Flisni cfare te doni ! - 32 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 114124

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 22-04-2009, 12:10:02
qeshu rini qeshu..
bota eshte e jote :D :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 30-04-2009, 23:04:10
Ecni njerez flisni cka te doni :)

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#777 ne: 30-04-2009, 23:06:48
une dua te them epo ja qe harrova se cfar doja te thoja

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 30-04-2009, 23:07:30
Mendohu Cami dhe na trego.........ketu jemi ne ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 30-04-2009, 23:07:47
dua te flas cte dua por sme lene te flas cfare dua  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 30-04-2009, 23:09:31
Ec moj...........po pres une ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 30-04-2009, 23:10:35
dldjwfiwhf fnwlfnwfi3fc nfwfnwqfffqp2enff fwdldwofnnefeof  :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#782 ne: 30-04-2009, 23:11:00
o milet me thoni ka kush te me gje 20 mij euro se me duhen kaq

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 30-04-2009, 23:11:59
Cami, kur t'i gjejsh me trego dhe mua :D

Shejtane, te editova :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 30-04-2009, 23:13:43
hahahaaa me fal shefe se bej me  :)

Cami ti jap une ne llogari bankare i do apo cek  :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#785 ne: 30-04-2009, 23:13:57
po me thoni si kaluat keto dit sa nuk isha une ketej rrotull i mungova kujt apo me kerkoi kush, po me thoni se cfar u be

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 30-04-2009, 23:16:36
hahahaaa me fal shefe se bej me  :)

Cami ti jap une ne llogari bankare i do apo cek  :P

Hahahhahaha, hic s'me shkon roli i shefes ;)


Moj ti, Camit ato 20 000 apo mua nje miliionshin tim ? :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 30-04-2009, 23:17:56
po me thoni si kaluat keto dit sa nuk isha une ketej rrotull i mungova kujt apo me kerkoi kush, po me thoni se cfar u be

Cami mire kemi kalu.......s'ka asnje problem ( keshtu po thuhet )........virusi te ne s'po vjen.
Njera t'ka kerku , por meqe ti s'ishe ketu, iku pa porosi :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 30-04-2009, 23:20:11
o gra po pse jeni ju duhet qe te merrni cdo porosi edhe besa ta ruani shtepin mir se ne e lem ne besen tuaj

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 30-04-2009, 23:21:46
Cami, ka ndryshu bota vella.........jane nderru rolet :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 30-04-2009, 23:23:51
hahhaaaa jo moj paret e tua si prek une ato te Camit ja mora nga paret e Chorrit se atij si duhen LOL LOL

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#791 ne: 30-04-2009, 23:24:47
mos ma thuaj, se kam ditur i ziu une,po as me thua se kush na qenka ajo qe me paska kerkuar

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 30-04-2009, 23:25:56
Uffffffff, sec u lirova........thash mbeta pa milionin :P

Cami, t'kish qene ndonje mashkull, mbase e kisha verejte me mire :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 30-04-2009, 23:27:03
mos qe ajo bukuroshja moj kenga  :D

 • Postime: 12234

#794 ne: 30-04-2009, 23:27:32
Milionaaaaaa...tha dikush :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 30-04-2009, 23:28:16
po me thoni a mi bet gati ato 20 mij qe i kerkova se me duhen patjeter per neser se eshte qeshtje jet a vdekje

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 30-04-2009, 23:28:50
Mbase ka qen bukuroshja. E verejte ti mire ? ;)

Une thash miliona. Deshe ndonje cent? :P

 • Postime: 12234

#797 ne: 30-04-2009, 23:32:53
Poooooo, po mi dhe vet mire ,jo jo  erdha i mura vet...LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 30-04-2009, 23:33:59
Ne te dy rastet mire po te bika ty.
Ec merri vet, po ta mbajti :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 30-04-2009, 23:35:16
jo mo jo mos i jepni atij se ai nuk meriton asgje

Temat e fundit