Flisni cfare te doni ! - 30 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 114192

 • Postime: 206

#725 ne: 21-04-2009, 22:22:23
rri aman, se thike me dy presa eshte mblesia hmmmmm:

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 21-04-2009, 22:23:38
jo mo komshija eshte kshu ne aparence se realisht eshte kjo me syte bojeqielli qe do martoj une  :D<ajo komshija ca ngjyre i ka syte Kalipso

 • Postime: 206

#727 ne: 21-04-2009, 22:24:58
ajo eshte me floke te zeza me pak onde deri te qafa

me sy te kafte

e imet ne fytyre

dhe njecike e terbuar ne temperamentLOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 21-04-2009, 22:26:06
hahahaaaaaaaaaaaa se me ke me ngjan ajo LOL LOL

 • Postime: 206

#729 ne: 21-04-2009, 22:27:08
mos ngjan me kete avatarin ketu apo jo  ;)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 21-04-2009, 22:28:37
jo se me kane thene qe eshte kshu bujare ,qe skthen njeri mbrapsh ajo LOL se quajne kot e fejuara e lagjes

 • Postime: 206

#731 ne: 21-04-2009, 22:30:21
vallahi or taj, nuk ia kam provuar ala bujarine LOL LOL

pastaj, ku ka ze nuk eshte pa gje  ;) hahahah

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 21-04-2009, 22:32:12
oi cuc po flet per katin e 6 mos  u ngaterro ti LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 21-04-2009, 22:33:17
provoje kush po te ndalon :)

pastaj na trego vertetesine e bujarise :D

 • Postime: 206

#734 ne: 21-04-2009, 22:33:30
hola moj cike, kush tha qe po flas per katin e 7 une  hmmmmm:

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 21-04-2009, 22:35:15
oi cuc po flet per katin e 6 mos  u ngaterro ti LOL
kam pershtypjen qe eshte kati i Shejtankes LOL LOL

 • Postime: 206

#736 ne: 21-04-2009, 22:40:39
tito, mos kerko me tej, se une kam pire ca si shume sot, e nuk i dihet po te tregoj gjera te verteta  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 21-04-2009, 22:43:31
e ka pijen me sherr kjo mos ja ver re Titi LOL LOL

 • Postime: 206

#738 ne: 21-04-2009, 22:44:27
e ka pijen me sherr kjo mos ja ver re Titi LOL LOL
pse hap panik ne popull ti shejtane? hmmmmm:

une kam pije te pire moj hahaha

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 21-04-2009, 22:59:45
si perfundimm si e late me Titin? :D  ..ku dasma :P :P

 • Postime: 206

#740 ne: 21-04-2009, 23:02:02
ja ti mbushet mendja komshise time

se mbase gjen ndonje variant me te mire ajo  ;)LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 21-04-2009, 23:04:11
ne 32 Prill Dreamm sic e ke te ftesa LOL

 • Postime: 206

#742 ne: 21-04-2009, 23:04:51
titi me ke?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 21-04-2009, 23:06:18
po me komshijen tone se me plase de me ate me sy bojeqielli

 • Postime: 206

#744 ne: 21-04-2009, 23:08:29
sikur i kishte jshile ajo mi goce ;)

apo kishte vene lente hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 21-04-2009, 23:32:37
Po Titi nga paska humbur..apo e kane zene emocionet :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 21-04-2009, 23:34:32
shkoj te bleje kostumin e dhenderise LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#747 ne: 21-04-2009, 23:42:29
per cka behet fjale

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 21-04-2009, 23:49:24
per dasma chorri :D je dhe i ftuar pale :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 21-04-2009, 23:50:31
sja paskam cuar ftesen chorrit une  :D

Temat e fundit