu me bo kthese :P

Do tma ndrosh Nick mi Flutur Shejton nje ka ky forum lol

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6508 ne: 24-05-2013, 11:26:31
Per p.... ma tbukur nuk hudhet dhe shoku ma i keq! LOL
hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

thu me nimo google translate mu?? LOL

#6509 ne: 24-05-2013, 11:26:35
coc ka dal ne drite ....duket ky o lunatik

o sol sme the po sot mo me pe apo te pashe??? se ti i di keto gjona  :P

per nji minut me ike moj mistrece.... te dola ne krah tek atsh ne kryqezim po ti je nalt shum edhe ste dallova ;)

#6510 ne: 24-05-2013, 11:27:37
hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

thu me nimo google translate mu?? LOL

google translate sban per idiomat (si psh trafick jam = tramik me marmalate) LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6511 ne: 24-05-2013, 11:28:17
Ate e ke vet ne dore..s'ta di fjalkalimin :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6512 ne: 24-05-2013, 11:34:15
per nji minut me ike moj mistrece.... te dola ne krah tek atsh ne kryqezim po ti je nalt shum edhe ste dallova ;)

ee kshu jemi ne ti Sol Naltt shume Nalt LOL

po ti mas bythes se autobuzit tim rri more LOL

#6513 ne: 24-05-2013, 11:38:00
ee kshu jemi ne ti Sol Naltt shume Nalt LOL

po ti mas bythes se autobuzit tim rri more LOL

E kemi njisoj itenerarin cte bej une.... rrofte autobuzi :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6514 ne: 24-05-2013, 11:40:30
E kemi njisoj itenerarin cte bej une.... rrofte autobuzi :)

hajde nje dolli per autobuzin....c;ngjyre ka???

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6515 ne: 24-05-2013, 11:44:34
Ta thom  uun:P

#6516 ne: 24-05-2013, 11:45:49
hajde nje dolli per autobuzin....c;ngjyre ka???

Te kuqe  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6517 ne: 24-05-2013, 11:48:43
Ta thom  uun:P

ku di gjo ti mi..... :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6518 ne: 24-05-2013, 11:49:09
Te kuqe  :D

nje hip hip urra per Solin LOL

 :perqafim

#6519 ne: 24-05-2013, 11:53:22
nje hip hip urra per Solin LOL

 :perqafim

Po ti mi.qylafe qe sme ke.pa asiher tek cepi sa e nershme qe je aman... Vetem per te  mban shoqet me muhabet

 :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6520 ne: 24-05-2013, 11:54:16
e nershme jom deri ne detaj....ske cme thua

sa per muhabet , ne fakt te drejt ke....jam shume llapaqene :P

#6521 ne: 24-05-2013, 12:04:33
e nershme jom deri ne detaj....ske cme thua

sa per muhabet , ne fakt te drejt ke....jam shume llapaqene :P

Llapaqeneeee joooo ska mundesi LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6522 ne: 24-05-2013, 12:11:12
Soli pacim.... :)

#6523 ne: 24-05-2013, 12:13:22
Pacim Flutur

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6524 ne: 24-05-2013, 12:29:56
Oil with sea :d

Temat e fundit