Forumistat e humbur - 23 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 34931

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#550 ne: 18-03-2010, 12:18:49
mos thuaj ashtu abab

askush nuk eshte vetem ketu :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#551 ne: 18-03-2010, 12:31:37
hahahahha Kengaaa...nga i ke marre keto info ti moj...kane qene top secret..:P LOL

Moj ti, pse me ben te dyshoj? :P LOL

 • Postime: 1215

#552 ne: 18-03-2010, 15:49:54
ermira.... :P

 • Postime: 1215

#553 ne: 25-03-2010, 21:49:06
DREAMM ke humb ti ...ku je.....??????

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#554 ne: 25-03-2010, 22:01:18
anesa ku je se me bone me zemer  do vete te njerez te humbur te kerkoj :p

 • Postime: 1215

#555 ne: 25-03-2010, 22:02:48
anesa ku je se me bone me zemer  do vete te njerez te humbur te kerkoj :p
uaaa titi....labi moss mos u be me zemer ja ku jam...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#556 ne: 26-03-2010, 19:30:14
DREAMM ke humb ti ...ku je.....??????

 :D :perqafim

 • Postime: 1215

#557 ne: 26-03-2010, 21:18:29
urraa e gjeta dreamm... :perqafim :D :D :D

 • Postime: 2173

#558 ne: 31-03-2010, 16:14:19
une kam humbur per vete hmmmmm:

 • Postime: 1215

#559 ne: 31-03-2010, 22:08:03
une kam humbur per vete hmmmmm:
mire qe gjete veten... :D

te gjith kan humb...nuk shikoj qe te kete levizje ne forum...

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#560 ne: 01-04-2010, 14:39:30
  Me ka humbur Stefi.Kush din dicka per te ka shperblim :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 01-04-2010, 14:45:09
Ne Tirane, ne pune perdite..me e qeshur dhe e lumtur se kurre..:D

Hajde..ku eshte shperblimi..:D

 • Postime: 4261

#562 ne: 01-04-2010, 14:46:37
E kishte harru fare forumi ajo :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#563 ne: 01-04-2010, 14:51:50
  Me ka humbur Stefi.Kush din dicka per te ka shperblim :)


mund te dime shperblimin....past aj te japim informacionin....? :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#564 ne: 02-04-2010, 08:35:21


mund te dime shperblimin....past aj te japim informacionin....? :D
[/quote]

  Shperblimin e mer te kali.Trego diten, oren.
 

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#565 ne: 02-04-2010, 08:37:04
se di ku jeton dhe se njoh kete vend....... ;)

 • Postime: 12743

#566 ne: 02-04-2010, 12:33:58
ketu kishte mungu ky tatuazhi I kesaj me siper:.:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#567 ne: 02-04-2010, 13:30:58
kjo siper kish munguar :P :perqafim
edhe Sterio ka humb... edhe capkenja...  ^o) ^o) :engjell:

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#568 ne: 02-04-2010, 13:32:31
ketu kishte mungu ky tatuazhi I kesaj me siper:.:


 :D :D :D ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 02-04-2010, 13:34:25
kjo siper kish munguar :P :perqafim
edhe Sterio ka humb... edhe capkenja...   :engjell:

edhe edhe ..... shume kane humbur

me ka marre malli per forumin e dikurshem :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#570 ne: 02-04-2010, 13:37:58
edhe edhe ..... shume kane humbur

me ka marre malli per forumin e dikurshem :(

me2... perq

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#571 ne: 02-04-2010, 19:49:51
ketu kishte mungu ky tatuazhi I kesaj me siper:.:
  Hosh geldum Mishel, ku ishe cka ke bere gjat kesaje kohe?

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 02-04-2010, 19:53:15
se di ku jeton dhe se njoh kete vend....... ;)
 Jetoj ne nje vend shkembore ne juglindje te Europes Nr. 1244.

 • Postime: 12743

#573 ne: 02-04-2010, 22:17:51
  Hosh geldum Mishel, ku ishe cka ke bere gjat kesaje kohe?

Hektor ja bera nje bebe mo.....gjona te vogla LOL

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#574 ne: 03-04-2010, 14:54:14
  Hajde urime urime, u trashegofte me gezime. :lule :lule
  Aaaaa, nuk eshte kjo pune e vogel xhanem LOL

Temat e fundit