Flisni cfare te doni ! - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 117130

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#875 ne: 01-05-2009, 20:20:54
shpif shpif se dicka do mbetet.. :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 01-05-2009, 20:22:00
fiphsopsoj  ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#877 ne: 01-05-2009, 20:22:45
he tipiiii lere te ti nxjerre te palarat ty o hije :P

spo shpif ti jo  :D..e di un  :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#878 ne: 01-05-2009, 20:23:56
Dreamm sot u lava si lart dhe poshte. :P LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 01-05-2009, 22:14:33
 hmmmmm:  :detari  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#880 ne: 02-05-2009, 00:29:10
Gjume,gjume,gjume :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#881 ne: 02-05-2009, 21:26:44
alo alo ambulanca :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#882 ne: 02-05-2009, 21:47:55
Dreamm sot u lava si lart dhe poshte. :P LOL

se mos merr ndonje te ftohur  :P

 • Postime: 380
 • Gjinia: Mashkull

#883 ne: 02-05-2009, 21:51:39
slafjwefjlwowf wefjwflwefjqpworj pwewkdlqwdjwownf nfwfknwdowdn  :D

a spo te kuptoj sigurisht kinezisht ke fol hahahaha :Dah :Da :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#884 ne: 02-05-2009, 22:09:08
se mos merr ndonje te ftohur  :P
  E ke nga eksperienca apo me te degjuar. ? :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#885 ne: 02-05-2009, 22:37:30
te dyja   :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#886 ne: 02-05-2009, 23:51:54
Ja ke fut kot ketu mo. :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#887 ne: 02-05-2009, 23:52:30
Aleluja...... :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#888 ne: 02-05-2009, 23:57:04
je vete :P :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#889 ne: 02-05-2009, 23:57:42
Ku jeni o njerez?

Ncncncnnc kam mbete roje vetem.....pa pushke bile :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 02-05-2009, 23:58:18
Ca thu ti mi?  ;)


O Tipo je vete... :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 02-05-2009, 23:59:41
mos i thuj njeriu Miss. :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 03-05-2009, 00:00:13
Jooo, s'po m'pelqen qetesia ketu hic.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 03-05-2009, 00:01:18
Une,ti dhe gjithe bota....Tipi :P


As mua nuk me pelqen Kenga.. ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 03-05-2009, 00:02:34
Duket se ka ardhe koha te shkoj te fle ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#895 ne: 03-05-2009, 00:03:28
Pse do ikesh?
Prit dhe pak se eshte shpejt. :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#896 ne: 03-05-2009, 00:05:55
Kjo qetesi me ve ne gjume :P

Tipi, jepi bej pak zhurme t'me dal gjumi ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 03-05-2009, 00:07:13
Tipi eshte ne gjume per vete.. :D

 :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#898 ne: 03-05-2009, 00:08:07
edhe une mo....kerkoj prej corrit sy :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 03-05-2009, 00:09:41
ahaahah.... LOL LOL LOL

Temat e fundit