Forumistat e humbur - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 39066

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#425 ne: 26-11-2009, 00:50:25
Kenguret po i kerkon...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#426 ne: 26-11-2009, 00:51:10
hahahaaaaaaaa pse do me fut koken a LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#427 ne: 26-11-2009, 00:52:28
hahahhahaha..Po se po ka ankesa keto dite....LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#428 ne: 26-11-2009, 00:53:04
ankesa per cka bre (?)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#429 ne: 26-11-2009, 00:56:08
Se ska ku ta fusi koken ai....LOL LOL

 • Postime: 9
 • Karma: +1/-0

#430 ne: 26-11-2009, 19:21:48
lefto ta fus u kokek se all nuk e mban dot ti

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#431 ne: 26-11-2009, 19:53:21
capkenja :(

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#432 ne: 26-11-2009, 21:22:39
o fashtar edhe ajo me duket se ate adrese ka...te bytha plepit keni pas taku ju me duket LOLjo jo ka qene te mullaqet e kumlles, se me kujtohet kur i keputa nja dy koqe LOL LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#433 ne: 27-11-2009, 14:00:24
emira, mishel.....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#434 ne: 27-11-2009, 14:12:41
lefto ta fus u kokek se all nuk e mban dot ti

Futja te atit tend se ashtu jeni mesuar ju familjarisht jeni...

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#435 ne: 28-11-2009, 14:30:56
Normal qe mund ta njohesh  ate perderisa ta fut ashtu :d :d


Forumistat e humbur hhmmm...Benarda..Masha..Progres..Cikito

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#436 ne: 28-11-2009, 18:22:56
Te gjitha grate e mia :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#437 ne: 28-11-2009, 23:32:24
hendrix e chorri ... :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#438 ne: 28-11-2009, 23:33:45
po vertet kane humb keta te dy ....  :)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#439 ne: 28-11-2009, 23:36:06
hendrixi deri para nje ore ishte tek une kurse per chorrin hetimet vazhdojne ka kohe qe se kam takuar dhe ate...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#440 ne: 30-11-2009, 21:51:15
Brenti, Benarda...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#441 ne: 30-11-2009, 22:33:43
hendrixi deri para nje ore ishte tek une kurse per chorrin hetimet vazhdojne ka kohe qe se kam takuar dhe ate...

Qe kur paske filluar te genjesh ti keshtu.... :D

Mungesen  e te berit tsunami  :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#442 ne: 30-11-2009, 22:43:03
pps hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#443 ne: 01-12-2009, 00:23:43
hendrixi deri para nje ore ishte tek une kurse per chorrin hetimet vazhdojne ka kohe qe se kam takuar dhe ate...

qysh bre a thua sa i madh eshte Prz e nuk e gjen dot  :P :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#444 ne: 03-12-2009, 01:02:12
qysh bre a thua sa i madh eshte Prz e nuk e gjen dot  :P :)

Benarda,Chorri.... :)

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#445 ne: 03-12-2009, 01:14:05
Normal qe mund ta njohesh  ate perderisa ta fut ashtu :d :d


Forumistat e humbur hhmmm...Benarda..Masha..Progres..Cikito
 


Erdha une u bera i gjalle :)) flm qe u kujtove

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 03-12-2009, 10:08:34
ja dhe une  :)
  :perqafim **BaByGirL**

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#447 ne: 03-12-2009, 11:40:07
 :perqafim :perqafim...te dyve ju.

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#448 ne: 03-12-2009, 14:25:42
Tinkaa perq :O

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#449 ne: 04-12-2009, 16:15:26
zejnebe :perqafim

Temat e fundit