Forumistat e humbur - 20 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 39295

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#475 ne: 23-01-2010, 00:29:20
Notorious humbi prap :d

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#476 ne: 23-01-2010, 00:30:58
mos jan nisur forumistat per ne shqiperi dhe i ka rene avioni ruges

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 24-01-2010, 20:00:35
Chorri,Kiss  hmmmmm:

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#478 ne: 25-01-2010, 09:56:56
 :D hmmmmm: :perqafim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 25-01-2010, 18:10:23
Willi ka humb :P

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#480 ne: 25-01-2010, 18:28:57

  Mbaj mend nje "Bleta Punetore" ku eshte... :S

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#481 ne: 25-01-2010, 19:27:03
Tipi,Benarda  hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#482 ne: 25-01-2010, 19:45:52
Grenxa dhe cakalli LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#483 ne: 25-01-2010, 19:46:37
kete cakallin s'e paskam taku ndonjehere :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#484 ne: 25-01-2010, 19:47:49
prit se ka akoma ... sandokani e milingona  :P lool

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#485 ne: 25-01-2010, 19:49:09
per sandokanin dhe mu me ka marre malli :D


Kalipso nga behet?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 25-01-2010, 19:51:48
ehhh eshte e zene me pune ket periudhe por mire eshte  ;)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#487 ne: 25-01-2010, 22:36:44
  Ju kujtohet Molla? :( (e pa kafshuar) :perqafim

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#488 ne: 25-01-2010, 23:05:09
ahh te ishte ajo molle e pa kafshuar...nuk do ishim qe ketej per tu penduar per ate kafshate :(

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#489 ne: 26-01-2010, 10:01:23
une nuk e mora vesh :S

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#490 ne: 26-01-2010, 10:02:36
Luli i Vocerr ka humbur LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#491 ne: 26-01-2010, 10:04:16
edhe opingat? hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#492 ne: 26-01-2010, 10:10:33
e sherros....me siguri

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 26-01-2010, 10:11:14
po Celsin e Kashtes e keni pa verdalle LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#494 ne: 26-01-2010, 10:11:41
kashten po.. ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#495 ne: 26-01-2010, 15:42:28
me mungon shume capkenja ne forum......... :S

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#496 ne: 27-01-2010, 15:12:00
kjo ka rene ne ndonje zezak te eger me duket se nuk ka mundesi te humb ne kete menyre hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#497 ne: 28-01-2010, 00:06:49
lefteri LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#498 ne: 28-01-2010, 10:58:17
me mungon shume capkenja ne forum......... :S

bashke me Emiren :) :engjell:

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#499 ne: 28-01-2010, 11:35:36
me ka humbur çelesi hmmmmm:

Temat e fundit