×
Hyrja
Profili

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 113916

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-12-2006, 14:51:44
Sa buke po me hahet kush do me japi nje racion mish te pjekur  :P me 2 gota birre  :D
« Editimi i fundit: 28-12-2008, 17:33:44 nga M A X »

 • Postime: 4261

#1 ne: 01-12-2006, 15:56:50
a  bash  bash  cfar dua  a :D

 • Postime: 1460

#2 ne: 01-12-2006, 16:50:01
Thuje pra ca do se nuk te bien te fiket :D

#3 ne: 01-12-2006, 19:29:01
po ma dhane fjalet moderatoret qe nuk mi heqin ato qe do shkruaj po...do flas gjithcka qe dua.. ;)

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 01-12-2006, 20:57:50
mua nuk po flitet asgje tani per momentin

 • Postime: 12234

#5 ne: 01-12-2006, 21:01:10
Willi une jam  ,,Xhaxhai,, ktu ne Barkafe... :D..Lun kamxhiku po shkrujte shum :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 01-12-2006, 21:04:26
iiiiiiiiiiiiiii ku jane cupat dhe grate :(

 • Postime: 4261

#7 ne: 01-12-2006, 22:40:50
pa to nuk  ka t'gjall :D

#8 ne: 01-12-2006, 22:51:31
Willi unë jam  ,,Xhaxhai,, këtu ne Barkafe... :D..Lun kamxhiku po shkrujte shum :D
atehere ndryshoni titullin e temes praaaaaaaa... ;)

 • Postime: 4261

#9 ne: 01-12-2006, 22:59:04
Willi unë jam  ,,Xhaxhai,, këtu ne Barkafe... :D..Lun kamxhiku po shkrujte shum :D

mos u lavdero tash... kishe une jom bo me shkalle me te lart :D :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 02-12-2006, 13:04:41
ore nuk me duket se ka liri mendimi ketu.............. hmmmmm: :D

 • Postime: 12234

#11 ne: 02-12-2006, 20:16:34
Jo nuk ka.... :D..Mund te mendosh sa te duash po kur shprehesh,kujtohu qe une jam verdall... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 02-12-2006, 20:20:40
futu ne chat lefter

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 02-12-2006, 20:47:02
 :P

#14 ne: 02-12-2006, 20:49:22
Ne prape kemi per  ti bere koment njeri tjetrin:D

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 02-12-2006, 20:53:25
Ne prapë kemi për  ti bërë koment njëri-tjetrin:D


po ti e re je ketu  :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 02-12-2006, 20:58:31

po ti e re je këtu  :D

Eshte Capkenja kjo, ka nderruar "pasaporten" :)

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 02-12-2006, 20:59:57
Është Capkenja kjo, ka ndërruar "pasaporten" :)


hahaha sa çuni mirë je mo  :P :D ;)

Capkenja mos na ndryshosh dhe veglat  :D

#18 ne: 02-12-2006, 21:00:39
Ehh me kapen ne kufi me vize fallco dhe me thane nderro Emrin,por une prape Capkenja do mbese per ju:D

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 02-12-2006, 21:02:02
Capkenja atë MSN hudhe pak tek mesazhet pv. ;)

#20 ne: 02-12-2006, 21:03:53
Ce do perderisa mund te ta jap ndonjera ketej qe ma ka afer.Pastaj une nuk flas me njerez qe si njof:D

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 02-12-2006, 21:05:40
me zor jo se dua  ;) po njohja vjen duke folur  hmmmmm:

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 04-12-2006, 10:01:56
Jo nuk ka.... :D..Mund të mendosh sa të duash po kur shprehesh,kujtohu qe unë jam verdall... :D


Thashe une nuk te le xhaxhi polici te shprehesh cfare te duash ketu... :P :D • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 04-12-2006, 15:17:07
Pse ore, ca do t'thuash ti? :D :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 04-12-2006, 15:23:58
ta them me pas sepse eshte xhaxhi polici neper kembe. :D

Temat e fundit