Forumistat e humbur - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 39175

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#575 ne: 06-04-2010, 15:20:50
Hektor ja bera nje bebe mo.....gjona te vogla LOL
...te lumte ajo..o mishel

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#576 ne: 06-04-2010, 16:07:17
Kenga, Kiss, Ada, Parlota..... !!!

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 20-04-2010, 03:37:53
Kenga, Kiss, Ada, Parlota..... !!!

 perq 
Më vjen keq të tradhëtoj shoqërinë dhe forumin (temat) në këtë mënyrë, por jam tepër e zënë në punë.

Ty  :perqafim dhe të gjitha mikeshave të mia... :perqafim :perqafim

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#578 ne: 21-05-2010, 17:18:03
mishel spo duket me

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 22-05-2010, 11:17:19
edhe Fabi paska humb

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 22-05-2010, 12:07:15
Kenga ka humb   krejt  :S   :perqafim

 • Postime: 1258
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 25-05-2010, 15:13:02
I Rigjetur, edhe pse shum pak me mbajne ne mend.. Kohrat e 2006-2008 Ketu ka pas Party  :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#582 ne: 25-05-2010, 16:46:37
si duket paskan filluar te vij disa por jo ashtu si ishim dikur

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 02-06-2010, 08:34:32
Stefi..Zuzuna..Prog res.

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 02-06-2010, 20:47:55
kijameti.anessa.... . :(

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#585 ne: 03-06-2010, 19:08:21
me jane bere lemsh tani te gjithe hmmmmm:

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 11-06-2010, 16:52:59
Une  LOL LOL LOL

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#587 ne: 11-06-2010, 19:28:14
Edhe une kisha humbur, por tani jam kthyer "ne identitet" :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 11-06-2010, 20:04:10
Edhe une kisha humbur, por tani jam kthyer "ne identitet" :)
nja 3 here te kam shkruar ermin vetem une..si te humbur :P

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#589 ne: 11-06-2010, 20:08:41
nja 3 here te kam shkruar ermin vetem une..si te humbur :P

Tani s'ke shans me :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 14-06-2010, 23:39:28
Spring, Honest, Milito, Kenga, Titi, Missi, Fab-s, Mishel, Sterio, Endrra, Kalipso, Masha, Ada, Anesa, Emira, Ermira, Chorri, Lisa, Noto........ke harrova.. :D bobooo sa shume paskan humburrrr ^o)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 14-06-2010, 23:43:08
Spring, Honest, Milito, Kenga, Titi, Missi, Fab-s, Mishel, Sterio, Endrra, Kalipso, Masha, Ada, Anesa, Emira, Ermira, Chorri, Lisa, Noto........ke harrova.. :D bobooo sa shume paskan humburrrr ^o)

Vertet kan humb  :S

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#592 ne: 15-06-2010, 00:03:54
Me kan humb ato gocat e vjetra te forumit ...ato i kisha ne qef une :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#593 ne: 15-06-2010, 15:08:53
Spring, Honest, Milito, Kenga, Titi, Missi, Fab-s, Mishel, Sterio, Endrra, Kalipso, Masha, Ada, Anesa, Emira, Ermira, Chorri, Lisa, Noto........ke harrova.. :D bobooo sa shume paskan humburrrr ^o)

kam humb valla...


kisss dreamm   ;)   :perqafim

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 15-06-2010, 16:44:10
Me kan humb ato gocat e vjetra te forumit ...ato i kisha ne qef une :D

Jo ma shume si une LOL

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 15-06-2010, 18:53:28
milito  :( anessa  :( kijameti  :(

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#596 ne: 15-06-2010, 19:55:53
militon e kam zene dashnore dhe do mungoje pak kohe..se e mbaj ne çeles :-[

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#597 ne: 15-06-2010, 20:53:08
kush ka humb te ngrere doren vet ok se perndryshe do e kete punen keq :)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#598 ne: 16-06-2010, 09:34:41
militon e kam zene dashnore dhe do mungoje pak kohe..se e mbaj ne çeles :-[
LOL

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#599 ne: 16-06-2010, 13:54:31
Vehten :D......Anessa....Ki jameti,......  :S

Temat e fundit