Forumistat e humbur - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 39180

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#650 ne: 04-09-2010, 18:06:05
e kishte ndjere ndonjeri mungesen time

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#651 ne: 04-09-2010, 18:14:30
felix vox ka humbur :P

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#652 ne: 04-09-2010, 21:32:27
ketu jam mo!!!! :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#653 ne: 05-09-2010, 14:40:16
ku je nuk dukesh fare :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 05-09-2010, 17:43:02
e kishte ndjere ndonjeri mungesen time

PO.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#655 ne: 05-09-2010, 18:20:31
justa me gusta ka humbur :P

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 05-09-2010, 20:09:18
justa me gusta ka humbur :P
   

erdha  :perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 05-09-2010, 20:28:54
ku je o goc flori si je me shendet se tjerat behen :)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 05-09-2010, 20:32:06
ku je o goc flori si je me shendet se tjerat behen :)

ja ku jam o djal hyri LOL mir mir ,po ti si ja con ?

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#659 ne: 05-09-2010, 20:47:11
pse me shave (hyri) :P....un mir jam mos tqahemi plazh shpi kafe shpi cun x shpi mo :P...po ti si ma pas ke kalu diten sot :)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 05-09-2010, 20:54:43
fjala hyri ka kuptim te mir..nuk te shava .......LOL

gjith diten shtrir ,se skisha bateria me nejt nkom.tu agjeru :)

p.s. mos me shaj ne sy te botess LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#661 ne: 05-09-2010, 21:08:54
jo se andej nga ana ime esht fjale ofenduese  shkop i trashe dmth :D...te paskan lene energjite kaq shpejt ty dhe sa dite ke akoma qe duhet te rrish ne rregjim shtrati :P......mos u beje provokuse :)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 05-09-2010, 22:41:58
......mos u beje provokuse :)

ty kejt njerzit provokus te duken ,po jo ore nuk e kisha ne at kuptim ,mos mi keqkupto fjalet ncncncncc

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#663 ne: 05-09-2010, 22:49:00
mos e mer me kaq serjozitet se nuk te shkone qesh pak..:D  se shaka bera si gjithmon ..:P...

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 05-09-2010, 22:50:51
mos e mer me kaq serjozitet se nuk te shkone qesh pak..:D  se shaka bera si gjithmon ..:P...

po edhe ti bej kujdes kur flet me justA me gusta LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 05-09-2010, 22:57:34
ok do e kem para syve justa me susta..:D.

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 05-09-2010, 23:07:53
titi shko meso cka eshte etika  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 05-09-2010, 23:11:54
justa shko te tema qe kam hape sot  dhe  gjeje fjalen  nqs je trimeshe :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#668 ne: 06-09-2010, 13:37:37
te gjitha te dashurat e mia kane humbur.. :-[u bene 2 vjet me duket hmmmmm:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 08-09-2010, 16:03:44
Fabs... :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 08-09-2010, 17:02:42
te gjithe ktu jane nuk kemi te humbur sot :P

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 08-09-2010, 17:05:19
o titi ktu vetem emri yt do mungoj  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#672 ne: 08-09-2010, 17:25:24
ti si don te mungoj apo tjet :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#673 ne: 08-09-2010, 23:21:52
ka humb justA :P

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 09-09-2010, 10:43:00
ti si don te mungoj apo tjet :P
   

te mungoj dihet  :P :perqafim

Temat e fundit