Flisni cfare te doni ! - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7203 · 131682

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#750 ne: 22-04-2009, 00:20:29
moj, po mua ala sma ke dhene ftesen

apo do ma sjellesh personalisht  ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 22-04-2009, 00:23:24
personalisht ty  ;)

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#752 ne: 22-04-2009, 00:27:35
ok po pres
 :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 22-04-2009, 00:29:58
per dasma chorri :D je dhe i ftuar pale :P

uaaauuuu do me shoqerosh deri mbrenda

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#754 ne: 22-04-2009, 00:52:50
i ke qejf dasmat?

te te ftoj kur te bej dasmen time :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 22-04-2009, 01:00:20
lfdsfewrfewfewf efewfewewgewgqwe igthhwgw3prrw fefwjfwfq  :D

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#756 ne: 22-04-2009, 01:02:55
hdhehjndjndqiwedc ksfhwifc skfhwuccmjccnjn


eshte urimi im per te ftuarit :D

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 22-04-2009, 01:07:18
i ke qejf dasmat?

te te ftoj kur te bej dasmen time :perqafim

po patjeter edhe pse nuk kam shume qejf si behen dasmat ne bote

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#758 ne: 22-04-2009, 01:09:33
ne dasme te me vish
 e rakine me fund ta pish
se kur shoqja jote te martohet
gjithe dynjaja do terbohet
do fillojne me ngre dolli
per sevda e per dashni
rrofte dashnija se s'ka lind kot
mos me i lan robt te vdesin n'lot :perqafim

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 22-04-2009, 01:13:29
ne dasme te me vish
 e rakine me fund ta pish
se kur shoqja jote te martohet
gjithe dynjaja do terbohet
do fillojne me ngre dolli
per sevda e per dashni
rrofte dashnija se s'ka lind kot
mos me i lan robt te vdesin n'lot :perqafim

oooo ani bre ani hahhahahaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa :perqafim

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#760 ne: 22-04-2009, 01:15:17
ku ku bre, cu ka hyp frymezimi njerezise ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 22-04-2009, 01:16:22
LOL LOL LOL nuk flas dot me cdua LOL LOL

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#762 ne: 22-04-2009, 01:19:15
a te iki une

se me therret krevati dhe anetari ne te :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 22-04-2009, 01:20:19
kush eshte ky anetari mi  :D

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#764 ne: 22-04-2009, 01:20:57
njeri mi

kisha frike te flija vetem sot ;)

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 22-04-2009, 01:21:09
ku ku bre, cu ka hyp frymezimi njerezise ;)

mos bre kuku bre hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahhahaaaaaaaaaaaaa aaa je shiny me vertet :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 22-04-2009, 01:21:40
mos me thuj qe ke marre komshiun tim LOL LOL

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#767 ne: 22-04-2009, 01:21:58
do....me falni mua...se jam ca si vone per jete nate LOL LOL

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#768 ne: 22-04-2009, 01:22:35
mos me thuj qe ke marre komshiun tim LOL LOL
qyqa mi gru, cdua me komshiun tat une. kam komshiun tim une LOL LOl

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 22-04-2009, 01:23:44
hahahahaa ke qaniun ti LOL LOL

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#770 ne: 22-04-2009, 01:25:22
te qafsha me gjithe qaniun dhe ganiun LOL LOL

nuk ta tregoj ke kam komshi ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 22-04-2009, 01:26:39
jo jo mos trego ketu se i njof vete komshinjte 1 nga ata do jete LOL LOL

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#772 ne: 22-04-2009, 01:27:47
aty mbaje, se e gjete  :P

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#773 ne: 22-04-2009, 01:28:35
per chorrin- :perqafim
per shejtanen- :perqafim

perqafim pa kufij ;)

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 22-04-2009, 01:37:49
kufijte jane per frikacaket
bota eshte i guximtareve

Temat e fundit