×
Hyrja
Profili

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 34845

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#475 ne: 23-01-2010, 00:29:20
Notorious humbi prap :d

 • Postime: 2568

#476 ne: 23-01-2010, 00:30:58
mos jan nisur forumistat per ne shqiperi dhe i ka rene avioni ruges

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 24-01-2010, 20:00:35
Chorri,Kiss  hmmmmm:

 • Postime: 2173

#478 ne: 25-01-2010, 09:56:56
 :D hmmmmm: :perqafim

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 25-01-2010, 18:10:23
Willi ka humb :P

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#480 ne: 25-01-2010, 18:28:57

  Mbaj mend nje "Bleta Punetore" ku eshte... :S

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#481 ne: 25-01-2010, 19:27:03
Tipi,Benarda  hmmmmm:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#482 ne: 25-01-2010, 19:45:52
Grenxa dhe cakalli LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#483 ne: 25-01-2010, 19:46:37
kete cakallin s'e paskam taku ndonjehere :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#484 ne: 25-01-2010, 19:47:49
prit se ka akoma ... sandokani e milingona  :P lool

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#485 ne: 25-01-2010, 19:49:09
per sandokanin dhe mu me ka marre malli :D


Kalipso nga behet?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 25-01-2010, 19:51:48
ehhh eshte e zene me pune ket periudhe por mire eshte  ;)

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#487 ne: 25-01-2010, 22:36:44
  Ju kujtohet Molla? :( (e pa kafshuar) :perqafim

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#488 ne: 25-01-2010, 23:05:09
ahh te ishte ajo molle e pa kafshuar...nuk do ishim qe ketej per tu penduar per ate kafshate :(

 • Postime: 2173

#489 ne: 26-01-2010, 10:01:23
une nuk e mora vesh :S

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#490 ne: 26-01-2010, 10:02:36
Luli i Vocerr ka humbur LOL

 • Postime: 2173

#491 ne: 26-01-2010, 10:04:16
edhe opingat? hmmmmm:

 • Postime: 12743

#492 ne: 26-01-2010, 10:10:33
e sherros....me siguri

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 26-01-2010, 10:11:14
po Celsin e Kashtes e keni pa verdalle LOL

 • Postime: 2173

#494 ne: 26-01-2010, 10:11:41
kashten po.. ;)

 • Postime: 12743

#495 ne: 26-01-2010, 15:42:28
me mungon shume capkenja ne forum......... :S

 • Postime: 2173

#496 ne: 27-01-2010, 15:12:00
kjo ka rene ne ndonje zezak te eger me duket se nuk ka mundesi te humb ne kete menyre hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#497 ne: 28-01-2010, 00:06:49
lefteri LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#498 ne: 28-01-2010, 10:58:17
me mungon shume capkenja ne forum......... :S

bashke me Emiren :) :engjell:

 • Postime: 2173

#499 ne: 28-01-2010, 11:35:36
me ka humbur çelesi hmmmmm:

Temat e fundit