Forumistat e humbur - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 39216

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#550 ne: 18-03-2010, 12:18:49
mos thuaj ashtu abab

askush nuk eshte vetem ketu :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#551 ne: 18-03-2010, 12:31:37
hahahahha Kengaaa...nga i ke marre keto info ti moj...kane qene top secret..:P LOL

Moj ti, pse me ben te dyshoj? :P LOL

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#552 ne: 18-03-2010, 15:49:54
ermira.... :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#553 ne: 25-03-2010, 21:49:06
DREAMM ke humb ti ...ku je.....??????

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#554 ne: 25-03-2010, 22:01:18
anesa ku je se me bone me zemer  do vete te njerez te humbur te kerkoj :p

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#555 ne: 25-03-2010, 22:02:48
anesa ku je se me bone me zemer  do vete te njerez te humbur te kerkoj :p
uaaa titi....labi moss mos u be me zemer ja ku jam...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#556 ne: 26-03-2010, 19:30:14
DREAMM ke humb ti ...ku je.....??????

 :D :perqafim

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#557 ne: 26-03-2010, 21:18:29
urraa e gjeta dreamm... :perqafim :D :D :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#558 ne: 31-03-2010, 16:14:19
une kam humbur per vete hmmmmm:

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#559 ne: 31-03-2010, 22:08:03
une kam humbur per vete hmmmmm:
mire qe gjete veten... :D

te gjith kan humb...nuk shikoj qe te kete levizje ne forum...

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#560 ne: 01-04-2010, 14:39:30
  Me ka humbur Stefi.Kush din dicka per te ka shperblim :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 01-04-2010, 14:45:09
Ne Tirane, ne pune perdite..me e qeshur dhe e lumtur se kurre..:D

Hajde..ku eshte shperblimi..:D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#562 ne: 01-04-2010, 14:46:37
E kishte harru fare forumi ajo :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#563 ne: 01-04-2010, 14:51:50
  Me ka humbur Stefi.Kush din dicka per te ka shperblim :)


mund te dime shperblimin....past aj te japim informacionin....? :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#564 ne: 02-04-2010, 08:35:21


mund te dime shperblimin....past aj te japim informacionin....? :D
[/quote]

  Shperblimin e mer te kali.Trego diten, oren.
 

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#565 ne: 02-04-2010, 08:37:04
se di ku jeton dhe se njoh kete vend....... ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#566 ne: 02-04-2010, 12:33:58
ketu kishte mungu ky tatuazhi I kesaj me siper:.:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#567 ne: 02-04-2010, 13:30:58
kjo siper kish munguar :P :perqafim
edhe Sterio ka humb... edhe capkenja...  ^o) ^o) :engjell:

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#568 ne: 02-04-2010, 13:32:31
ketu kishte mungu ky tatuazhi I kesaj me siper:.:


 :D :D :D ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 02-04-2010, 13:34:25
kjo siper kish munguar :P :perqafim
edhe Sterio ka humb... edhe capkenja...   :engjell:

edhe edhe ..... shume kane humbur

me ka marre malli per forumin e dikurshem :(

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#570 ne: 02-04-2010, 13:37:58
edhe edhe ..... shume kane humbur

me ka marre malli per forumin e dikurshem :(

me2... perq

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#571 ne: 02-04-2010, 19:49:51
ketu kishte mungu ky tatuazhi I kesaj me siper:.:
  Hosh geldum Mishel, ku ishe cka ke bere gjat kesaje kohe?

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 02-04-2010, 19:53:15
se di ku jeton dhe se njoh kete vend....... ;)
 Jetoj ne nje vend shkembore ne juglindje te Europes Nr. 1244.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#573 ne: 02-04-2010, 22:17:51
  Hosh geldum Mishel, ku ishe cka ke bere gjat kesaje kohe?

Hektor ja bera nje bebe mo.....gjona te vogla LOL

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#574 ne: 03-04-2010, 14:54:14
  Hajde urime urime, u trashegofte me gezime. :lule :lule
  Aaaaa, nuk eshte kjo pune e vogel xhanem LOL

Temat e fundit