Forumistat e humbur - 21 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 40344

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#500 ne: 28-01-2010, 12:04:51
Forumist e paske celesin ti? :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#501 ne: 28-01-2010, 12:14:47
chorri :perqafim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#502 ne: 28-01-2010, 12:16:50
Chorri, Hendrix :perqafim :)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#503 ne: 28-01-2010, 12:26:26
lisa ku je :perqafim :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#504 ne: 29-01-2010, 11:18:40
ketu me mua eshte ,pse e do? :-[

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#505 ne: 29-01-2010, 18:07:55
lisa te ben fala...e ti me cilen liss je LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#506 ne: 31-01-2010, 00:11:35
..te gjithe :D

pervec meje, Kenges dhe Miss-it :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#507 ne: 22-02-2010, 17:26:32
Kisss, Tipi....kohe qe nuk i kam pare ne forum...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#508 ne: 22-02-2010, 21:03:15
un per vete ktu jam skam humbur

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#509 ne: 22-02-2010, 21:03:27
kalipso ku eshteeeeeeeeeee

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#510 ne: 23-02-2010, 14:58:37
me siguri e ka marre Odiseja LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#511 ne: 23-02-2010, 22:30:54
Emira.

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#512 ne: 01-03-2010, 23:06:04
shyqyr zotit un skam hmbur

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#513 ne: 01-03-2010, 23:10:38
ajo kenga nga ka humbur

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#514 ne: 02-03-2010, 13:13:16
ajo kenga nga ka humbur

ja ku jam :D :)  ............por  e zene shume me pune.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#515 ne: 02-03-2010, 13:31:15
ja ku jam :D :)  ............por  e zene shume me pune.

shyqyr me ne fund :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#516 ne: 02-03-2010, 13:43:23
Sot e kam time out :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#517 ne: 02-03-2010, 15:50:57
Kjo siper, here zhduket e here vjen verdalle.. :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#518 ne: 02-03-2010, 15:51:52
Pak e paç Brento :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#519 ne: 02-03-2010, 15:59:07
Ose rralle e per malle neper mahalle.. Kenga.. :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#520 ne: 03-03-2010, 00:07:00
ja ku jam :D :)  ............por  e zene shume me pune.
po heme goce se na mori malli

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#521 ne: 03-03-2010, 00:08:57
Prishtinases i hupi fara dikun :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#522 ne: 03-03-2010, 00:10:40
Askush ska humb..

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#523 ne: 03-03-2010, 00:17:41
Uu ti nime um doket nuk e njeh ata aa ? :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#524 ne: 03-03-2010, 00:19:50
Nahh.. :S

Temat e fundit