×
Hyrja
Profili

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 34821

 • Postime: 12234

#425 ne: 26-11-2009, 00:50:25
Kenguret po i kerkon...LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#426 ne: 26-11-2009, 00:51:10
hahahaaaaaaaa pse do me fut koken a LOL

 • Postime: 12234

#427 ne: 26-11-2009, 00:52:28
hahahhahaha..Po se po ka ankesa keto dite....LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#428 ne: 26-11-2009, 00:53:04
ankesa per cka bre (?)

 • Postime: 12234

#429 ne: 26-11-2009, 00:56:08
Se ska ku ta fusi koken ai....LOL LOL

 • Postime: 9

#430 ne: 26-11-2009, 19:21:48
lefto ta fus u kokek se all nuk e mban dot ti

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#431 ne: 26-11-2009, 19:53:21
capkenja :(

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#432 ne: 26-11-2009, 21:22:39
o fashtar edhe ajo me duket se ate adrese ka...te bytha plepit keni pas taku ju me duket LOLjo jo ka qene te mullaqet e kumlles, se me kujtohet kur i keputa nja dy koqe LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#433 ne: 27-11-2009, 14:00:24
emira, mishel.....

 • Postime: 12234

#434 ne: 27-11-2009, 14:12:41
lefto ta fus u kokek se all nuk e mban dot ti

Futja te atit tend se ashtu jeni mesuar ju familjarisht jeni...

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#435 ne: 28-11-2009, 14:30:56
Normal qe mund ta njohesh  ate perderisa ta fut ashtu :d :d


Forumistat e humbur hhmmm...Benarda..Masha..Progres..Cikito

 • Postime: 4261

#436 ne: 28-11-2009, 18:22:56
Te gjitha grate e mia :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#437 ne: 28-11-2009, 23:32:24
hendrix e chorri ... :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#438 ne: 28-11-2009, 23:33:45
po vertet kane humb keta te dy ....  :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#439 ne: 28-11-2009, 23:36:06
hendrixi deri para nje ore ishte tek une kurse per chorrin hetimet vazhdojne ka kohe qe se kam takuar dhe ate...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#440 ne: 30-11-2009, 21:51:15
Brenti, Benarda...

 • Postime: 12234

#441 ne: 30-11-2009, 22:33:43
hendrixi deri para nje ore ishte tek une kurse per chorrin hetimet vazhdojne ka kohe qe se kam takuar dhe ate...

Qe kur paske filluar te genjesh ti keshtu.... :D

Mungesen  e te berit tsunami  :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#442 ne: 30-11-2009, 22:43:03
pps hmmmmm:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#443 ne: 01-12-2009, 00:23:43
hendrixi deri para nje ore ishte tek une kurse per chorrin hetimet vazhdojne ka kohe qe se kam takuar dhe ate...

qysh bre a thua sa i madh eshte Prz e nuk e gjen dot  :P :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#444 ne: 03-12-2009, 01:02:12
qysh bre a thua sa i madh eshte Prz e nuk e gjen dot  :P :)

Benarda,Chorri.... :)

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#445 ne: 03-12-2009, 01:14:05
Normal qe mund ta njohesh  ate perderisa ta fut ashtu :d :d


Forumistat e humbur hhmmm...Benarda..Masha..Progres..Cikito
 


Erdha une u bera i gjalle :)) flm qe u kujtove

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 03-12-2009, 10:08:34
ja dhe une  :)
  :perqafim **BaByGirL**

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#447 ne: 03-12-2009, 11:40:07
 :perqafim :perqafim...te dyve ju.

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#448 ne: 03-12-2009, 14:25:42
Tinkaa perq :O

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#449 ne: 04-12-2009, 16:15:26
zejnebe :perqafim

Temat e fundit