×
Hyrja
Profili

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 34794

 • Postime: 2173

#575 ne: 06-04-2010, 15:20:50
Hektor ja bera nje bebe mo.....gjona te vogla LOL
...te lumte ajo..o mishel

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#576 ne: 06-04-2010, 16:07:17
Kenga, Kiss, Ada, Parlota..... !!!

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 20-04-2010, 03:37:53
Kenga, Kiss, Ada, Parlota..... !!!

 perq 
Më vjen keq të tradhëtoj shoqërinë dhe forumin (temat) në këtë mënyrë, por jam tepër e zënë në punë.

Ty  :perqafim dhe të gjitha mikeshave të mia... :perqafim :perqafim

 • Postime: 2568

#578 ne: 21-05-2010, 17:18:03
mishel spo duket me

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 22-05-2010, 11:17:19
edhe Fabi paska humb

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 22-05-2010, 12:07:15
Kenga ka humb   krejt  :S   :perqafim

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 25-05-2010, 15:13:02
I Rigjetur, edhe pse shum pak me mbajne ne mend.. Kohrat e 2006-2008 Ketu ka pas Party  :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#582 ne: 25-05-2010, 16:46:37
si duket paskan filluar te vij disa por jo ashtu si ishim dikur

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 02-06-2010, 08:34:32
Stefi..Zuzuna..Prog res.

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 02-06-2010, 20:47:55
kijameti.anessa.... . :(

 • Postime: 2173

#585 ne: 03-06-2010, 19:08:21
me jane bere lemsh tani te gjithe hmmmmm:

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 11-06-2010, 16:52:59
Une  LOL LOL LOL

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#587 ne: 11-06-2010, 19:28:14
Edhe une kisha humbur, por tani jam kthyer "ne identitet" :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 11-06-2010, 20:04:10
Edhe une kisha humbur, por tani jam kthyer "ne identitet" :)
nja 3 here te kam shkruar ermin vetem une..si te humbur :P

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#589 ne: 11-06-2010, 20:08:41
nja 3 here te kam shkruar ermin vetem une..si te humbur :P

Tani s'ke shans me :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 14-06-2010, 23:39:28
Spring, Honest, Milito, Kenga, Titi, Missi, Fab-s, Mishel, Sterio, Endrra, Kalipso, Masha, Ada, Anesa, Emira, Ermira, Chorri, Lisa, Noto........ke harrova.. :D bobooo sa shume paskan humburrrr ^o)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 14-06-2010, 23:43:08
Spring, Honest, Milito, Kenga, Titi, Missi, Fab-s, Mishel, Sterio, Endrra, Kalipso, Masha, Ada, Anesa, Emira, Ermira, Chorri, Lisa, Noto........ke harrova.. :D bobooo sa shume paskan humburrrr ^o)

Vertet kan humb  :S

 • Postime: 4261

#592 ne: 15-06-2010, 00:03:54
Me kan humb ato gocat e vjetra te forumit ...ato i kisha ne qef une :D

 • Postime: 1215

#593 ne: 15-06-2010, 15:08:53
Spring, Honest, Milito, Kenga, Titi, Missi, Fab-s, Mishel, Sterio, Endrra, Kalipso, Masha, Ada, Anesa, Emira, Ermira, Chorri, Lisa, Noto........ke harrova.. :D bobooo sa shume paskan humburrrr ^o)

kam humb valla...


kisss dreamm   ;)   :perqafim

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 15-06-2010, 16:44:10
Me kan humb ato gocat e vjetra te forumit ...ato i kisha ne qef une :D

Jo ma shume si une LOL

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 15-06-2010, 18:53:28
milito  :( anessa  :( kijameti  :(

 • Postime: 2173

#596 ne: 15-06-2010, 19:55:53
militon e kam zene dashnore dhe do mungoje pak kohe..se e mbaj ne çeles :-[

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#597 ne: 15-06-2010, 20:53:08
kush ka humb te ngrere doren vet ok se perndryshe do e kete punen keq :)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#598 ne: 16-06-2010, 09:34:41
militon e kam zene dashnore dhe do mungoje pak kohe..se e mbaj ne çeles :-[
LOL

 • Postime: 1498

#599 ne: 16-06-2010, 13:54:31
Vehten :D......Anessa....Ki jameti,......  :S

Temat e fundit