×
Hyrja
Profili

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 113858

 • Postime: 206

#750 ne: 22-04-2009, 00:20:29
moj, po mua ala sma ke dhene ftesen

apo do ma sjellesh personalisht  ;)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 22-04-2009, 00:23:24
personalisht ty  ;)

 • Postime: 206

#752 ne: 22-04-2009, 00:27:35
ok po pres
 :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 22-04-2009, 00:29:58
per dasma chorri :D je dhe i ftuar pale :P

uaaauuuu do me shoqerosh deri mbrenda

 • Postime: 206

#754 ne: 22-04-2009, 00:52:50
i ke qejf dasmat?

te te ftoj kur te bej dasmen time :perqafim

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 22-04-2009, 01:00:20
lfdsfewrfewfewf efewfewewgewgqwe igthhwgw3prrw fefwjfwfq  :D

 • Postime: 206

#756 ne: 22-04-2009, 01:02:55
hdhehjndjndqiwedc ksfhwifc skfhwuccmjccnjn


eshte urimi im per te ftuarit :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 22-04-2009, 01:07:18
i ke qejf dasmat?

te te ftoj kur te bej dasmen time :perqafim

po patjeter edhe pse nuk kam shume qejf si behen dasmat ne bote

 • Postime: 206

#758 ne: 22-04-2009, 01:09:33
ne dasme te me vish
 e rakine me fund ta pish
se kur shoqja jote te martohet
gjithe dynjaja do terbohet
do fillojne me ngre dolli
per sevda e per dashni
rrofte dashnija se s'ka lind kot
mos me i lan robt te vdesin n'lot :perqafim

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 22-04-2009, 01:13:29
ne dasme te me vish
 e rakine me fund ta pish
se kur shoqja jote te martohet
gjithe dynjaja do terbohet
do fillojne me ngre dolli
per sevda e per dashni
rrofte dashnija se s'ka lind kot
mos me i lan robt te vdesin n'lot :perqafim

oooo ani bre ani hahhahahaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa :perqafim

 • Postime: 206

#760 ne: 22-04-2009, 01:15:17
ku ku bre, cu ka hyp frymezimi njerezise ;)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 22-04-2009, 01:16:22
LOL LOL LOL nuk flas dot me cdua LOL LOL

 • Postime: 206

#762 ne: 22-04-2009, 01:19:15
a te iki une

se me therret krevati dhe anetari ne te :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 22-04-2009, 01:20:19
kush eshte ky anetari mi  :D

 • Postime: 206

#764 ne: 22-04-2009, 01:20:57
njeri mi

kisha frike te flija vetem sot ;)

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 22-04-2009, 01:21:09
ku ku bre, cu ka hyp frymezimi njerezise ;)

mos bre kuku bre hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahhahaaaaaaaaaaaaa aaa je shiny me vertet :perqafim

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 22-04-2009, 01:21:40
mos me thuj qe ke marre komshiun tim LOL LOL

 • Postime: 206

#767 ne: 22-04-2009, 01:21:58
do....me falni mua...se jam ca si vone per jete nate LOL LOL

 • Postime: 206

#768 ne: 22-04-2009, 01:22:35
mos me thuj qe ke marre komshiun tim LOL LOL
qyqa mi gru, cdua me komshiun tat une. kam komshiun tim une LOL LOl

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 22-04-2009, 01:23:44
hahahahaa ke qaniun ti LOL LOL

 • Postime: 206

#770 ne: 22-04-2009, 01:25:22
te qafsha me gjithe qaniun dhe ganiun LOL LOL

nuk ta tregoj ke kam komshi ;)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 22-04-2009, 01:26:39
jo jo mos trego ketu se i njof vete komshinjte 1 nga ata do jete LOL LOL

 • Postime: 206

#772 ne: 22-04-2009, 01:27:47
aty mbaje, se e gjete  :P

 • Postime: 206

#773 ne: 22-04-2009, 01:28:35
per chorrin- :perqafim
per shejtanen- :perqafim

perqafim pa kufij ;)

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 22-04-2009, 01:37:49
kufijte jane per frikacaket
bota eshte i guximtareve

Temat e fundit