Forumistat e humbur - 22 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 34857

 • Postime: 4261

#525 ne: 03-03-2010, 00:21:21
Ajo u kon schatzi i Lefteri LOL qe ja pat pru shpirtin n'fyt gjynahit :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#526 ne: 03-03-2010, 00:24:17
Edhe Lefteri medet...tana heret pa shije... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 03-03-2010, 00:37:11
Charli ka hup krejt :d

 • Postime: 2568

#528 ne: 03-03-2010, 00:38:47
na ka humb njeri/a qe spo e gjejme dot me

 • Postime: 4261

#529 ne: 03-03-2010, 00:42:22
Charli ka hup krejt :d

Ja nganjeher po vi sa mos me ma harru fytyren :D :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 03-03-2010, 00:44:31
Ja nganjeher po vi sa mos me ma harru fytyren :D :P

shyqyr bre ... duku kajher :P :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 03-03-2010, 23:34:14
Ja nganjeher po vi sa mos me ma harru fytyren :D :P

Une te kam harru krejt.... :D ...po Lio nga behet se? :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#532 ne: 03-03-2010, 23:39:05
te humbesh e te te kerkojne te tjeret eshte sukses, mirpo te humbesh e te thone te tjeret shyqyr qe iku ai ateher e kemi punen me te vertet keq dhe PISK si  i thone vellezerit tane ne Shqiperi, une dhe po te konsiderohem i humbur nuk besoj se do me shaje dhe do me kerkoje kush heheehehehe

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#533 ne: 04-03-2010, 23:03:53
DragonFire.

 • Postime: 4261

#534 ne: 04-03-2010, 23:08:45
Une te kam harru krejt.... :D ...po Lio nga behet se? :P

Mire qe ke harru ...se une as qe te njoh bile :D :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 05-03-2010, 18:07:17
Syrgjyn. :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 05-03-2010, 18:43:39
Mire qe ke harru ...se une as qe te njoh bile :D :P

As nuk ke shansin o Charlush djali... :D

Forumist i humbur fare eshte Kisss

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 15-03-2010, 21:14:45

Mishel, Noto..:)

 • Postime: 12234

#538 ne: 15-03-2010, 23:15:43
Miss dhe Springja  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#539 ne: 16-03-2010, 11:45:10
ky siper ka humb fare :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 16-03-2010, 23:00:59
Mishel, Noto..:)

mire Mishel qe eshte bere full time mama po Noto nga ka humb :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#541 ne: 17-03-2010, 06:38:55
  Qershiza :(

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 17-03-2010, 15:39:26
mire Mishel qe eshte bere full time mama po Noto nga ka humb :D

Se mos eshte bere ai part time baba :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 17-03-2010, 20:53:59
hahahahha Kengaaa...nga i ke marre keto info ti moj...kane qene top secret..:P LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 17-03-2010, 23:36:05
Se mos eshte bere ai part time baba :D

ncuq sme ka thene gje qe ka shtu popullsine ... ska gjet akoma grune njehere :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#545 ne: 17-03-2010, 23:40:57
shejtania e ujkut hmmmmm:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 17-03-2010, 23:42:55
shejtania e ujkut hmmmmm:


selam abab :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#547 ne: 17-03-2010, 23:46:47
selam dhe ty :)

ti je a,,,qenke bere shej :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#548 ne: 17-03-2010, 23:48:04
abab shfrytezoj rastin dhe te urroj qenke bere stafi ;)

ti e merriton kete :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#549 ne: 17-03-2010, 23:49:36

ti je a,,,qenke bere shej :P

po abab ... kam ngel vetem me veten time :(

Temat e fundit