Flisni cfare te doni ! - 288 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7205 · 141636

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#7175 ne: 08-03-2020, 12:36:29
Gezuar 8 marsin, por une deshiroje qe ju te keni cdo dite fest. :)

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#7176 ne: 08-03-2020, 13:10:25
Gëzuar sot e përgjithmonë 😊

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#7177 ne: 08-03-2020, 13:14:57
Gezuar 8 marsin, por une deshiroje qe ju te keni cdo dite fest. :)

Eshte rruge e gjate per shoqerine shqiptare ta festojne c'do dite o Gjumasho  ;)

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#7178 ne: 08-03-2020, 20:53:01
@Passion Me sa kam parë, ky proces ka marë hov së paku në MV. 😁

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#7179 ne: 08-03-2020, 22:02:21
@Passion Me sa kam parë, ky proces ka marë hov së paku në MV. 😁

Ecje e mbare ?  hmmmmm:

 :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#7180 ne: 09-03-2020, 09:18:31
@Passion , MV, 6 vite ishte vendi qe kishte me shume dite festa sesa dite pune, ne kalendarin vjetore, pa llogaritur ditat e djela :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7181 ne: 24-03-2020, 21:59:22
E mo cbeni, as coronavirusi nuk na mblodhi ketu me more 😂
Kujtova se njerezia ishin me te ngeshem dhe do hynin ne forum.

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7182 ne: 25-03-2020, 02:55:22
Është Motto , Rri në shtëpi "” :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7183 ne: 31-03-2020, 22:31:58
E mo cbeni, as coronavirusi nuk na mblodhi ketu me more 😂
Kujtova se njerezia ishin me te ngeshem dhe do hynin ne forum.

aq te ngeshem jemi sa sdime ku te shkojme me pare bre lalke lol

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7184 ne: 31-03-2020, 23:34:21
aq te ngeshem jemi sa sdime ku te shkojme me pare bre lalke lol
pse kot tha Ramazani KCK lol

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7185 ne: 31-03-2020, 23:42:46
pse kot tha Ramazani KCK lol

ramazani e ka lli fare muhabetin

i duket vetja si enveri ne kohen e vet

cthote trumpi do jap bipp nenen kines apo jo

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7186 ne: 01-04-2020, 01:29:51
ramazani e ka lli fare muhabetin

i duket vetja si enveri ne kohen e vet

cthote trumpi do jap bipp nenen kines apo jo
Trump tha: Kina eshte Accountable per veprimet e saj ne lidhje me virusin.... kuptimin mendoje vet.;)

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#7187 ne: 17-04-2020, 23:30:47
Te jeni te gjithe mire zëristë.

Madje te jene mire e gjithe njerëzia. :)

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7188 ne: 22-04-2020, 20:59:03
Qetesi e papare 🤔

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#7189 ne: 23-04-2020, 07:02:28
Shpresoj sa me shpejt te kthehet ne normalitet.

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#7190 ne: 10-05-2020, 20:16:54
Shpresoj sa me shpejt te kthehet ne normalitet.
kush moo? :S

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7191 ne: 27-05-2020, 15:55:12
Qenka bo shume qetesi ketuja.... filluan pushimet apo keni ik ne Shqiperi ...🤣🤣🤣🤪

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#7192 ne: 03-06-2020, 19:15:44
disa I fshiu coronavirusi me duket :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7193 ne: 03-06-2020, 21:23:28
Larg qoftë o cun 😁

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#7194 ne: 10-06-2020, 23:21:28
@max

padashje me iku njera nga ato  kot fare ne nje postim tendin,e nuk mund ta anulloja. :D

Ndjesë. :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7195 ne: 11-05-2021, 06:44:41
Nuk ka shanse te bej vaksinen pa Borisit le ti bien floket n toke 🤣🤣

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7196 ne: 11-05-2021, 07:17:56
Miremengjesi!
Po shijojnë e sot ditën me diell, prej nesër sërish Shira 😐

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7197 ne: 11-05-2021, 15:20:17
E more si jeni me pandemi në?:)

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7198 ne: 11-05-2021, 18:36:34
Në rrugë të mbarë 🙏😂

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7199 ne: 11-05-2021, 18:38:22
Qenkerke vaksinuar si duket .:);)

Temat e fundit