Forumistat e humbur - 27 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 34892

 • Postime: 2568

#650 ne: 04-09-2010, 18:06:05
e kishte ndjere ndonjeri mungesen time

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#651 ne: 04-09-2010, 18:14:30
felix vox ka humbur :P

 • Postime: 1498

#652 ne: 04-09-2010, 21:32:27
ketu jam mo!!!! :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#653 ne: 05-09-2010, 14:40:16
ku je nuk dukesh fare :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 05-09-2010, 17:43:02
e kishte ndjere ndonjeri mungesen time

PO.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#655 ne: 05-09-2010, 18:20:31
justa me gusta ka humbur :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 05-09-2010, 20:09:18
justa me gusta ka humbur :P
   

erdha  :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 05-09-2010, 20:28:54
ku je o goc flori si je me shendet se tjerat behen :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 05-09-2010, 20:32:06
ku je o goc flori si je me shendet se tjerat behen :)

ja ku jam o djal hyri LOL mir mir ,po ti si ja con ?

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#659 ne: 05-09-2010, 20:47:11
pse me shave (hyri) :P....un mir jam mos tqahemi plazh shpi kafe shpi cun x shpi mo :P...po ti si ma pas ke kalu diten sot :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 05-09-2010, 20:54:43
fjala hyri ka kuptim te mir..nuk te shava .......LOL

gjith diten shtrir ,se skisha bateria me nejt nkom.tu agjeru :)

p.s. mos me shaj ne sy te botess LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#661 ne: 05-09-2010, 21:08:54
jo se andej nga ana ime esht fjale ofenduese  shkop i trashe dmth :D...te paskan lene energjite kaq shpejt ty dhe sa dite ke akoma qe duhet te rrish ne rregjim shtrati :P......mos u beje provokuse :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 05-09-2010, 22:41:58
......mos u beje provokuse :)

ty kejt njerzit provokus te duken ,po jo ore nuk e kisha ne at kuptim ,mos mi keqkupto fjalet ncncncncc

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#663 ne: 05-09-2010, 22:49:00
mos e mer me kaq serjozitet se nuk te shkone qesh pak..:D  se shaka bera si gjithmon ..:P...

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 05-09-2010, 22:50:51
mos e mer me kaq serjozitet se nuk te shkone qesh pak..:D  se shaka bera si gjithmon ..:P...

po edhe ti bej kujdes kur flet me justA me gusta LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 05-09-2010, 22:57:34
ok do e kem para syve justa me susta..:D.

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 05-09-2010, 23:07:53
titi shko meso cka eshte etika  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 05-09-2010, 23:11:54
justa shko te tema qe kam hape sot  dhe  gjeje fjalen  nqs je trimeshe :P

 • Postime: 2173

#668 ne: 06-09-2010, 13:37:37
te gjitha te dashurat e mia kane humbur.. :-[u bene 2 vjet me duket hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 08-09-2010, 16:03:44
Fabs... :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 08-09-2010, 17:02:42
te gjithe ktu jane nuk kemi te humbur sot :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 08-09-2010, 17:05:19
o titi ktu vetem emri yt do mungoj  :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#672 ne: 08-09-2010, 17:25:24
ti si don te mungoj apo tjet :P

 • Postime: 1215

#673 ne: 08-09-2010, 23:21:52
ka humb justA :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 09-09-2010, 10:43:00
ti si don te mungoj apo tjet :P
   

te mungoj dihet  :P :perqafim

Temat e fundit