Flisni cfare te doni ! - 262 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 116984

 • Postime: 12743

#6525 ne: 24-05-2013, 13:23:10
Aviccinamento ti salta addoso

(Afrim Tahipi)  :P

 • Postime: 1281

#6526 ne: 25-05-2013, 07:31:28
Miremengjesi gjumashe.

Akullthyesi :P ju pershendet. :)

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#6527 ne: 25-05-2013, 07:53:51
Mirmengjes..ma paske kaluar Pasion :)

 • Postime: 12234

#6528 ne: 25-05-2013, 12:12:51
Ku jane zockat ? :D

 • Postime: 12743

#6529 ne: 25-05-2013, 16:04:57
ne hale te gomerve kane ik lol

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#6530 ne: 25-05-2013, 18:07:50

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6531 ne: 27-05-2013, 21:58:23

 • Postime: 12743

#6532 ne: 27-05-2013, 22:15:15
hi

 • Postime: 1281

#6533 ne: 27-05-2013, 22:16:53

 • Postime: 12743

#6534 ne: 27-05-2013, 22:18:12
 :perqafim

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#6535 ne: 27-05-2013, 22:51:04
Po me ze gjumi me kufje ne vesh..libri me ra nga dora..
Naten..gdhifshi  shnosh.

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#6536 ne: 28-05-2013, 08:27:56


Mirmengjes

 • Postime: 12743

#6537 ne: 28-05-2013, 08:42:23
morning sunshine

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6538 ne: 29-05-2013, 21:24:58

#6539 ne: 29-05-2013, 21:56:06

 • Postime: 12743

#6540 ne: 29-05-2013, 22:39:12
ca keni bo

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#6541 ne: 30-05-2013, 10:36:19
Hellou milet :D

 • Postime: 12743

#6542 ne: 30-05-2013, 10:38:02
hello world....ka keni hup?

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#6543 ne: 30-05-2013, 11:25:24
Po degjoj Noizyn  Noku vogel...

 • Postime: 12743

#6544 ne: 30-05-2013, 11:34:10
Po degjoj Noizyn  Noku vogel...

WTF,.....ia zhduk edhe djalit kur mi degjon keto pislleqe

Sot ndihem e qete ,ne paqe me veten dhe te tjeret...... :)

 • Postime: 12234

#6545 ne: 30-05-2013, 12:55:09
Ku jane zockat? :D

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#6546 ne: 30-05-2013, 13:07:33
WTF,.....ia zhduk edhe djalit kur mi degjon keto pislleqe

Sot ndihem e qete ,ne paqe me veten dhe te tjeret...... :)

ca ke me NOIZYN ti mi   ..edhe cuni im OTR shkrun gjithanej

ka kenge te bukura

 • Postime: 12743

#6547 ne: 30-05-2013, 13:21:50
uekkkkkk sorry....

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#6548 ne: 30-05-2013, 19:56:07

 • Postime: 12743

#6549 ne: 30-05-2013, 23:25:21
ja tu te prit ty si diell mas rrebeshit lol

Temat e fundit