Forumistat e humbur - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 39294

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#450 ne: 04-12-2009, 16:56:31
ja ku jam dhe une, me nje perqafim super te madh per te gjithe ju qe jeni kujtuar per mua,,,, :perqafim :perqafim :perqafim Ju kam Xhan...

me nje perqafim tjeter, per te gjithe antaret e forumit ZY :)

#451 ne: 04-12-2009, 18:12:36
A thu m´ka kujtu njeri?

Per gjithe ata qe kane menduar per mua, gjalle jam, gjalle.  ;)

 :perqafim

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#452 ne: 04-12-2009, 18:15:59
lisa...ne boten e cudirave :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#453 ne: 04-12-2009, 18:17:20
Emira si nuk te kemi menduar mi goce...forcen e argumentit tend.. ;) :D


Benarda shyqyr qe u duke mi goce se kishe humbur veretet  :) :perqafim

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#454 ne: 19-12-2009, 16:47:17

   Stefi ka humbur :(

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#455 ne: 19-12-2009, 16:49:39
Kijameti

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#456 ne: 23-12-2009, 17:53:59
kenga :D  :perqafim

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#457 ne: 23-12-2009, 17:54:43
I back on........ :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#458 ne: 23-12-2009, 17:55:18
qenka kthyer ky i humburi  :P :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#459 ne: 23-12-2009, 23:36:13
syrgjyn...brenti...

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#460 ne: 28-12-2009, 02:14:34
Brenti,Kiss...Edhe kete Lefton ma ka pa njeri... :D hmmmmm:

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#461 ne: 28-12-2009, 02:15:40
Po po e kam pa, mire eshte ............por ama i zene :D :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#462 ne: 28-12-2009, 02:21:41
Çfaj kam une qe ben llafe (zihet) me te tjeret ai :P LOL


Leftoja  ;)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#463 ne: 28-12-2009, 02:23:12
Fajet vet i ka ai :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#464 ne: 22-01-2010, 09:29:54
E ka pa kush notorious?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#465 ne: 22-01-2010, 11:59:38
capkenja..smiley..u bene per rahmet :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#466 ne: 22-01-2010, 13:30:30
emira

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#467 ne: 22-01-2010, 15:00:01
Un u riktheva hehe

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#468 ne: 22-01-2010, 15:04:33
duket duket qeke mobilizu edhe me cel me net LOL LO:L


ja mireserdhe ka jeshe??

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#469 ne: 22-01-2010, 22:28:40
Ka humb ai vagabondi dreqit... ^o)

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-5
 • Gjinia: Mashkull

#470 ne: 22-01-2010, 22:41:44
Kush ka humb bree :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#471 ne: 22-01-2010, 23:25:07
forumistat sbehen me te gjalle si me pare se ckane...

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#472 ne: 22-01-2010, 23:47:34

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#473 ne: 22-01-2010, 23:51:03
Syrgjo eshte shpall ne kerkim  :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#474 ne: 23-01-2010, 00:03:31
na kan humb forumistat ca behet kshu

Temat e fundit