Flisni cfare te doni ! - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Flisni cfare te doni !

   Flisni cfare te doni !

  · 7218 · 209865

  • Postime: 27097
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 01-12-2006, 14:51:44
  Sa buke po me hahet kush do me japi nje racion mish te pjekur  :P me 2 gota birre  :D
  « Editimi i fundit: 28-12-2008, 17:33:44 nga M A X »

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #1 ne: 01-12-2006, 15:56:50
  a  bash  bash  cfar dua  a :D

  • Postime: 1463
  • Karma: +15/-0

  #2 ne: 01-12-2006, 16:50:01
  Thuje pra ca do se nuk te bien te fiket :D

  #3 ne: 01-12-2006, 19:29:01
  po ma dhane fjalet moderatoret qe nuk mi heqin ato qe do shkruaj po...do flas gjithcka qe dua.. ;)

  • Postime: 1750
  • Karma: +15/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #4 ne: 01-12-2006, 20:57:50
  mua nuk po flitet asgje tani per momentin

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #5 ne: 01-12-2006, 21:01:10
  Willi une jam  ,,Xhaxhai,, ktu ne Barkafe... :D..Lun kamxhiku po shkrujte shum :D

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #6 ne: 01-12-2006, 21:04:26
  iiiiiiiiiiiiiii ku jane cupat dhe grate :(

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #7 ne: 01-12-2006, 22:40:50
  pa to nuk  ka t'gjall :D

  #8 ne: 01-12-2006, 22:51:31

  Willi unë jam  ,,Xhaxhai,, këtu ne Barkafe... :D..Lun kamxhiku po shkrujte shum :D
  atehere ndryshoni titullin e temes praaaaaaaa... ;)

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #9 ne: 01-12-2006, 22:59:04

  Willi unë jam  ,,Xhaxhai,, këtu ne Barkafe... :D..Lun kamxhiku po shkrujte shum :D


  mos u lavdero tash... kishe une jom bo me shkalle me te lart :D :P

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #10 ne: 02-12-2006, 13:04:41
  ore nuk me duket se ka liri mendimi ketu.............. hmmmmm: :D

  • Postime: 12235
  • Karma: +408/-388

  #11 ne: 02-12-2006, 20:16:34
  Jo nuk ka.... :D..Mund te mendosh sa te duash po kur shprehesh,kujtohu qe une jam verdall... :D

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #12 ne: 02-12-2006, 20:20:40
  futu ne chat lefter

  • Postime: 66
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #13 ne: 02-12-2006, 20:47:02
   :P

  #14 ne: 02-12-2006, 20:49:22
  Ne prape kemi per  ti bere koment njeri tjetrin:D

  • Postime: 66
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #15 ne: 02-12-2006, 20:53:25

  Ne prapë kemi për  ti bërë koment njëri-tjetrin:D  po ti e re je ketu  :D

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #16 ne: 02-12-2006, 20:58:31


  po ti e re je këtu  :D


  Eshte Capkenja kjo, ka nderruar "pasaporten" :)

  • Postime: 66
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #17 ne: 02-12-2006, 20:59:57

  Është Capkenja kjo, ka ndërruar "pasaporten" :)  hahaha sa çuni mirë je mo  :P :D ;)

  Capkenja mos na ndryshosh dhe veglat  :D

  #18 ne: 02-12-2006, 21:00:39
  Ehh me kapen ne kufi me vize fallco dhe me thane nderro Emrin,por une prape Capkenja do mbese per ju:D

  • Postime: 66
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #19 ne: 02-12-2006, 21:02:02
  Capkenja atë MSN hudhe pak tek mesazhet pv. ;)

  Temat e fundit