×
Hyrja
Profili

Flisni cfare te doni !

Flisni cfare te doni !

· 7195 · 114010

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#7175 ne: 08-03-2020, 12:36:29
Gezuar 8 marsin, por une deshiroje qe ju te keni cdo dite fest. :)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#7176 ne: 08-03-2020, 13:10:25
Gëzuar sot e përgjithmonë 😊

 • Postime: 229

#7177 ne: 08-03-2020, 13:14:57
Gezuar 8 marsin, por une deshiroje qe ju te keni cdo dite fest. :)

Eshte rruge e gjate per shoqerine shqiptare ta festojne c'do dite o Gjumasho  ;)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#7178 ne: 08-03-2020, 20:53:01
@Passion Me sa kam parë, ky proces ka marë hov së paku në MV. 😁

 • Postime: 229

#7179 ne: 08-03-2020, 22:02:21
@Passion Me sa kam parë, ky proces ka marë hov së paku në MV. 😁

Ecje e mbare ?  hmmmmm:

 :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#7180 ne: 09-03-2020, 09:18:31
@Passion , MV, 6 vite ishte vendi qe kishte me shume dite festa sesa dite pune, ne kalendarin vjetore, pa llogaritur ditat e djela :D

 • Postime: 7458
 • Gjinia: Mashkull

#7181 ne: 24-03-2020, 21:59:22
E mo cbeni, as coronavirusi nuk na mblodhi ketu me more 😂
Kujtova se njerezia ishin me te ngeshem dhe do hynin ne forum.

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#7182 ne: 25-03-2020, 02:55:22
Është Motto , Rri në shtëpi "” :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7183 ne: 31-03-2020, 22:31:58
E mo cbeni, as coronavirusi nuk na mblodhi ketu me more 😂
Kujtova se njerezia ishin me te ngeshem dhe do hynin ne forum.

aq te ngeshem jemi sa sdime ku te shkojme me pare bre lalke lol

 • Postime: 7458
 • Gjinia: Mashkull

#7184 ne: 31-03-2020, 23:34:21
aq te ngeshem jemi sa sdime ku te shkojme me pare bre lalke lol
pse kot tha Ramazani KCK lol

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7185 ne: 31-03-2020, 23:42:46
pse kot tha Ramazani KCK lol

ramazani e ka lli fare muhabetin

i duket vetja si enveri ne kohen e vet

cthote trumpi do jap bipp nenen kines apo jo

 • Postime: 7458
 • Gjinia: Mashkull

#7186 ne: 01-04-2020, 01:29:51
ramazani e ka lli fare muhabetin

i duket vetja si enveri ne kohen e vet

cthote trumpi do jap bipp nenen kines apo jo
Trump tha: Kina eshte Accountable per veprimet e saj ne lidhje me virusin.... kuptimin mendoje vet.;)

 • Postime: 229

#7187 ne: 17-04-2020, 23:30:47
Te jeni te gjithe mire zëristë.

Madje te jene mire e gjithe njerëzia. :)

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#7188 ne: 22-04-2020, 20:59:03
Qetesi e papare 🤔

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#7189 ne: 23-04-2020, 07:02:28
Shpresoj sa me shpejt te kthehet ne normalitet.

 • Postime: 2173

#7190 ne: 10-05-2020, 20:16:54
Shpresoj sa me shpejt te kthehet ne normalitet.
kush moo? :S

 • Postime: 7458
 • Gjinia: Mashkull

#7191 ne: 27-05-2020, 15:55:12
Qenka bo shume qetesi ketuja.... filluan pushimet apo keni ik ne Shqiperi ...🤣🤣🤣🤪

 • Postime: 2173

#7192 ne: 03-06-2020, 19:15:44
disa I fshiu coronavirusi me duket :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#7193 ne: 03-06-2020, 21:23:28
Larg qoftë o cun 😁

 • Postime: 229

#7194 ne: 10-06-2020, 23:21:28
@max

padashje me iku njera nga ato  kot fare ne nje postim tendin,e nuk mund ta anulloja. :D

Ndjesë. :)

Temat e fundit